Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy ferjem akivel 2 eve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferjem akivel 2 eve hazasok vagyunk de mostanaban bizonytalan vagyok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
szoval 2 eve vagyunk hazasok es nagyon szeretem viszont egy par honapja megismertem az eggyik baratjat aki nagyon szimpatikus volt szamomra es en is neki.Elcsattan nehany csok kozottunk es ugy erzem h szeretem de a ferjemet is szeretem de ez irant a ferfi irant valami mast ereznek mit puszta szerelmet,es bevallom elkovettem az a hibat hogy egy este veszekedes utan elmentem otthonrol es hozza mentem es pillanatnyi gyengesegemben lefekudtem vele es be kell vallanom hogy irto jo volt de viszont most nagyon ossze vagyok zavarodva sem a ferjemet sem ot sem szeretnem elvesziteni.L/29

2015. jún. 6. 23:09
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
86%

29# Úristen, nagyon durva volt olvasni a hozzászólásodat, egyenesen sokkoló. Hol csúsztattam, hol hazudtam mondd? Ja, hogy azt már nem tudod megmondtam, mert nem is csúsztattam sehol, hanem leírtam ami konkrétan történt, csak éppen nyersen, csúsztatás nélkül?! :D Ez nem hazugság, ez a szomorú kiábrándító valóság sajnos. Lehet nem örülni neki, lehet hogy csúnya, de attól még igaz. Bocs, hogy az én jellemem erősebb a kérdezőénél és nálad, így pl én nem mennék kufircolni veszekedés után a saját jellemem miatt se, mert szembeköpném magam :D Egy felnőtt nőnek kell, hogy legyen annyi esze, hogy a barátja miatti állapota miatt instabilabb az ítélkezése, így nem hagyjuk, hogy becserkésszen valaki csak úgy. Hisz nem csak a lila ködöt nézzük, hanem emberek vagyunk emberi ésszel.


Tudod ezt a párunk felé nálam úgy hívják, hogy a minimális tisztelet megadása. Legalább ennyi. Kész röhej, ahogy így dramatizálod a dolgokat, neked is vaj van a fejeden? Hmm? :) Még ő az áldozat ugye? Nem ám hogy sáros lenne, neem, ő az áldozat. aranyos vagy :)


Az tényleg tök jó, hogy elmondta neki, de ez a legkevesebb, az a legundorítóbb gerinctelenség, amikor valaki úgy értelmezi a dolgokat, hogy "én megcsaltam, de nagyon nagyon bánom, persze szeretem, és nem mondom el neki, mert NINCS SZÍVEM hozzá, szegényt, nem akarom hogy szenvedjen, inkább ÉN szenvedek helyette is", ez az álságos rejtőzködés amitől egy jobb érzésű ember megbotránkozik. Nem értem, miért kéne a naivitást korhoz kötni, elfogult, álszent, demagóg ha úgy tetszik, bárki lehet kortól függetlenül. És mivel te ennyire egyoldalúan látod azt a helyzetet, és azt látod bele dolgokba hogy ez az egész majd megszépül, ilyen előzményekkel, akkor nagyon naiv vagy. Ez a Balázs show színvonal, de az nem véletlenül ilyen amilyen. Őszinte részvétem a férjednek.


A kérdezőnek pedig azt üzenem, hogy lehet, hogy ez most tűnik a legrosszabbnak, de egy sokkal rosszabb dolgot előztél meg, a férjed meg fog nyugodni, túl teszi magát, tehát nem kell végzetesen aggódni. Nem lehet könnyű, sokmindenben csalódott, nem csak benned, a közvetlen barátjában is, a közegében, magában, az épülő jövőjében. De ha alapvető bizalom nem volt meg, akkor a házasság se volt igazi. Az csak látszat, hogy el lehetett volna húzni, az ilyet valójában nem lehet elrejteni. Majd alakul ez is, csak idő kérdése.

2015. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
24es! Örülök, hogy van még ilyen gondolkodású ember:)Minden tiszteletem!!!
2015. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

#31-es, már ne is haragudj, de Neked nemhogy ne erősebb a jellemed, de egyszerűbben hazugabb.

Mivel a következő mondatom elejét elfelejtetted megemlíteni, így nagyon is csúsztattál, hazudtál!

Aljas vagy és rosszindulatú, benned vagy 1 politikus veszett el, vagy 1 újságíró.

Tudod, pont ők azok, akik képesek a hazugságokat a maguk hasznára fordítani úgy, hogy mindenki azt higgye nekik van igazuk.

Nem tudom mikor tanították Nálatok a szövegértést, nálunk már általános iskola alsó tagozatában.

Remélem Te is tanultad, és nem hiányoztál akkor.

A csúsztatást viszont nagyon is megtanultad, mert elég magas szinten űzöd, ha már követőre is találtál.

