Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én 17 éves vagyok, a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17 éves vagyok, a barátom pedig 18. Még mind a ketten szűzek vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. Ő már szeretné, de én még nem. És nem is engedek neki semmit. Érdekel a dolog, de úgy érzem, hogy még nincs rá szükségem. Baj, ha nem érdekel annyira?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy vannak ennél fontosabb dolgok is egyenlőre.Én így fogom fel...
2008. aug. 4. 13:38
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is ezzel semmi baj, akkor legyen az első, amikor te akarod. Én férfi szemmel egyébként is úgy látom, hogy a szex elsősorban a nőről szól.
2008. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

amíg nem próbálja az ember lánya, addig sokszor úgy érzi, hogy nem is olyan nagy szám, meg vannak fontosabb dolgok is...


Persze vannak fontosabb dolgok, de jóval kevesebb, mint ahogy az most gondolod.


Ettöl függetlenül, ha nem akarod, akkor ne próbáld ki. A pasid meg vagy kibírja, vagy nem.


(Aztán ha esetleg nem, akkor majd írhatsz ide egy másik kérdést, és majd jól kibeszélhetitek a többi lánnyal, hogy ha nem várt rád, akkor nem is szeretett igazán. Ami persze nem igaz, de úgyis mindegy...)

2008. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp azért tedd meg, mert TE szeretnéd és ne mert a barátod akarja.A fontosság pedig mindenkinek mást jelent, ez is fontos, de nem elsődleges egy kapcsolatban. Mellesleg abszolút ráérsz és nem maradsz le semmiről, ha nem most teszed meg. Bajnak pedig egyáltalán nem baj. Sok sikert az elsőhöz! :)
2008. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan.Tényleg Szeret!És türelmes.Beéri azzal,ami van,mert tudja,hogy így a jó.Oké.Köszi mindenkinek!
2008. aug. 4. 14:10
 5/47 anonim ***** válasza:
68%

Hát..ha nagyon beléd van esve akkor talán nem fogja érzékelni, de ez kihasználás. Semmi több. A férfiaknak egy bizonyos szükséglete amit ki KELL, hogy elégítsen egy nő.

Figyelj nézd meg a másik oldalt is:

Ő annyira szeret, hogy elfogadja, hogy nem érhet hozzád (ami mellesleg nem sokáig lesz így, és ez a te oldalad)

Te annyira szereted, hogy megérted a szükségleteit ezért hagyod neki (ez pedig a mi oldalunk)


A szex nem méreg, nem bűn hanem csak jó. Nemértem miért kell ennyire felfújni. Hagyd hogy cirógasson, csókolgasson, simogasson és hagyd neki hogy a nyelvével kényeztessen. Ha szeret akkor a nagyon fogod élvezni.

2008. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
60%
Mellesleg még az előzöhöz annyit, hogy 13 éves korban legyen ez a gondolatmenet, hogy van fontosabb dolog is, de te már 17 vagy a barátod pedig 18. Egy 18 éves hapsinak már vannak szükségletei. Ezt vagy megérted, vagy nem.
2008. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Egy 13 éves gyereknek még nem kéne ilyeneken gondolkodnia.Az,hogy 17 éves vagyok,az csak egy dolog.Attól még nem kell ugyan úgy gondolkodnom róla,a többi lány.Mert én nem ők vagyok.És engem még nem érdekel.Ki hogy fogja fel...
2008. aug. 4. 14:24
 8/47 A kérdező kommentje:
Oké, hogy egy 18 éves fiúnak vannak szükségletei.De ha egy fiú nem csak szeret egy lányt, hanem szerelmes is bele, akkor legalább megpróbálja leküzdeni őket.És az sokat számít.
2008. aug. 4. 14:27
 9/47 A kérdező kommentje:
Nincs szó sem kihasználásról, sem semmi másról.Ennél többről szól.Szerelemről!Ennyi az egész!Már több mint egy éve vagyunk együtt.Szóval nem hinném h csak kihasználna...
2008. aug. 4. 14:37
 10/47 anonim ***** válasza:
86%

Bocsika te valamit félre értettél. Én azt mondtam, hogy te használod ki őt ezzel a viselkedéssel.

Amúgy ok semmi gond nincs ezzel a gondolatmenettel. mert minden szűz csaj hasonlóan gondolkodik ami ellen csak 1 dolog van és az a szüzesség elvesztése.

De ne várd, hogy a végletekig várjon melletted és azon meg főleg ne csodálkozz ha esetleg "megcsalna"...azért idézőjelben mert ha alig van köztetek valami testi kontaktus akkor szinte nem és nem nevezhető megcsalásnak.

Egy idézet ami erősen ide illik:


"Aki szeret, szeresd, és öleld meg minden nap. Mert ha te nem teszed megteszi más, és hidd el nem, ő a hibás!"

2008. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!