Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a baratnom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a baratnom nem engedi mert fel?

Figyelt kérdés
Mar sokszor megprobaltam h benyuljak a baratnom tangajaba , avagy levessem rola a nadragot , de amikor egy kicsit is benyulok, mar huzza ki teljes erovel a kezemet , mert azt mondja h fel ... , de nem tudja mitol , probaltam kedves lenni vele , elmagyaraztam h nincs mitol feljen... de hiaba o azt hajtogatta h o ezt nem akarja me fel...S a tegnap 1 kicsivel bejebb sikerult nyulnom mint idaig , s eszrevettem h a lelegzete szaporabb lett s felfele nezett , aztan szinte kiabalt ram h azonal vegyem ki a kezem.. ( a csaj 19 eves s 2 ev 1 honapja jarunk , ja es szuz )Mit lehet tenni???
2008. szept. 20. 13:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony nem egyszerű. Próbáld megértetni a barátnőddel, hogy ez neked mennyire rosszul esik, és ha jól esik neki, hagyja magát... Ha tényleg semmi nem használ, menjetek el egy szexuál terapeutához (vagy ilyesmihez), ebbe bele kell mennie, ha szeret.
2008. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy szűz?

Úgy értem lehet, hogy nem is szűz és méghozzá rossz emléke van ezzel kapcsolatban.

2008. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

huhh ez egy nagy probléma...nagyon durva, hogy 19 évesen nem vágyik rád...arra gondoltál már, hogy esetleg nem is a fiúkat szereti, mert esetleg rossz emlékei vannak, de fél róluk beszélni? vagy mert nagyon erőszakosan próbálod megközelíteni?

ha semmi ssem segít vesszetek össze és hagyd ott, ilyennel nem érdemes foglalkozni

hátha keresni fog...

2008. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
31%
ez szeritnem elég gáz.hogy bírtad te ki 2évig szex nélkül???? Mondm eg neki hogy ezt már nem bírod és inkább legyen vége,minthogy itt egymást kinozzátok,mert lehet hogy nem te vagy neki az igazi és azért nem engedi.ami nem megy azt nem kell erőltetni.
2008. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Család vallásos, vagy esetleg a lány? Mert lehet hogy úgy nevelték hogy ezt nem szabad.

Esetleg zaklatta valaki régebben és emiatt rossz emlékei vannak?

Vagy egészségügyi gondja is lehet, ha ennyire nem szereti ha hozzányúlsz akkor szerintem nőgyógyászhoz se menne a bajával (hüvelygomba, folyás, bármi lehet...).

Beszélgess vele, és én is azt mondom ne hagyd békén addig amíg valami normális indokot nem mond arra hogy miért nem engedi. 2 éves kapcsolatban már csak ismeritek egymást, és tudnia kéne hogy nem akarsz neki rosszat. Valami oka biztos van ennek, amit neked nem mondott még el.

2008. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%

Kezd el fentről!Úgy izgasd fel először ,hogy nem nyúlsz oda.Csókold a száját,a nyakát,a melleit,simogasd a mellbimbóját,csókolgasd a hasát...

Valahogy értesd meg vele,hogy még nem fogtok szexelni és nem fogsz benyúlni a hüvelyébe!

Nyálazd be az ujjad és csak a csiklóját simogasd.Akkor tudnátok még tovább jutni ha már azt is engedné,hogy orálisan kielégítsd,azzal ellazulna és ha ő is akarná belülről is tudnád izgatni.

Az lenne a legjobb póz ha álltok v.ültök,ő nked dől tehát előted van és te csókolod a száját v.nyakát,közben egyik kezed a mellén a másik a csiklóján.

Mindenképp biztosítsd,hogy addig nem lesz szex amég ő nem akarja.

2008. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%
Én nemakarok bunkó lenni meg semmii,deh ha valaki 2 év járás után sem akarja,az nem hiszem hogy igazán szeret,mertha igazán szeretne,nem lenne olyan dolog amit ne tenne meg..
2008. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az tényleg elég gáz, hogy 2éve vagytok együtt és még nem volt szex, és hogy még szűz. Nekem is az jutott eszembe, hátha mégsem az,csak nem beszél róla mert rossz emlék volt és el akarja felejteni, vagy lehet hogy molesztáltál, zaklatták. Én fél után feküdtem le az akkori pasimmal 21évesen. Ő volt az első. Elég rossz volt, kb 5ször lehettünk együtt. Aztán összejöttem egy másik férfival és nem mertem lefeküdni vele. Bennem volt az, hogy biztos megint fájni fog és béna leszek stb. Persze ő erősködött és végül beadtam a derekam, és láss csodát, semmi fájdalmat nem éreztem. Azóta ő már a férjem:-) Tehát azt tudom neked tanácsolni, hogy légy egy picit határozottabb és igenis erőltesd azt, hogy legalább az okokat mondja el. Hiszen 2év után már kell hogy bízzon benned, és egy kapcsolatban ezeket a gondokat együtt kell megoldani. És le a kalappal, hogy 2éve vársz rá! nem sok ilyen pasi van!

2008. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
:) Kb 2 nappal ezelott azt mondtam neki h komolyan gondolkozzon el a dologrol , h mitol fel ! es ma megkerdeztem tole s azt mondta h elgondolkozott tobbszor is de nem jutott semmire. A szex -el kapcsolatba pedig anyit h lehetseges h attol is fel h az annyaek megtudjak, s h mi lesz ... mert az annyaek , amolyan h is mondjam .. kicsit lemaradottak , ok csak arrol halotak h sex is es minden ehez kapcsolodo dolog csak hazassag utan tortenhet ... u.n. naluk a faluba igy volt akkoriban "szokas" ... Probaltam tobbszor is csokolgatni a szajatol kezdve lassan egeszen le a hasaig.. s elvezte is , s engedte is... de tovabb szigoruan nem ! ha veletlenul tovabb jutottam neha , de csak kicsiket is , azonnal elrantotta teljes erejebol a kezem , s kerlelget nagyon szepen h ne ! pedig latszott rajta h jo neki... de mintha nem is akarna h jo legyen, mert annyira fel! :(
2008. szept. 21. 13:05
 20/26 A kérdező kommentje:
jah es biztos h szuz!
2008. szept. 21. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!