Egy valamit viszont soha ne felejts: Nem mindig a legerőszakosabb, leghangosabban üvöltő embernek van igaza!

Ja, és közel 20 évnyi házasság után sincs akkora vaj a fülem mögött, mint a Kérdezőnek, vagy mint gondolnád.

Lehet meglepődsz, de idáig még soha nem csaltam meg a feleségemet, és ahogy magamat ismerem, nem is fogom soha!

2015. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Azt még elfelejtettem leírni, hogy elég érdekes, hogy részvétet érzel a férj iránt.

Nem tudom tudod-e, de az, hogy megcsaljanak valakit a megcsalt személynek is vastagon benne kell lennie.

Lehet hülye vagyok, de szerény véleménye szerint egy 3. személy csak akkor fér be egy kapcsolatba, ha onnan hiányzik valami.

És ebből a házasságból hiányzott is, amiben mind a férj, mind a feleség benne volt!

2015. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Üres, suta okoskodás. Beképzelt, fölényeskedő érvelés tartalom nélkül. Tudod, rosszul vagyok az olyan emberektől mint te. Azt hiszed, hogy az álságos "felvilágosult", túlrelativizált világképedtől tűnsz bölcsebbnek, holott ez még mindig csak egy vélemény, a te véleményed. Jó, nem csaltad meg, nagyszerű. Viszont a politikai hasonlataid éppen annyira erőltetettek, mint a tettek szépítése. De Te aztán biztosan jobban ismersz és megmondod HELYETTEM, hogy milyen vagyok valójában. Ügyes próbálkozás :) Ne erőlködj, hiába írod le 20* hogy én csak hazudok, attól az még nem lesz úgy ahogy te írod, attól az még hülyeség. Vajon az életben mindent ehhez hasonló érvvel intézel el? Milyen következő mondatod mondd? Mondtál valami értelmeset is? Hogy kiemeltem valamit a szövegből? Erre reagáltam ember. Ez szimpla butaság, hiába magyarázod félre, attól hogy valamire azt mondom hogy megtörtént, ami megtörtént, az megtörtént, így ha te elgondolkodsz azon hogy a fehér az vajon milyen szemszögből fekete, az bizony fehér, de elhiszem hogy több oldalas fogalmazásban tudnád ecsetelni. Dadaista művész :) Sajnos ki kell ábrándítsalak, ebben nincs csúsztatás, ez még mindig így történt, csak durván hangzik az álliberális füleknek.

Szóval még mindig nem mondtad el hol hazudtam és csúsztattam, csak magyarázgatod, innentől ezt nem is bogozgatom tovább. Aljas és rosszindulatú? Mitől, mert te azt mondod? Már megbocsáss, de az eddigiek alapján épp az ellentette erősödik bennem, figyelembe véve az eddigi hiteltelenségeidet, elég valószínű hogy egy ilyen sz.rul lefutott történet borzongást vált ki belőlem :D Ahogy egyébként a megcsalások minden válfaja, ami azon alapul hogy "kicsit sokat ittunk" "összevesztünk", "nem foglalkozott velem". A hibát azt el lehet követni, nem úgy működik, hogy miután elkövettük, elkezdjük kifordítani hogy végül is az én helyzetem milyen bonyolult, meg mások kihasználtak. Álszent baromság, ami látom sajnos rád is jellemző.

A szövegértős... na nézd, ez olyan ostoba hogy fáj. Egyszer leírom érthetően, attól, hogy valaki talán nem ért veled egyet, lehet hogy az az oka, hogy határozottan más a véleménye. Ugye milyen érdekes, hogy nem te vagy az egyetlen igazság a Földön? Látod, vitatják a magabiztos felfogásodat. Hú, de érdekes.

Egy valamit ne felejts (te se), nem mindig annak van igaza, aki ilyen hülye mondásokkal próbál dobálózni. Ja és én is tudok ilyeneket mondani, ettől aztán nem lesz igazad. Ha már nem tudsz normálisan belekötni abba amit írok, ne játszd az eszed legalább a bölcselkedésekkel.


Szóval amíg te magad se tudod mit beszélsz, csak mondod hogy nem értem a szövegedet, addig ezen a szinten leragadtunk.


