Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy ferjem akivel 2 eve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferjem akivel 2 eve hazasok vagyunk de mostanaban bizonytalan vagyok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
szoval 2 eve vagyunk hazasok es nagyon szeretem viszont egy par honapja megismertem az eggyik baratjat aki nagyon szimpatikus volt szamomra es en is neki.Elcsattan nehany csok kozottunk es ugy erzem h szeretem de a ferjemet is szeretem de ez irant a ferfi irant valami mast ereznek mit puszta szerelmet,es bevallom elkovettem az a hibat hogy egy este veszekedes utan elmentem otthonrol es hozza mentem es pillanatnyi gyengesegemben lefekudtem vele es be kell vallanom hogy irto jo volt de viszont most nagyon ossze vagyok zavarodva sem a ferjemet sem ot sem szeretnem elvesziteni.L/29

2015. jún. 6. 23:09
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
39es vagyok. Ezt nem nekem írtad ugye?
2015. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Ne gondolj a búval!

Mi férfiak is rögtön megyünk kefélni egyet, egy másik nővel, ha összeveszünk!(persze az impotensek nem)

Legalább tudod, hogy mással is lehet jót dugni, és nem fogsz a szolgája lenni egy életre, ha hülye!

Szerintem már csald ki jól magad, és amikor már a haverja sem fog annyira hatni rád eldöntod hogy kell-e valamelyik, vagy választasz végre egy normális pasit!

Mert azért milyen barát az aki megdugja a feleséged!

2015. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
#41 nem, dehogy. Annak az embertípusnak, aki tudálékos, bölcselkedő és lenéző, ugyanakkor értetlen, iq-ja tizede az egojának és érzelmi intelligenciája béka segge alatt van, értsd az előtted lévő példánynak :)
2015. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"hogy megcsaljanak valakit a megcsalt személynek is vastagon benne kell lennie."


Ja, de ha a Férj kefélt volna félre már itt óbégatnál, hogy milyen mocsok szemét az összes férfi.

2015. jún. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

#43-as, nem akartam írni, de azt a hangot, amit megengedtél magadnak, egyszerűen KIKÉREM MAGAMNAK!

Hogy jössz Te ahhoz, hogy így "beszélj", írj valakiről, akiről azt sem tudod kicsoda!?

Kinek képzeled magad?

Ezt a hangot sem Tőled, sem mástól meg nem engedem!

Remélem sejted, egy olyan megnyilvánulásért amiben sértegeted a másik felet jobb helyeken azonnali kitiltás járna!

Érvelni nem tudsz, sarat dobálni, sértegetni annál inkább.

Tudod, a stílus, maga az ember!

Nem tudom a nagy intelligenciádban észrevetted-e, de

1., a "kedves" Kérdező 2. mondata 3,5 sorból "és"-sel tele

/nem tudom miért, de szerintem egy 29 éves nőnek illene már helyes mondatokat szerkesztenie/

2., a Kérdező 29 évesen, férjezettként is lánynak tartja még magát!

És, hogy tudd, eszem ágában sincs itt védeni senkit.

A történet /már ha igaz!/ mind a 3 szereplője tökéletesen megérdemelte a sorsát.

Bevallom, akár szégyen, akár nem, de házasságpárti vagyok, és valahol mindig fáj, ha egykor egymást nagyon-nagyon szerető emberek megcsalják, becsapják egymást.

2015. jún. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
41es vagyok. Rendben értem, így is gondoltam, csak hát fene tudja:)
2015. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

[link]

Ó jajj, nehogy kiderüljön hogy te nem tudsz érvelni, és mekkora sunyi vagy :D

2015. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!