Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az mikor valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az mikor valakit megeroszakolnak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kerek.Milyen akkor,rossz?Es ott lent milyen?Kerem csak olyanok irjanak valaszt akit mar megeroszakoltak.Hany eves volt akkor?Es mikor tortent ez?Utana milyen depresszios az ember?Elore is koszi!
2008. júl. 3. 22:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Tévedés, nő vagyok (én írtam, hogy nem lehet megerőszakolni, akit nem akarnak). Velem is történt már hasonló, vagyis csak próbálkozott az ürge, de olyat kapott, hogy csak nézett. Akit 1 férfi meg tud erőszakolni, az meg is érdemli. Az más kérdés, hogy ha pl. nem számít a nő a támadásra, és hátulról leütik, és megkötözik. De olyan NINCS, hogy egy nőt, aki éppenséggel nincs leütve, meg tudjon 1 férfi kötözni, vagy úgy lefogni, hogy az ne tudjon karmolni, harapni, vagy akármi...
2008. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Kivanom, hogy ne kerulj olyan helyzetbe, hogy ismered az illetot, es bizol annyira benne, hogy meg a lakasaba is bemessz. Es akkor hirtelen leoltodik a villany, lekerul rolad a nadrag(mert akarhogy ellenkezel, te faradsz ki elobb, mert ugyebar no vagy), es radmaszik olyannyira, miutan mar jol kifarasztott, hogy nem tudsz ellenkezni, mar semmi erod, vagy megadod magad, vagy megadod magad! S ha raadasul meg zsarol is, hogy ha tovabb ellenkezel akkor ez lesz s az lesz, akkor elobb utobb belatod, hogy nincs mit tenned, matthelyzetben vagy... remelem el fogod olvasni ezt a valaszom!!! Kulonben en irtam azt amikor 16eves koromban az ismerosom...
2009. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!