Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a baratnom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a baratnom nem engedi mert fel?

Figyelt kérdés
Mar sokszor megprobaltam h benyuljak a baratnom tangajaba , avagy levessem rola a nadragot , de amikor egy kicsit is benyulok, mar huzza ki teljes erovel a kezemet , mert azt mondja h fel ... , de nem tudja mitol , probaltam kedves lenni vele , elmagyaraztam h nincs mitol feljen... de hiaba o azt hajtogatta h o ezt nem akarja me fel...S a tegnap 1 kicsivel bejebb sikerult nyulnom mint idaig , s eszrevettem h a lelegzete szaporabb lett s felfele nezett , aztan szinte kiabalt ram h azonal vegyem ki a kezem.. ( a csaj 19 eves s 2 ev 1 honapja jarunk , ja es szuz )Mit lehet tenni???
2008. szept. 20. 13:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez már orvosi probléma. Ha lehet, vidd el pszichológushoz (menj is el vele, együtt menjetek be).
2008. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez semmiképp sem normális, 2 évig bírtad, szép teljesítmény, de ha így megy tovább várnod kell a házasságig, gondolom azt még nem tervezitek ilyen fiatalon.

Egyszerűen mondd meg neki hogy eleged van ebből, neked szükséged van a szexre, egy kapcsolathoz ez is hozzátartozik, mondd meg hogy szereted, de ha semmit nem enged akkor bizony ott fogod hagyni. Ha erre sem lépne semmit, azaz nem érdekelné, akkor kizárt hogy valóban szeret... Neki kellene változtatnia, és nem tesz semmit? Én marha beszari voltam mindig is, féltem az egésztől, és rám is 1 évet kellett várnia a barátomnak, de tudtam hogy nem húzhatom tovább, mert az neki rossz. A barátnőd miért nem látja be hogy nem csinálhatja ezt még évekig?

Esetleg kicsit leitatni nem próbáltad még? Néhány üveg sör vagy finom bor és rögtön nem lesz olyan gátlásos:)

2008. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hat a leitatas nem fog menni , mert nem szeret semmifele italt, s nem szokott inni soha semit :( S szerintem is ez lessz a legjobb megoldas , oszt majd kiderul h mennyire is szeret... ;)
2008. szept. 21. 16:55
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
1.-nek nyúljon be a b.nőd neked és csak utána te, de nagyon izgasd fel...(az én barátom is így csinálta és így megengedtem neki:D)és csak apránként haladj beljebb
2008. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg megkérd a kezét? Tudom hogy meredeknek hangzik, de ha ennyit bírtál várni, akkor nagyon szereted. Ha szereted, akkor előbb utóbb úgy is megkéred... Neki meg ha a gyűrű ad biztonságot, akkor miért ne? Persze, csak ha komolyak a szándékaid... Egy dugásért ne verd át... Nem tudom, hogy mennyire jó ötlet a ti kapcsolatotokban, de a miénkben működött... (Azóta összeházasodtunk, és van egy kislányunk)
2008. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
40%
én úgy gondolom itt szülőkkel van a probléma...ennyire félre lehet nevelni szerencsétlen gyerekeket...vanolyan szülő aki rákiabál sőt megüti a gyerekét ha a nemiszervéhez ér és ezért később negatív dologként állítja be a gyerek a saját nemiségét...szerintem nagyon félhet a szüleitől...mondd meg neki hogy nem a szülei fogják irányítani az ő életét ...ha ez a helyzet nem változik akkor dönts úgy ahogy te érzed de az ember életének meghatározó alapköve a sex...ez tény...és ez a házasság utáni dolog!...áh..SOHA! mindenhogy ismerni kell a másikat hogy összeköthesd vele az életed!lehet h mindenben összepasszolnátok és csak ebben az egyben nem és akkor hopp...ott dől össze az egész...
2008. okt. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!