Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én 17 éves vagyok, a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17 éves vagyok, a barátom pedig 18. Még mind a ketten szűzek vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. Ő már szeretné, de én még nem. És nem is engedek neki semmit. Érdekel a dolog, de úgy érzem, hogy még nincs rá szükségem. Baj, ha nem érdekel annyira?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy vannak ennél fontosabb dolgok is egyenlőre.Én így fogom fel...
2008. aug. 4. 13:38
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret, akkor nem fog otthagyni emiatt, szerintem várjátok meg, amíg te is úgy érzed. Én 19 éves koromban vesztettem el a azüzességemet és nem érzem, hogy valamirők lemaradtam volna..
2008. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom, h ez Neked miért számít kihasználásnak.De Te tudod...Ez nem kihasználás.De végülis mind1.Nem ismersz se engem, sem őt.Csak azt látom, h furcsán gondolkodsz az ilyenekről.Úgy beszélsz róla, mintha természetellenes lenne ez az egész.Pedig nem az.Csak követem "divatot", ahogy más...
2008. aug. 4. 15:21
 13/47 A kérdező kommentje:
Szeret, ezért türelmes hozzám, nem olyan mint a többi fiú...Nem azt mondtam, h soha, csak azt, h most bíztos nem.
2008. aug. 4. 15:24
 14/47 anonim ***** válasza:
20%
Te annyira hülye vagy.. Ha nem hagyod magad, akkor tuti meg fog csalni, és ebben biztos lehetsz, vagy talán már meg is tette.. Egy pasinak nem az kell hogy "jaj de szeretlek mokuskám", hanem testi szerelem!!! Ha ezt nem érted meg akkor menj vissza az oviba!!!
2008. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Ha én hülye vagyok, akkor Te meg egy seggfej!Azt hiszed, h ezzel mindent el lehet intézni!Pedig nagyon tévedsz!Nem csal meg.Lehet, h nálad ez a menő,és próbálsz eleget tenni magadnak.Gondolom akkor Te is csalod a barátnőd, ha nem kapsz meg valamit.Tök mind1.Hagyjuk!
2008. aug. 4. 16:54
 16/47 anonim ***** válasza:
86%
nem értem, hogy miért kell ilyen visszafogottnak lenni, és akik azt mondják, hogy meg fog csalni nem mondanak hülyeséget, úgyhogy szerintem ne parázz ezen.(én is jártam már így, nagyon szerettem a csajt, de nem akart semmi huzamosabb ideig(nem volt már fiatal), úgyhogy nem fogtam vissza magam másokkal szemben, és nem érzek bőntudatot, mert ez ugyanúgy hozzátartozik egy kapcsolathoz, hogy fogjuk egymás kezét...
2008. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
71%
Ha leszbikus lennék, biztos csalnám.. Csaj vagyok te idiota, csak átlátom a dolgokat.Ezt neked is be kell látni amit mondtam, mert ö nem elégszik meg azzal, ha csak nézitek egymást.Az meg egy nagy baromság, hogy fülig bele vagy esve és szinte csak baráti a kapcsolatotok... Nekem elhiheted, tapasztalt vagyok az ilyen dolgokban
2008. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Itt annyi az idióta...Nem azt mondja h nem érdekli csak h nem annyira.A szex nem szükséglet. Az emberek szeretik, mert jó. De ez nem azt jelenti h nem lehet élni nélküle! HA Ő NEM AKARJA NEM KELL!!NEM ERŐSZAK! AKKOR CSINÁLD HA FELKÉSZÜLNEK ÉRZED RÁ MAGAD! A szex is hozzátartozik a kapcsolathoz, de nem mindenáron. Mondjuk 1 év u már gondolkodni kéne a továbblépésen..petting meg miegyebek, mert egy új élményt visz a kapcsolatba amit meg lehet bszélni meg, ki lehet élvezni...Mi is így voltunk a párommal. mi 10 hónap u szeretkeztünk és nem bántuk meg. Ami a fontosabb dolgokat illeti, jó lenne ha kifejtenéd mire gondolsz. Amúgy én is 17 vok megértelek.
2008. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
74%
én 15voltam mikor megtörtént,és a mai napig bánom!!!pedig már 27vagyok!nagyon aranyosak vagytok,hogy eddig kitartotok egymás mellett!szerintem olyan tempóba haladj,ahogy te érzed!sajnos látom van akinek már"követelmény"a szex,mert a pasi biztos akkor megcsal!szerintem ez nem igy van!ügyes vagy,jó hogy vannak még ilyen lányok!
2008. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 Mendus ***** válasza:
100%
HÉÉ, ne hülyézzük már egymást! Viselkedjetek már diplomatikusan :) Figyelj! Ne hallgass a többi degenerált élőlényre, ha te nem szeretnél nemi aktust a pároddal akkor ne tedd meg, mert ha nem élvezed akkor garantáltan NAGYON fog fájni! Van még időd nem kell már is 17 évesen kiélni nemi vágyaidat, és ha lehet egy abszolút jó tanácsom, akkor vitasd meg a barátoddal is, hogy hogyan vélekedik erről a dologról, akkor már minden kiderül és te majd azon dolgokkal tudsz tervezgetni amit a barátod elmond Neked, és nem kell DURR bel csapni a lecsóba, ha még nem készültél fel rá, ha ezt a barátod nem érti meg akkor keresel egy olyat aki elfogadja a kéréseidet, mert tudtommal százezer féle pasi él Magyarországon :) ne dönts elhamarkodottan, és nehogy már kiakadj egy kis buzeráns köcsög kommentjén aki csak azzal oldja meg a beszélgetést, hogy HÜLYE VAGY. Inkább ő a hülye, hogy ilyet ír, és nem tudja rendesen kifejezni magát, csak ezekkel a szavakkal, amit most írtam azon nem kell felháborodni a sok tücsöknek. Páás
2008. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!