Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mást is érdekelnek a DDlg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is érdekelnek a DDlg (DaddyDom + little girl) játékok, párkapcsolat, fantáziák? Esetleg élményeitek, tapasztalataitok is vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
(Semmi köze az incesztushoz, sem a pedofíliához! Ez a BDSM egy játékosabb formája két felnőtt ember között.)

2015. febr. 22. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én csak 30 vagyok, de BDSM-ben tapasztaltabb dom, ha gondoljátok írjatok. (Csak nők/lányok!)
2016. máj. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Az én szüleim egészen kicsi koromban elváltak és anyához kerűltem, ezért kialakúlt nálam az apakomplexus(nem a túl idős férfiakat keresem. Maximum 36 évesek). Nem volt meg az apa figura nálam, így ezt a "Daddy kink" kapcsolatot életvitel szerűen szeretném vinni. Eddig egy srác volt aki domináns volt, de nem volt az "apucim"
2019. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Engem inkább az "apuci kicsi cicája " az ami érdekelne mintsem az "apuci kicsi lánya" :)
2019. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Érdekel, de képtelenség partnert találni.

F

2019. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Engem is érdekelne a dolog....
2020. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem ez kQrv4 izg4tó nőként is, de inkább daddykink, Pali ugyan úgy figyel csajra csak a p:silést kihagyva, nekem g3c:re bejön, nem Adott kort mondunk semmi,ilyesmi, mert az beteges, nincs olyan hogy én vagyok a hatéves, hanem csak csináljuk és k@rva jó, wattpadon sok ilyet lehet olvasni, és hiddjetek el, nem csak álmokban leteznek😉
2020. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a dolog fiúként.
2022. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!