Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a baratnom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a baratnom nem engedi mert fel?

Figyelt kérdés
Mar sokszor megprobaltam h benyuljak a baratnom tangajaba , avagy levessem rola a nadragot , de amikor egy kicsit is benyulok, mar huzza ki teljes erovel a kezemet , mert azt mondja h fel ... , de nem tudja mitol , probaltam kedves lenni vele , elmagyaraztam h nincs mitol feljen... de hiaba o azt hajtogatta h o ezt nem akarja me fel...S a tegnap 1 kicsivel bejebb sikerult nyulnom mint idaig , s eszrevettem h a lelegzete szaporabb lett s felfele nezett , aztan szinte kiabalt ram h azonal vegyem ki a kezem.. ( a csaj 19 eves s 2 ev 1 honapja jarunk , ja es szuz )Mit lehet tenni???
2008. szept. 20. 13:47
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
ja , es amikor odaig is amedig sikerult idaig benyulnom amiko benyultam , megkerdezte utana tole s aszonta h eleg jo ...
2008. szept. 20. 13:48
 2/26 anonim válasza:
90%

szia!

szerintem érthető a barátnőd félelme!

egy aktust a lányok teljesen máshogy élnek meg mint ti! az elsö a legtöbb lánynak fáj úgyhogy próbáld megérteni!


egy jó tanács: simogasd odalent a nadrágján keresztül az talán majd ellazítja és kicsit beljebb enged

de ha nem akarja akkor ne nyumulj mert sokkal jobban fog félni (saját tapasztalat) és még elvezni sem fogja !


remélem tudtam segíteni


B.

2008. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
probaltam ugy is , de kicsit engedte , aztan asszem amikor jo lenne neki , eldobja a kezem onnan is , pedig ugyan lazan simogatom ott ... s gyengeden ... S megbeszeltem vele h nem azt akarom most h egybol vagjunk most bele az aktusba , v mitoomen mi ., csak latni akarom , meg egy kicsit simogatni ruhan belul is .. mindig megertettem idaig , s gondoltam h ti tudtok segiteni .. h mivel lehetne meggyozni h nincs mitol feljen me jo lesz ...
2008. szept. 20. 14:02
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem igaz hogy ennyire fél...vagy nagyon gátlásos,ami több mint 2 év járás után elég gáz,ráadásul a leányzó nem is olyan fiatal már.Azt sem hiszem el hogy ne kívánná a szexet,vagyis ne vágyna rá,mert kb 16 éves kortól már beindulnak a nők.Nem is tudom,talán csókold gyengéden a nyakát egyre lejjebb,a lényeg hogy sötét legyen mert valószínű inkább szégyenlős.
2008. szept. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt már pszichés okok lehetnek a háttérben. Mert már ő sem kislány, és ez egy hosszú, komoly kapocslat. Ilyenkor az lenne a normális, hogy őrülten akarjátok egymást.

Petranova

2008. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Itt már valami gond van, 19 évesen 2 év járás után petting sincs... Csodállak haver, h eddig bírtad.

Barátnődnek meg mondjad, h mondjon egy normális okot, hogy mitől fél, ha meg nem fél semmitől, akkor hagyja, had legyen jó neki, vagy legalább neked okozzon örömet és elégítsen ki.

Mert szex nélkül nincs hosszú távú kapcsolat.

2008. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
amikor kertem h indokolja meg .. mindig azt mondja h csak , meg h " mert nem akarom " :(
2008. szept. 20. 14:20
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Az nem indok, miért nem? Tényleges indokot csikarj ki tőle, merj összeveszni vele, ne legyél papucs. A csak, mert, azért nem válasz. Nem szeret? Fél tőled? Rondának tart? Nőgyógyászati gondjai vannak? Ő kéreti legjobban magát, ő hisztizik a legjobban, aztán ő élvezi majd legjobban :P


Szex nélkül nincs kapcsolat, hidd el, bunkó vagyok, köcsög, tudom, de ez az igazság, inkább most menjen rá, mint évek múlva megcsalod, vagy elhagyod.

2008. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Énis ilyen voltam (jó, 16évesen), énis féltem, szerintem vele is az lehet, hogy fél a saját szexualitásától... masztizik egyáltalán? mert ha nem , akkor még szexuálisan nem érett. Mondjuk ennyi idősen biztos pszichés a probléma... vagy csak egyszerűen nem csinálod elég izgatóan, talán nem rád vágyik... ez a kettő lehet sztem.
2008. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet hogy nincs felkészülve a dologra? vagy szégyenli magát? Én erre a kettőre gondolok. Hülyén hangzik hogy légy türelmesebb mert már 2 évet vártál, de úgy értem hogy légy türelmesebb, hogy miközben csinálod. Lehet hogy látja hogy be vagy indulva rá(ami természetes) de lehet hogy nála ez azt váltja ki, hogy ha kicsit is enged ott már történnie kell valaminek és arra még nincs felkészülve. Mindenképpen pszichés oka van a dolognak, amit ha nem megfelelően kezelsz többet ártasz vele mint használsz. Persze érthető a te oldalad, de szerintem próbálj meg vele beszélgetni erről a dologról sokat,hogy felkészüljön rá kellő képpen.Mondd el neki hogy ha két ember szereti egymást, akkor egy idő után testileg is akarja érezni a másikat. Beszélgessetek a szexről, arról hogy milyen, mire számithat, és arról hogy ez a szerelem velejárója. Lehet hogy nem világositották fel otthon sem és máshol sem ezekről a dolgokról, lehet hogy fél hogy csalódást okoz neked. Ne felejtsd el hiába 19 éves, hiába vagytok 2 éve együtt, akkor is szűz. Számára ez egy ismeretlen új dolog. Próbáld meg konkrétan türelmesen kiszedni belőle hogy mi az amitől igazából fél. Érezze hogy bizhat benned. Talán igy lehet orvosolni a problémát. Egy szűz lányban rengeteg gátlás van. Próbáld meg valahogyí feloldani. Lehet hogy az is gátolja hogy 19 éves és még szűz. Vagy hogy elhagyod, ha vmit rosszul csinál. Nem tudni mire gondolhat.
2008. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!