Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az az érzésem van, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az érzésem van, hogy a lánxok kicsit megriadnak, ha elmondom, hogy szeretem ha jó sokáig húzzák az orgazmust. Miért?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mondjuk a kézimunkát, vagy szopást lassú, de izgató mozdulatokkal csinálja és sokáig ne hagyjon elélvezni . Ettől csak nagy orgazmusom lesz, sőt é is szeretem viszonozni ezt, de úgy tekintenek erre sokan mintha a legbetegebb fétis lenne. Miért?

2015. okt. 16. 00:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Uh, bocs a hibákért.
2015. okt. 16. 00:41
 2/12 anonim ***** válasza:
2015. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis dolog amit csinalsz en is pont igy vagyok vele. Intenzivebb es nagyobb hatast ersz el ha tovabb huzod. A parom is igy vele , megteszem de nem igazan szeretem ha ezt a modot valasztja, de csakis azert mert a az ilyen hosszas dolgok nekem egy ido utan kenyelmetlen. Beall az egesz testem a szam a kezem es azert ilyenkor mar csak ezekre tudok gondolni h sajog mindenem. Kozben a poziciokat nem igazan valtoztatjuk mert ha o talpon all osszeesik . Kicsit furi de igy van. Tehat o fekszik vagy ul en meg folotte terdelek vagy 69 pozban, de o nem csinal olyankor semmit csak a latvany legyen meg neki. Mikor o kenyeztet engem max kb 10 percig szoktam huzni mert nem szeretnem en sem kinozni ugyanis tudom milyen amikor nem kap levegot. Velemenyem szerint nyalni nehezebb mint szopni. O sem kap levegot beall neki is a teste es mar nem tudna elvezni az en elvezetem. Mas problemat vagy indokot nem tudok felhozni. Nalam ez az egy dolog van amit negativkent hozok fel. Sokszor el is marad a ket fel kozott a valamit valamiert.
2015. okt. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A többiek elmondják, hogy miért.

Én csak azt tudom mondani, hogy imádom minél tovább húzni és csalódott is vagyok, ha gyorsan le kell zavarni, mert olyankor nincs esélyem minden praktikám bevetni és apránként darabokra szedni a pasit.

Hány óra számít neked amúgy soknak?

2015. okt. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Még nem is volt alkalmam megtapasztalni olyan hosszúságút amilyet szeretnék. 1 óra se volt soha. De hogy mi lenne a sok.. háf így meg sem tudom mondani.

Egyébként én kibírom a görnyedést, mert kárpótol a csaj nyögése. Csak miatta fejezem be viszonylag gyorsan.

2015. okt. 16. 02:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,sztem is jobb így,hosszabban. Talán nem volt ilyen tapasztalatuk azoknak,akikkel találkoztál.
2015. okt. 16. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, betalált a kérdés! Én ösztönösen nem szeretem, ha egy pasit túl sokáig kell kényeztetni. Persze kicsit kényelmetlen is meg minden, de nem ez a legfőbb gond vele.

Inkább az, hogy ilyenkor nem érzem magam elég jónak. Nekem az a nagyobb dicsőség, ha hamar elmegy, nyilván. ;) Ha sokáig kell szopizni, az olyan megalázó érzés, úgy érzem, béna vagyok, nem éreztem rá. És várom, hogy legyen már valami, vagy menjen el vagy... help! Na de szerencsére ritkán kerültem hasonló szituációba.

Azt sem szeretem, ha engem kell sokáig nyalni, persze általában nem a pasi a béna (bár olyan is előfordul), hanem valamiért nem vagyok eléggé ráhangolódva, ilyenkor mindig mondom, hogy most hagyjuk, inkább szexeljünk (ezt elő lehet adni fainul: "jajj, mindjárt kész vagyok, de a fütyidtől akarok elmenni" XDDD).

2015. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rafinált leányzó vagy Te 7-es :P
2015. okt. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát ilyen ez, nem mindegyik szeret sokáig dolgozni... Pedig egyáltalán nem kudarcként kellene megélni azt, ha a párodat sokáig kényezteted. Egy masszázs se 5 perc. :D


7-es látom igazi nő vagy. :D


A beállásról meg egyebekről... én sose tapasztaltam nyalás közben, mondjuk szerintem eddig max fél óra volt, de majd kísérletezgetek. :D

2015. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lássuk csak

alapban nem baj ha a pasi lassan izgat

DE van egy pont amit ha nem lép át akkor bizony elmegy a kedvem tőle mert basszus már 30 perce nyalogat de még mindig nem az igazi ...

na akkor jön h akkor most nyalsz vagy csak nyalogatsz c. kérdés

szal az nem baj ha elhúzza de azt a megfelelő izgalmi állapotomba tegye meg vagyis a majdnem elélvezés körül

ha kevésbé van izgalomba a nő attól h lassan nyalakodsz nem biztos h jobban fel fog izgulni

lehet h pont az ellenkezőjét éred el vele

2015. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!