Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy ferjem akivel 2 eve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferjem akivel 2 eve hazasok vagyunk de mostanaban bizonytalan vagyok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
szoval 2 eve vagyunk hazasok es nagyon szeretem viszont egy par honapja megismertem az eggyik baratjat aki nagyon szimpatikus volt szamomra es en is neki.Elcsattan nehany csok kozottunk es ugy erzem h szeretem de a ferjemet is szeretem de ez irant a ferfi irant valami mast ereznek mit puszta szerelmet,es bevallom elkovettem az a hibat hogy egy este veszekedes utan elmentem otthonrol es hozza mentem es pillanatnyi gyengesegemben lefekudtem vele es be kell vallanom hogy irto jo volt de viszont most nagyon ossze vagyok zavarodva sem a ferjemet sem ot sem szeretnem elvesziteni.L/29

2015. jún. 6. 23:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de már buktad.
2015. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nagy butaságot csináltál. Válaszd a férjed, erősítsd meg magad benne, hogy ő kell!
2015. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt a qrva :DDDDDDDDDD Ha ez nem kamu, akkor nagyon kész lehetsz :D Kedvencem: "épp összevesztünk", ahha igen, ezért amiért a csúnya férjjel összevesztünk, menjünk is el a másikhoz kúrni egyet sértődöttségünkben, ez az igazi gerinc ismérve!
2015. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
írd már meg nekem privátban hogy troll vagy-e. mindenesetre 2 év után az, hogy "nem tudod melyikük kell" abban benne van a bukás.
2015. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
probaltam elfelejteni ot es tovabb jatszani a bolodg feleseget viszont nem mennt csak ra gondoltam egyfolytaban es beszeltunk is errol es azt mondta hog nem hajlando elhagyni engem,viszont a ferjemet sem szeretnem megbantani es cserbenhagyni
2015. jún. 6. 23:23
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
akkor hagyd ott most, minél előbb. ne cseszd el őt mégjobban azzal, hogy 3 év múlva tudja meg, hogy 3 éve hazudsz a szemébe.
2015. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
lehe hogy igazad van es az lenne a legjobb ha befejeznen ezt az egeszet,inkabb az elejen zarjuk le minthogy azt tudja meg h regota megcsalom
2015. jún. 6. 23:31
 8/47 anonim ***** válasza:
Mond meg a ferjednek hogy mással dugtál! Döntse ő el mi legyen!
2015. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
sztem is vess veget. ha ez egyszer megtortent akkor tobbszor is fog. olyannal kell lenni akivel ilyesmi meg sem fordul a fejedben.
2015. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
46%
így jár az a férfi aki nősül,RIP Józsi,költötted volna cigire meg italra.
2015. jún. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!