Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szeretik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik, ha egy mondatban, többféleképpen kifejezem mit érzek?

Figyelt kérdés

Pár perc alatt kitaláltam egy nagyon szuper szöveget, amit csajszinak akartam írni facebookon, és kizártnak tartom hogy nemet mondott volna rá, de amikor megláttam a többi képét, kicsit visszavonultam. Pedig nemrossz. :$


Na a szoveg amit irtam egyben:

romaniktus, szerelmes, humoros, bokolos, elgondolkodtato, istenseges, szabad, egyedi,

kb. ezek

Nemakarom leirni, mert 99%, hogy bepuhul a csaj a szövegtől és nem lesz képes nemet mondani.:D


2011. máj. 3. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
???
2011. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem nevezném mondatnak, csak tetszetős tulajdonságok felsorolásának. Nem valami kreatív.
2011. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te ilyenkor mit kapsz?:D
2011. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leírhatná ide. Amúgy én se értem mi a kérdés...
2011. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én értem, nekem tetszene, de az istenségest hagyd ki, nemillik oda...:)
2011. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolso, te sem erted. :( pedig azt hittem egyertelmu.


szoval amik fel vannak sorolva, arrol szol az a 2 mondat, de egyik szavat sem ejtem ki benne, csak sztem a csaj ha olvassa, ezeket erzi belul.

Ezert gondoltam hogy leirom ide, de meg nemtom. Lehet beprobalom vmi csajnal :)

2011. máj. 4. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!