Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én 17 éves vagyok, a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17 éves vagyok, a barátom pedig 18. Még mind a ketten szűzek vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. Ő már szeretné, de én még nem. És nem is engedek neki semmit. Érdekel a dolog, de úgy érzem, hogy még nincs rá szükségem. Baj, ha nem érdekel annyira?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy vannak ennél fontosabb dolgok is egyenlőre.Én így fogom fel...
2008. aug. 4. 13:38
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
61%
Most mit kell lepontozni? én csak az igazat mondom, ha nem értitek meg komolyan menjetek vissza az oviba!!! (8. válaszolo)
2008. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
39%
Te egy picsa vagy!!!!!!Vedd mar eszre hogy mit akar a pasid!!!!Sajnalom szegenyt, oszinten!!!!Te meg egy olyan kis naiv vagy!!!!Hogyha csak nezitek egymast akkor mi azon a "járás"???????? HULYE PICSA !!!!
2008. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
74%

Ne torodj veluk. Ha nekik olyan az eletuk kurjak szet az agyukat...te helyesen dontottel, es becsuld meg a baratodat, mert nagykincs:) ahogy az enyem is:) ez a SZERETET:) ezek a "lepicsazok" nem tudjak mi fan terem...

EMBEREK HOL VANNAK A MODERATOROK ILYENKOR?

(aki enm tud normalisan irni az miert ir? tartsa meg maganak az ocsmany velemenyet...) a "koszi" elotti valaszado

2008. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 Mendus ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy most mit kell picsázni? Értelmesen nem lehet elmagyarázni? Az ilyenek értelmi szintje a sárga földet súrolja. Ugyanmár, ha nem akar lefeküdni akkor úgysem fog, mit kell erőltetni, még csak 17 éves.

Egyik válaszolóhoz aki 1 hét után feküdt le párjával (mert faszhiánya volt): Kedves válaszoló őszintén gratulálok Neked, hogy hivatalosan is kinyilvánítottad mekkora KURVA vagy! 1 hét után aztán nagyon szükséges megprücsköltetni magad! HÜLYE RIBANC! Szerinted ezt kéne tenni egy 17 évesnek is? Inkább kövesse a Te példád? Legyen Ő is egy szopós kurva? Ugyan már kérem! Te elkúrhatod a fejecskéd, de a kérdező ne bassza már így el az életét, hogy majd aztán minden pasi lássa a fején, hogy 17 évesen egy kiélt szuka, jó prédának vennék és biztos be is húznák a bokorba. Ennyit erről. És akinek nem inge ne pofázzon bele! Páás

