Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olvastam valami pózkocka nevű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam valami pózkocka nevű szexjátékról, amivel dobni kell és azt kell csinálni, amit dobtam. Beírtam a keresőbe többféleképpen, de semmi. Létezik ilyen? Milyen ez és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám!
2008. júl. 16. 15:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Én Prágában és Erdélyben láttam, de bármelyik búcsúban elképzelhető, hogy lehet kapni. Mellesleg nem nagy cucc, ugyanezt el lehet játszani sima dobókockával, ha a számokhoz pózokat rendeltek.
2008. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod, én is tegnap nézegettem őket. :)Én az exxxtázis nevű társasjátékot rendeltem meg, nekem nagyon tetszik, alig várom, hogy megérkezzen.

2008. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hűha,köszönöm szépen!
2008. júl. 16. 15:58
 4/11 A kérdező kommentje:
az az exxtázis nagyon ígéretesen hangzik,bár nagyon drága...:S
2008. júl. 16. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, valóban elég drága. :S Csak tudod az én barátom 300 km-re lakik tőlem és kb. 2 hetente jön hozzám és igyekszem tartalmas időtöltést kitalálni mindig. Szerintem ez neki is tetszeni fog majd, meglepetésnek szánom. ;)
2008. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Budapesten több helyen lehet klapni, pl westendben, alagsor szint, még az elején van egy jópofa bolt, vicces kötényeket, bögréket, stb lehet kapni. Ott iylet is kapsz, sőt még olyat is, ami sötétben világít vagy olyat amit munkahelyre terveztek :)
2008. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekunk is van ilyen. a mammut alagsoraban is lehet venni, de szerintem barmelyik szexshop-ba bemesz es talalsz hasonlot ;)
2008. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
és jó?
2008. júl. 17. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:

igen, eleg jo. eloszor mulatsagos volt. jo sokat nevettunk egyket dolgon, de utana amikor mar mindketten felizgultunk, a nevetesbol fergeteges szeretkezes lett... ;)


amugy ha elfogadsz egy tanacsot, akkor na az olyan fajtat vegyetek, amin az van, hogy dugas a konyhaban, stbstb, hanem azt a fajtat, amin az egyik kockan testreszek vannak, a masikon pedig cselekvesek. az sokkal izgibb es elojateknak nagyon jo!

2008. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kombinálva ajánlom a póz+helyszín meg a testrész+cselekvés kockákat. Egy kis kreativitással nagyon jól használható együtt a 4 ;)
2008. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!