Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az az érzésem van, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az az érzésem van, hogy a lánxok kicsit megriadnak, ha elmondom, hogy szeretem ha jó sokáig húzzák az orgazmust. Miért?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mondjuk a kézimunkát, vagy szopást lassú, de izgató mozdulatokkal csinálja és sokáig ne hagyjon elélvezni . Ettől csak nagy orgazmusom lesz, sőt é is szeretem viszonozni ezt, de úgy tekintenek erre sokan mintha a legbetegebb fétis lenne. Miért?

2015. okt. 16. 00:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

7-es, igen, "dicsőség", ha hamar elmegy, de nem lehet azt mondani, hogy ez rossz, meg szégyen egy nőnek, ha nagyon sokára megy el a srác. Mert direkt te csinálod úgy, hogy lassan menjen el. Sőt, még jobban kívánni fog téged, ha úgy csinálod. Nem azt mondom persze, hogy csináld is azt, mert ízlések és pofonok.

Utolsónak: megvan ennek a technikája, nekem is unalmas lenne, ha csak nyalogatná a farkamat egy csaj fél órán át, ugyanazzal a mozdulattal, meg semmi külön izgatót nem csinálna. De lehet ezt úgy csinálni, hogy nagyon is megmaradjon az élvezet, sőt a lehető legnagyobb legyen egész végig. Aztán persze 5-ször akkor orgazmus.

2015. okt. 17. 12:41
 12/12 anonim ***** válasza:
Pont eut szeretem, ilyen pasit szeretnek..... Aki lassan szeret baszni nem durván meg ilyesmi
2015. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!