Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 16/5-cmeres az jó méret? Mért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/5-cmeres az jó méret? Mért nem érzem amikor benem van?

Figyelt kérdés
Jóformán nem érzek semmit sem.Mért? Kicsi?Vagy én vagyok tág?
2008. júl. 17. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az már egyáltalán nem kicsi méret. Szerintem végezz intim tornát, hátha az segít.
2008. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És az nem lehet hogy az átméröje kicsi?Amikor voltam nögyógyászati vizsgálaton az orvos azt mondta tág vagina.Lehet nagyobb méretü férfival kellene összeismerkednem!De azt honnan tudjam ránézésre kinek mekkorra van?Vagy kérdezem meg?Akkor most mit tegyek anak nincs értelme hogy megjátszam magam mondjam meg neki hogy kicsi a mérete?Azt keresek egy nagyobb méretü férfit?Szerintetek?
2008. júl. 17. 23:36
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ilyet ne mondj neki, nekem nagyon nem esne jol ha egy lány ezt mondaná. akkor inkább fogalmazd meg másképp a dolgot, hogy az orvos szerint is tág vagy és szerinted is és hogy neki ez igy jo e meg ilyesmi mert neked ez igy nem teljesen.

szerintem probáljátok ki ugy hogy te vagy felül igy tudod irányitani és ne csak huzogassa hanem ha igy körkörösen is tud dugni, na jo ezt hülyén fogalmaztam de kb ugy hogy a segge körkörösen megy akkor ha benned van akkor sokkal izgatobb ha nem csak ki-be történik a dolog, és akkor belül jobban hozzádér. bocs a megfogalmazásért, de nem tudom jobban kifejezni.

de ha olyan srácot akarsz akinek nagy van akkor azt csak ugy tudod megoldani hgy neten keresel valakit felveszed msn-re és csak ugy poénossan rákérdezed flörtölés képpen. már emgoldást nem tudok.

2008. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Különböző pózokat próbálgassatok, valami csak beválik.
2008. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Ez egy jo ätlag vagyis az ätméröje mert igazäbol ez jobban szämit

De a 16cm lehetne 1-2cm el hosszabb

Amugy tčnyleg probäljätok meg a pl lovaglo pozba a körbe forgatäst čs keressčtek a legjobb pozt

Vagy ajänlančk 1 vibrätort

Esetleg ha 1 kčt colos polifoam csövet a farkära huzna

2008. júl. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen átlagos a mérete, valószínűleg tényleg te vagy tágabb mint az átlag.

Ha semmit nem érzel a fiú iránt akkor keress mást, de őt azért ne bántsd meg azzal hogy túl kicsi neki, mert ez nem igaz. Viszont a te "méreteddel" később is lehet ilyen problémád, úgyhogy a helyedben én elkezdeném a hüvelytornát a jövőre való tekintettel.

2008. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Satanné ***** válasza:
100%
A srácnak nem kicsi, sajnos Te vagy tág... Ezen segithet a többiek válaszában többször is elöforduló torna, és persze nőgyógyász által felirt hormonok...Ha még abban a korban vagy hogy, még fejlödsz....
2008. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

A tág vagina azt jelenti, hogy NORMÁLIS TÁGASSÁGÚ HÜVELY! Nincs veled semmi baj...lehet, hogy már pszichikai okok miatt érzed, hogy "nem érzed" :) [link]


Nézd meg! Orvos válaszol rovat, benne van a te problémád is! És hajrá!!! :)

2008. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az utolsó ironak különösen nagyon szépen köszi.
2008. júl. 18. 13:41
 10/16 anonim ***** válasza:
A vastagság számít mindenhol, az teljesen érdektelen hogy 16 cm. Vegyél gésa golyókat, fél év múlva a puncidba dugott ceruzával tudsz majd rajzolni, olyan izmos leszel. Meg mellesleg a ceruzát is megérzed majd.
2008. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!