Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy ferjem akivel 2 eve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferjem akivel 2 eve hazasok vagyunk de mostanaban bizonytalan vagyok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
szoval 2 eve vagyunk hazasok es nagyon szeretem viszont egy par honapja megismertem az eggyik baratjat aki nagyon szimpatikus volt szamomra es en is neki.Elcsattan nehany csok kozottunk es ugy erzem h szeretem de a ferjemet is szeretem de ez irant a ferfi irant valami mast ereznek mit puszta szerelmet,es bevallom elkovettem az a hibat hogy egy este veszekedes utan elmentem otthonrol es hozza mentem es pillanatnyi gyengesegemben lefekudtem vele es be kell vallanom hogy irto jo volt de viszont most nagyon ossze vagyok zavarodva sem a ferjemet sem ot sem szeretnem elvesziteni.L/29

2015. jún. 6. 23:09
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
72%

És akkor ismételjük el százszor: soha nem szabad megnősülni!


Kérdező, zárd le a kapcsolatodat a férjeddel, nyilvánvaló, hogy ez az egész nem működik.

2015. jún. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért, de nagyon drukkolok, hogy megértő legyen a férjed és mindent, de szó szerint mindent újra tudjatok kezdeni.

Bár, nagyon félek az ellenkezőjétől, és szívem szerint azt tanácsolnám, hogy soha ne áruld el neki, pedig tudnám jól, a megcsalás, az árulás a szeretett ember ellen, és maga a hazugság a lehető legkegyetlenebb dolog.

2015. jún. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%
UNDORÍTÓ LEGALJA KUR.A VAGY!!!!!!!!!ENNYI
2015. jún. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
86%

"

Nem tudom miért, de nagyon drukkolok, hogy megértő legyen a férjed és mindent, de szó szerint mindent újra tudjatok kezdeni. "


Te komolyan ennyire naiv vagy? Ennyire, de ennyire? Olvasd már el azokat, amiket eddig írt ez a "csaj".. az Isten óvjon meg minket az ilyenektől. Eszem megáll, 2 év. "veszekedés" és ennyi. Értitek, mert ő veszekedett, hát elcsattantak azok a csókok, hát megtörtént az a szex a másik férfival, aki egyébként amúgy is tetszett neki. Uramisten, mint az állatok, akik mennek az orruk után. Volt olyan kapcsolatom, ami 15 hónapnyi szenvedés volt, le voltam szarva rendesen, de magam miatt nem közeledtem senki más felé mert nem olyan a személyiségem.

De ilyeneknél nagyobb a valószínűsége hogy újra megtörténik, mert vele is fog egyszer veszekedni. Akkor is kell egy sármos "segítő", amit egy nem túl intelligens ember úgy értelmez, hogy ő ott volt, aki megvigasztalta. Ezek a magyarázatok, ez a felfogás a kérdezőtől... és akkor próbálják újra.. mit?? lol, ez ha jól látom itt úgy fordul elő, mint a sorsjegy. hát, most így sült el "sajnos"... de még mindig ez a hezitálás utána :D nagyon-nagyon kész

2015. jún. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
23-as vagyok. 24es tökéletesen igzad van, csak én rövidebben fogalmaztam. Undorító ez a viselkedés.Igen én is voltam hasonlóban, de itt a lényeg, hogy márcsak MAGAM miatt sem teszek ilyent. Saját magamat teszem kurv.vá ezzel. Utálom amikor egy nő ilyen. És ez annyira primitív dolog. Láttam már nagyon okos nőtől is, de ez akkor is azt jelenti, hogy nem gondolkodik.
2015. jún. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
nagyon okos nőtől aljasság és gerinctelenség, bár nekem ez egy kicsit paradox (az érzelmi intelligencia más mint a műveltség vagy szaktudás), a kérdező esetében viszont szerintem szimplán lelki szegénység ami okozza, már csak az életfelfogásból és a dolgok értelmezéséből is. Ide inkább nyitott kapcsolat kéne, abból nem lehet baj.
2015. jún. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Jó a szex a férjeddel? És ha a férjed pillanatnyi gyemgeségből lefekdüne egy nővel, mit gondolnál vagy tennél, ha megtudnád?
2015. jún. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
(igen jo vele,mielott en felre leptem volna azt mondtam volna hogy megoltem volna ha o megcsalt volna)beszeltem vele es nagyon kivolt akadva a baratjat megverte es tolem pedig el akar valni,mar el is vitte a dolgait a kozos hazunkbol :(
2015. jún. 7. 10:58
 29/47 anonim ***** válasza:
26%

#24-es, gratulálok, így lehet a legkönnyebben csúsztatni, hazudni, lejáratni valakit, mint ahogy azt Te tetted a válaszodban!

Sikerült kiemelned 1 kis részt egy szövegből, de se a folytatást, se a teljes szöveget nem említetted.

Érdekes, elgondolkoztató jellemed lehet.

Szívből remélem a való életben nem olyan vagy, mint amit ma hajnalban megmutattál magadból a "nagyközönségnek".


Kérdező, nagyon sajnálom ami történt, de hidd el, nem Te vagy se az első, se az utolsó nő, akit könnyedén átvertek, kihasználtak a pasik.

Egyébként meg elég nagy bátorságra utalt, hogy el merted mondani, mert nagyon sok nő, férfi a párja megcsalását szóba se merné hozni.

Tudod, nagyon sokan úgy vannak, amiről a társ nem tud, az nincs, és lehet, hogy soha nem is lesz, azaz soha nem fogja megtudni.

2015. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem leírni kedves 24-es válaszoló, hogy 1 bizonyos életkor után már dőreség valakit naivitással vádolni ...
2015. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!