2008. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
57%
miért kell ezt a lányt bántani??már követemény hogy valaki 17évesesen szétlegyen....!!!és igen,az egyhetes lefekvős kislány megmajd nézheti ha a pasija miután kiélvezte magát lelép!szerintem a barátod nagyon örül hogy egy ilyen lányt talált!a férfiak minél később kapnak meg egy nőt,annál jobban izgatja őket,akik meg csak úgy sutty,azokat könnyen feledik!így legalább tudja a barátod,hogy biztos nemfogsz mindenkivel összefeküdni!szerintem ari vagy!
2008. aug. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)Rendesek vagytok!Amúgy!Egyesek miért nem bírják Magukban tartani, a degradáló, lealacsonyodott szókincsüket???Vagánynak érzitek Magatokat, és azt érzitek , hogy Ti vagytok a világ közepe.Mert amit csináltok, az mindig jó, és mindent el lehet vele intézni.Gondolok itt a szexre.Azt hiszitek, hogy manapság mindent tökre el lehet vele intézni.Sok embernél sajnos be is vállik.Nem bántom egyik őtöket sem.Semmi értelme sem lenne...Ha Ti így érzitek jól Magatokat, hogy szétkúrjátok az agyatokat, akkor áldásom Rátok!De ha valaki nem úgy él, ahogy Ti, az miért baj?Miért baj az, ha valaki másképp fogja fel a dolgokat, mint Ti?!Ha más a véleménye?!Akkor ez jön rögtön?A hülye picsázás, stb?!Nekem 8.Engem nem érdekel.Hisz csak saját Magatokat minősítitek vele...A Többieknek még egyszer köszönöm!Na Sziasztok!
2008. aug. 6. 09:42
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
nem kell még lefeküdnöd vele..amíg te nem akarod, hogy megtörténjen! De lehet, h a fiú sem szexet akar.. csak közelebb akar hozzád kerülni egy kicsit..attól még semmi bajod sem lesz, ha ruhán keresztül simogatjátok egymást és egy kicsit felfedezitek egymás testét..(bár nem tudom hol tartotok), de ezt sem azért, mert kell, hanem , mert fantasztikus érzés!Azért jár együtt két ember, mert jót beszélgetni..és segíteni egymásnak..és jó programokat csinálni egy jóbarátttal is lehet, de vele nem élheti át az ember azt a csodás érzést, amikor a másik testéhez érsz..és ő azt élvezi..és viszont!
2008. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az elötttem bezsélövel hiába szeret meg imád 1évnél tovább még nem fog menni a dolog,mert sajna tényleg szükségük van rá nem gonoszságbol irom.Hogy egy hét után lefekszik még nem kurva kivánta és kész.A mostani párommal mi is csak 1 honapig birtuk,nem lett belöle semmi baj,szeretem,ö szeret engem és boldogok vagyunk:nem a szexen alapul a kapcsolatunk,de az is fontos tényezöje ám.Szegény fiu csak jot szeretne szeretné ha te is szeretnéd,ha kivánnád öt.Gondolom vmi erkölcsi gát van benned.próbáld feloldani ha simogat ne arra gondolni hogy jajj odanyul de szörnyü,hanem engedd el magad ,add át magad az érzésnek.Ruhán keresztül simogat az neked jo és bajod sem lehet töle!



Andi

2008. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem olvastam végig minden kommentet de az én véleményem az hogy...

Sajnálom a fiút mert mint mondtad nagyon szeret téged..és ha valaki szerelmes valakibe akkor szeretné minél jobban hogy az övé legyen és másképp is beteljesíteni egy kapcsolatot...Szerintem ha nem állsz készen rá akkor mondd meg neki ...ne fájdítsd a szívét és szakíts vele mert csak az ő lelkét fogod felélni amíg te szépen élsz világodban...megértem a te álláspontodat de szerintem ne tedd tönkre más lelki állapotát azzal hogy nem adod meg azt amire mindennél jobban vágyik...

De nem is fontos egyből a sex azt még lehet húzni is hidd el...de egy kis petting vagy orál...egyikbe sem halsz bele és még élvezni is fogod....ha mégsem akkor..akkor ez van...

2008. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg valami lelki gond van a háttérben. Lehet, hogy pszichológus, de lehet, hogy csak egy egyszerű beszélgetés megoldaná a problémát. Nem kell azonnal szeretkezni - elég, ha csak a simogatással kezditek. Egy párkapcsolatban mindennek harmónikusnak kell lenni: becsületesség, őszinteség, "bulizó vágy", függetlenség és még sorolhatnám. Meg persze a szex. Egy párkapcsolatba minden beletartozik, persze mindenkinek más a sorrend, más a mérték. Nem kell elítélni valakit azért, mert egy év után nem szeretne szexelni. De ennyi idő után igazán engedhetnél legalább egy kicsit. És nem az a lényeg, hogy elhagy e miatt vagy nem. Hanem, hogy harmonizáljátok a kapcsolatot és mindent megkapjatok egymástól - lelkileg és testileg is. Ha ez egy évig tart, akkor egy évig, valakinél pár napokon múlik az egész. Senki sem könnyűvérű e miatt, mindössze hamarabb kívánták. Ő életük, ha elcseszték, tessék. Ő dolguk. Te semmiről sem maradtál le, de hidd el, ha csak a simogatással elkezditek az egészet, egyre közelebb kerültök egymáshoz eljuthattok a szexig is.

Mellőzzük a trágár kifejezéseket. Mindenki másmilyen ember, miért nem lehet elfogadni olyannak, amilyen? Áh, ezt sosem fogom megérteni.

Tehát egy kis simogatásba még senki sem halt bele... egyszer elélvezel a barátod kezétől, utána már egyre jobban kívánod te is őt. Hidd el. :)

2008. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!