Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az mikor valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az mikor valakit megeroszakolnak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kerek.Milyen akkor,rossz?Es ott lent milyen?Kerem csak olyanok irjanak valaszt akit mar megeroszakoltak.Hany eves volt akkor?Es mikor tortent ez?Utana milyen depresszios az ember?Elore is koszi!
2008. júl. 3. 22:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
69%
Próbáld ki!ilyen kérdést?!biztos hogy rohadt szar!!
2008. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
17%

Aki nem akarja, azt nem tudják megerőszakolni. Legalábbis egy ember nem, fegyver, vagy más félelemkeltő eszköz nélkül. Az csak duma.

Persze, megmondaná nekem valaki, hogy mondjuk ha a hátán fekszik a nő (mint általában az erőszaknál), a hapsi rajta, hogy bírja a nő mindkét kezét lefogni??? Ha lefogja mindkét kezével, akkor meg összezárja a combjait. Képtelenség.

Ha egy nő nem akarja, akkor meg tudja védeni magát 1 férfival szemben.

2008. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%
Okos vagy, válaszadó? Kikötözésről hallottál már? Vagy pl, hogy ha feltolják a nő térdeit, akkor mindegy, mennyire vannak összezárva a combjai? Vagy előre is lehet dönteni, akkor még a kezés is tudod fogni, és a feszülés miatt kiszolgáltatott is. Eszedet hova tetted? Nők gyengék.
2008. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
83%
jajj utolso elotti valszado,te akkora 1 nagy bunko vagy h az hihetlen...pfff...fajdalmas vagy bazzeg.es ezt azer irom mert en vagyok az egyik valaszado,akit megeroszakoltak,olvasd el szivi...jajj bazzeg leakadok az ilyen alakoktol,ugye csak teteted?!
2008. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%

"Aki nem akarja, azt nem tudják megerőszakolni."

Gondolom férfi vagy. Elhiszed, hogy egy ember is megtudna még téged is erőszakolni? Ha nem vagy valami 120 kilós vadállat, csak rád kell küldeni egy 2 méteres kigyúrt négert(miért négert? csak ez jutott eszembe és jól hangzik) az helyrerakna hátulról. Megtudnád milyen, ha valaki erősebb és megbasz, ha kell, ha nem.

2008. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

Pfúj de beképzelt bunkó vagy te istenkém.....

És ha leütnek te buzi akkor mivan he?Úgyis meg lehet erőszakolni neeeem?Vagy ennyire már nem futja a nagy pofádból?!Boccs kigyúrt állat egy vézna alacsony nővel szemben hogy is védi meg?és ha hátulról??naaa?IDIÓTA!

2008. júl. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
14%
Te tényleg teljesen hülye vagy, milyen lenne, jó!? Ekkora baromságot. És amúgy.. sztem akivel megtörtént, k.ra nem szívesen beszél róla!
2008. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
65%

"Aki nem akarja, azt nem tudják megerőszakolni." Na téged még nem erőszakoltak meg ezért mondod ezt, és én is így hittem, nem gondoltam hogy ha lefog egyetlen pasi akkor annyira gyenge legyek hogy ne bírjak kiszabadulni, de tévedtem, mert bárhogy próbáltam kapálózni tiltakozni nem bírtam szabadulni.

Rettenetes érzés mikor valaki csak úgy leteper, és beléd rakja, velem 21 évesen történt ilyen, de szerencsém volt annyiból hogy 70-en túl volt a pali (rokonom) és akció elején már csődött mondott...szóval nem állt fel neki csak amig berakta, aztán konyult is--haha. De még így is hetekig undorodtam magamtól, a pasikban meg azóta sem tudok megbízni. Egyikben sem. Ez 3 éve volt, azóta kapcsolatom sem volt, nem is szeretnék. Ennyivel is sikerült elcsesznie az életem.

2008. júl. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
35%
kérd meg az egyik cimbikédet, hogy erőszakoljon meg és akkor majd megtudod! fáj, miért mit gondoltál? valaki egész életére lelki sérülést szenved. aki erős, az valahogy átvészeli magán, de elfelejteni nem fogja. szerintem te se szivesen beszélnél róla, ha megerőszakolnának, nem?
2008. júl. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%

hmmmmmmm sokan nem szégyellik magukat,borzaszto amiket ide irtok,de föleg ahogyan a kérdést az illetö feltette,gusztustalan

14 voltam amikor apàm meghalt,anyàm nemsokra rà kilökött az utcàra.nem volt hol aludnom,a baràtnök hirtelen eltüntek.

hideg volt,az àllomàs is bevolt zàrva.

néhàny fiatal(hozzàteszem ismertem öket,mindig velük utaztam egy vonaton)felajànlottàk hogy egy éjszakàra befogadnak.mivel halàlra fagyni nem akartam,elfogadtam segitségüket.

sajnos az az éjszaka nem ugy történt mint ahogy szerettem volna.5 fiu ellen esélyem sem volt.becsuktàk a lakàst,a ruhàimat letépték,és elégeték,addig vertek mig nem ittam,majd még erösebben vàgtak,mig valami kàbitoszert le nem nyelettek velem.a könyörgéssel semmire sem mentem,sirhattam,visitotam,mindaz öten kiszorakoztàk magukat rajtam.

és nem volt elég 1-2 ora,estötöl màsnap reggelig mocskoltak be engem.az érzés hogy milyen volt inkàbb nem irnàm le.mert nincs rà kifejezés.

sajnos hibàt követtem el akkor,de sosem hittem,hogy olyanok teszik meg velem,akiket ismertem.màsnap ràm löktek egy pàr férfi holmit,és elengedtek.elsö utam az iskola volt.minden anyàm hibàja,mert kilökött az éjszakàba,nem foglalkozott vele mi fog velem történni.azota se làttam anyàmat(sose bocsàjtok meg neki9

a fiatalokat sem jelentettem fel soha,,mert nem kis banda volt(5 börtönbe ült volna,màsik 10 kinyirt volna)

ma sem dolgoztam fel igazàn a történteket,7 év utàn,meg nemis fogom.

remélem soha sem fogok kislànyt szülni

2008. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!