Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ha egy férfi nem csókol meg?

Figyelt kérdés

Már 11 éve együtt vagyunk van két lányunk és már 2 éve nem csókolt meg!Minden jó sex is nagyjából meg van szájra csók is de csókolozás nem!Elég sok köztünk a testi érintkezés simogatások ha elmegyünk egymás mellett vagy "seggre pacsi" :D de csókolozás nincs!Vajon miért?

Undorodik tölem?Én bennem csak az van hogy a K...at nem szokták megcsókolni!


2008. szept. 17. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

hááát..

van egy jó hírem számodra és egy rossz.

a jó, hogy sztem nem undorodik tőled, hisz akkor nem feküdne le veled, meg nem paskolná a popsidat sem, meg nem akart volna tőled KÉT gyereket..!:)

a csókolózás alatt amúgy a smárolást érted, ugye?!

na, a rossz hír, hogy pl. ha az én szüleimet vesszük, akkor anya is nagyon rég csókolózott már apuval, ők is csak "csókokat"adnak egymásnak.

és apa ezt rossz néven vette.

ő megkérdezte anyutól, miért nem csókolóznak..

és itt kiderült, hogy mert anya szerint ez nem olyan felnőtted dolog, meg h igazából anya már nem szeret smárolni apuval meg ilyesmi..

szval sztem jobb ha megkérdezed a férjedet, mi van az ügy hátterében.. pl.nem rosszak a fogaid, vagy nem szokott soha kellemetlen lehelletű lenni a szád vagy hasonló?

esetleg még erre tudnék gondolni..

üdv: D.

2008. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van olyan férfi, amelyik nem nagyon szeret csókolódzni.

De az is rögtön rászánja magát, ahogy valamit elérhet vele.

Tehát - ha téged pl. joban feldob a szexben is néhány csók (utána jobb, készségesebb, vagy kívánósabb leszel) - nem árt, ha ezt ő is megtudja. Változtatni fog, az biztos :-)

2008. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le megbeszélni a dolgot, hiszen erre a kérdésre csak a Párod tud válaszolni! Valóban elképzelhető, h. csak szájszag v. fogazat a gond, bár nem hinném, h. erre Te még nem gondoltál, tehát más lehet a probléma!
2008. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is a szájszagra gondoltam legelőször... bnőm asztmás, tüdőbaja van... eléggé rémes tud lenni néha a szájszaga ha köhög, egy hete nem csókolóztunk emiatt, de nem merem megmondani neki. Régebben is volt, hogy kihagytunk egy pár napot emiatt, de ennyit ritkán.
2008. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!