Igen, részvétet érzek a férj iránt, akkor is, ha te nem :D Mert úgy ítélem meg, van bennem ennyire fejlett empátia, hogy felismerjem hogy milyen szar neki, főleg ebben a fokozott helyzetben ami most történt körülötte. Így van, neki, nem csak a szegény kérdezőnek, mint te - és ebből számomra elég világos hogy miért is neveztelek naivnak elsősorban. Nem lehet véletlenül megcsalni valakit. Ez független attól, hogy valaki megérdemli-e. A megcsalás az tevékenység, nem indok a veszekedés, a csalódottság, a szomorúság, az se hogy eltekerte a fejét valaki más, mivel már nem gyerek az illető hogy cukorkával elcsábítsák. Egyébként, csak mellesleg, a kérdező nem írt fokozott veszélyeztetettségről, kilátástalan családi állapotról, a férje szexuális önzőségéről, csak arról hogy volt egy ismerős, aki tetszett neki, elcsattan pár csók, a férjével pedig veszekedtek. :D gyönyörűséges történet, hadd tapsoljam meg. és engem próbálj kielemezni a felsőbbrendű filozofikus eszméiddel, ismételgesd magad (segítek: hazug, értetlen, elfogult, önző, impotens, pedofil, gengszteréletű, főgonosz (ez nem csúsztatás, hanem irónia)) Nagyjából a blődség és mit is mondtál.. aljasság itt messze eltér egymástól. Valahol itt van a dolgok aljas kicsavarása szerintem, hogy aki valami sötétséget ellenez, azt aljassággal és rosszindulattal magyarázza valami magadféle. Ehhez értesz.

2015. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Na látom alaposan túl kellett magyarázzam magam...
2015. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát meg is érdemeltétek mind a ketten. A "barát" a verést Te meg azt, hogy otthagyott a bánatba. Pár hónapja ismered és ennyire megfogott...amikor a férjeddel ismerkedtél meg akkor iránta érezted ugyanezt. Arra szeretnék utalni, hogy ez valószínű csak fellángolás volt meg "tiltott gyümölcs"... Lehet ez a "barát" el se venne vagy messze nem bánna olyan jól veled mint a férjed. Képes voltál 1 házasságot hazavágni emiatt és megint csak az a tipikus eset van, hogy még véletlen sem a problémát próbálja megbeszélni a párjával hanem félretúr. Az meg ,hogy veszekedtetek és pillanatnyi gyengeségedben lefeküdtél vele baromság...csak végre volt 1 indokod és már rohantál is megbaxatni magad vele. Annyi ilyen esetet olvasni itt, remélem vannak még normális nők :\
2015. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Ezt a sok hadovát el nem olvasom, csak 1 példa a hazugságodra:

"Értitek, mert ő veszekedett ..." /lásd 24 válasz/

Ember, Egyes szám 3. személyben írtad!

Nem tudom, de ha neked egy veszekedéshez 1 /!/ ember kell, akkor Te nagyon-nagyon ostoba vagy.

Innentől kezdve írhatsz nekem/Nekünk bármit, bármennyit, teljesen hiteltelenné váltál.

Gondolom tudod, a legnagyobb csalók pont abban a legjobbak, hogy félelmetesen tudnak "lyukat beszélni" a balekok hasába.

Te ráadásul még abban is jó vagy, hogy ügyesen használod a semmit nem érő, tartalmas mégis teljesen üres szövegedet.

Megemelem a kalapom előtted, de sajnálom, számomra semmit nem ér a hosszú litániád.

Még valami:

Egy torta mindig több szeletből áll, onnan pedig mindenkinek illik levágnia a saját maga szeletét.

A feleségnek is jár pár szelet, a szeretőnek is, és az általad annyira sajnált FÉRJNEK is!

Innentől kezdve bármit is válaszolsz, nem írok rá választ, mert Te pont az vagy, akit soha nem lehet meggyőzni semmiről, mert okosabbnak, értelmesebbnek tartod magadat másoknál.

Sajnálom!

2015. jún. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell a másik fél hibája, hogy megcsalja...Igaz sok esetben, de nem mindig...
2015. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

És erre meg folytatod az üres fecsegést és az üres semmitérő bölcselkedést. Ember, te nagyon-nagyon buta vagy, te jó szagú úristen. Ritka, hogy ennyire primitív emberrel állok le vitatkozni a gyakorin, de te rekorddöntő vagy :D Gratulálok, főleg abból, hogy pont TE veszel ki valamit a kontextusból aminek tényleg nincs semmi jelentősége :D Össze-vissza hablatyolsz, önmagad ellen beszélsz. Aztán újra ráteszel egy lapáttal, ez már a szellemi fogyatékosságot súrolja. De sebaj, nem mindenki méltó az érdemi kommunikációra, ha nem tanult meg kommunikálni, mert nem elég intelligens hozzá.

Amúgy meg vedd már észre, hogy többen nem értenek veled egyet, akkor talán van egy másik álláspont is, ami talán pozitívabb közmegítélésnek örvend, mint a te félrelépés-sajnáltatós elfogult ostoba világnézeted, és ennek éppenséggel igen erős oka van. Én is mondok idézetet: "Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyeknek országa." "Ha hallgattál volna, bölcsebb maradtál volna." :)

ui: ne olvasd el, hisz a fórumokon így vágunk vissza, ha kifogytunk az érvekből, intelligens emberek ismérve

2015. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!