Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az mikor valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az mikor valakit megeroszakolnak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kerek.Milyen akkor,rossz?Es ott lent milyen?Kerem csak olyanok irjanak valaszt akit mar megeroszakoltak.Hany eves volt akkor?Es mikor tortent ez?Utana milyen depresszios az ember?Elore is koszi!
2008. júl. 3. 22:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

"Milyen akkor,rossz?Es ott lent milyen?"


nem bazdmeg, tök jó érzés, te is próbáld ki. "ott lent milyen?" hupilila és zöld buborékok jönnek ki. ilyen idióta kérdést hogy lehet feltenni? én pl napokig nem tudtam tükörbenézni, 20x lezuhanyoztam naponta és még mindig nem tudtam elfelejteni..

2008. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem erőszakoltak meg de tudok róla írni.Hát az olyan hogy elkap egy pár pali akik lefognak hogy ne tudjál szabadulni és kényszerítenek arra a dologra és az eléggé fájdalmas is tud lenni.Utána lelki traumába esnek.

A depresszió meg azt jelenti hogy elzárkózik,nem eszik,gyakran öngyilkosság jár a fejében,bűnösne érzi magát,senkivel se beszél mindig sír.

De általában már az ilyen pedofil állatok csinálják a műsort hogy kislányokat erőszakolnak meg.

2008. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Lehet hulye kerdes de engem erdekel.Es hany eves voltal akkor?Mikor tortent ez?
2008. júl. 3. 22:51
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
Te szarfos, ha nem tudsz válaszolni, ne válaszolj. Tudod, egy pasinak nehéz elképzelnie, hiszen ritkán hatolnak bele...
2008. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ki a szaros?
2008. júl. 3. 22:54
 6/32 anonim ***** válasza:
41%
ne szarfosozz, mert elkap a kancigány és seggberak, aztán megtudod, mi az a behatolás
2008. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%
Engem sem erőszakoltak meg, de sejtem, hogy hogyan történik. Vhogy nagyjából úgy, ahogy az elöttem válaszoló leírta. Pár pali lefog úgy, h megse tudjál mozdulni. Aztán olyanokra kényszerítenek amire csak akarnak. Közösülnek veled előjáték nélkül. Az összes átmegy rajtad 2x 3x. Az összes lyukadat betömik. Elég fájdalmas, hogyha könyörtelenül dugnak. Egyáltalán nem foglalkoznak azzal, h mi fáj neked... stb a többit a fantáziádra bízom. AMúgy miért érdekel ez téged?
2008. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy az erőszak nem jó dolog. Hiszen kell venni síkosítót, satöbbi. Sokkal egyszerűbb, mondhatni komplikációmentesebb, ha a nő is akarja, szóval csak az ilyen véglények vetemednek ilyesmire. A szarfos az első válaszoló: hogy felháborodik, mintha tök nyílvánvaló lenne. Nem bmeg, nem az.
2008. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
Börtönbe fog menni... Csak neki hátul van lyuka :-D
2008. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%
Engem megeroszakoltak:((16 evesen,hidd el irto szar,soha senkinek nem kivanom!Egyik ismerosom raadasul,soha de soha nem neztem volna ki belole!es nekem az volt az elso,azota se erdekel a szex:(Eloszor azt hittem hujeskedik,de nagyon bedurvult...en megijedtem,tudtam mar nincs menekves.az utolsokig harcoltam,de nem volt mit tennem a kezem hatraszoritotta,s amugy is joval erosebb.nem fajt,pedig ez volt az elso...de abszolut elvezetmentes volt,CSAK EROSZAK'es az volt a celja h elvegye a szuzessegem s talan az eletkedvem is,na de az utobbit nem sikerult:)mind1 nem akarok tovabb belemenni.utana masra se tudtam gondolni...de szerencsere annal erosebb vagyok,h ez annyira megviseljen,h ongyilkos legyek v ehhez hasonlo.rajtam senki sem vette eszre...de az a tudat nagyon szar h megeroszakoltak!egyeb kerdesed?ja es ez nem kamu amit irtam...sajnos h nem kamu:((
2008. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!