Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én 17 éves vagyok, a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17 éves vagyok, a barátom pedig 18. Még mind a ketten szűzek vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. Ő már szeretné, de én még nem. És nem is engedek neki semmit. Érdekel a dolog, de úgy érzem, hogy még nincs rá szükségem. Baj, ha nem érdekel annyira?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy vannak ennél fontosabb dolgok is egyenlőre.Én így fogom fel...
2008. aug. 4. 13:38
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki írt.Látom van pár oylan ember, aki úgy látja a dolgokat, ahogy én, és ennek NAGYON örülök!Ők legalább megértik ezt az egészet.Köszi.
2008. aug. 4. 19:32
 22/47 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!:)Bárki is légy!Tiszta jó fejek vannak itt!Senki nem hiszi el,h ő nem olyan fiú.Mint mondtad, sok fajta fiú él Magyarországon!Úgy érzem, h az enyém a legjobb.Persze mindenki így van ezzel.Nem hagy el, és nem csal meg, ahogy egyesek tervezik.Ugyanis SZERET!Türelmes hozzám, és nem erőltet semmit.Sőt!Örül, h nem vagyok olyan könnyűvérű, h már egy két hónap után...Néhányan átlátjátok a helyzetet.És nektek köszönöm is!A többi gúnyos beszólás pedig nem érdekel.Úgy érzem az egész mögött irigység lapul...Minden jót!Sziasztok!
2008. aug. 4. 19:43
 23/47 anonim ***** válasza:
81%

Hapsi vagyok.

Irigység?? Inkább sajnálom a srácot, hogy ilyen nő csavarta el a fejét. Ha annyira imádod és oda vagy érte akkor miért nem adod oda magad?? 17 éves vagy de az írásmódodból szellemileg a 13-at is alig súrolod. Őszintén, tiszta szívből sajnálom azt a srácot akit te a barátodnak nevezel.


Mellesleg ha valaki nem ért veled egyet, és ennyire tudod hogy mi van, akkor minek rakod fel ide a kérdésedet?

Akármit mondassz ez önzőség és kihasználás. Kihasználás, mert tudod hogy bármit megtenne érted, és mégsem adod meg neki azt amit szeretne holott nem is olyan nagy dolog. A dolog után úgyis beismernéd, hogy nem volt igazad, és hogy mi a francért halasztottad ezt a dolgot, de akkor már tökmind1 ezen agyalni. Egyszerűen fáj a hülyeséged...

2008. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva magasról teszek arra, h Te mit gondolsz erről.Nem tudsz semmit, de mondod a hülyeségedet.Ha fáj a hülyeségem, ahogy írtad, akkor ne olvasd el amit írok.Nem is az ilyeneknek szánom...
2008. aug. 4. 20:11
 25/47 anonim ***** válasza:
38%
Szánalmas butapicsa :D
2008. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Mendus ***** válasza:
55%
Hé még1szer ismétlem beszélgessünk már diplomatikusan, nem kell butapicsázni meg ilyenek, a csajnak igaza van. Ha nem értesz vele egyet akkor minek olvasgatsz itt főleg ha csak ennyi a hozzáfűzni valód? "butapicsa". Te meg egy seggfej vagy. Ennyi!
2008. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
74%

OOOOOOOOOOOOO sok seggfej aki butapicsazik...Oszinten? ti mind 13 evesen veszitettetek el? higgyetek el, vannak emberek meg akiknek nem a szex az elso es legfontosabb! Es sajnallak titeket, kedves butapicsazok, meg lehulyezok, h nem eltetek at azt a valodi elsopro szerelmet, ami nem arrol szol h minel hamarabb legyunk tul a dolgokon. reszvetem nektek.

A kerdezonek meg azt mondanam, h hasonloan vagyok a baratommal, es o 19 lesz es a nyakamat ratennem arra h sosem csalna meg...Nem kotelezo senkinek 18 eves korara elkurvulni, mint ahogy most ez mar szokas Magyarorszagon...ja es lebutapicsazzak azt aki vigyaz arra amilye meg van

es ezen valaszadoknak uzenem, h tiszteletremelto az h meg ilyen emberek is vannak, mostmar Magyarorszagon keresni kell, lassan ugy mint a tut a szenakazalban...

Ne torodj a bunko valaszadokkal, veled minden oke:) UDV

2008. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. aug. 5. 09:48
 29/47 anonim ***** válasza:
64%
Igen, baj. Szerintem egy kapcsolat a szexre épül 90%-ban. Mi egy hét után feküdtünk le egymással. Egyébként meg a pasik egyátalán nem szeretnek várni. De ezt te tudod. Ha megvár, jó neked. Az meg már tényleg túlzás, hogy semmit nem engedsz neki. Nem kell lefeküdni vele, de nyugodtan hozzád nyúlhatna. Neked is jó lenne!
2008. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
95%
a kerdezo valasza elotti kommentelo vagyok...EGY KAPCSOLAT NEM EPUL 90% ban a szexre...ha pedig igen az tenyleg csak egy kapcsolat, szexualis kapcsolat. A parkapcsolat az osszetartozason, a szereteten, a megbecsulesen, kolcsonos tiszteleten stb alapszik. a szex pedig arra jo, hogy kifejezd mennyire nagyon szereted a parodat, de a parkapcsolat nem a szexrol szol.
2008. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!