Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az mikor valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az mikor valakit megeroszakolnak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kerek.Milyen akkor,rossz?Es ott lent milyen?Kerem csak olyanok irjanak valaszt akit mar megeroszakoltak.Hany eves volt akkor?Es mikor tortent ez?Utana milyen depresszios az ember?Elore is koszi!
2008. júl. 3. 22:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
amit az utolsó válaszadó írt, nagyon szomorú. el se lehet mondani igazán, hogy mit érezhet az, akivel ilyen történik. megalázottságot, félelmet, undort. szörnyű. nem lehet jellemezni azt a fájdalmat, amit átél az illető.
2008. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
64%
Annak a válaszolónak szól az üzenet aki szerint nem lehet megerőszakolni egy nőt, ha nem akarja. Olyan dologról ne mondj véleményt ami nem történt meg veled, honnan tudod mit tud akkor éppen tenni egy nő és mit nem?pl: 45 kg nő vs. 90 kg pasi?? De a példa nélkül is hidd el meg lehet!!!
2008. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
mi az hogy nem lehet megerőszakolni ha nem akarja? gondolkozz már el. szerinted ezek a lányok arra vágytak hogy jajj de jó megerőszakolnak? el se tudod képzelni milyen lehet ez. RETTENETES.. úgyhogy gondolkozz el ezen mielőtt kinyitod a nagy pofádat.
2008. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Férfiszemmel talán olyan lehet, mint ha elkap egy banda, és jól megver, letépkedi a ruhádat, minden létező módon megaláz, akár még szexuálisan is.


Ha arra vonatkozott a kérdés, hogy egy nőnek szexuális értelemben milyen érzés, akkor pl. próbáld ki hogy ha abszolut nincs kedved, és fel sem akar állni, de mégis maszturbálsz. Mechanikus inger, de örömet nem okoz. Ha meg durva fáj is.

Kb. ilyen lehet.


Lelkileg a totális kiszolgáltatottság, a semmi legalja, amikor semmit nem érsz, mert ezt megtehetik veled emberek, valamint az emberi gonoszság és érzéketlenség megtapasztalása.


Szerintem.

2008. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekelne, hogy téged ez miért érdekel? Gondolom nem történt meg veled ha megkérdezed. Nem hiszem el hogy nincs ahhoz elég fantáziád, hogy el tudd képzelni hogy milyen az amikor erőszakkal megdugnak , esetleg ütnek, vernek, úgye nem vagy nedves sem, tehát szétszakitanak , szétrepesztenek, közben lefognak, és undorodsz az egésztől. Ezt sztem egy férfi és a nő is el tudja képzelni hogy milyen lehet. Csak egy beteg ember izgul ilyen dolgokra, aki azon élvezkedik hogy másnak mennyire szörnyű volt.
2008. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

hmm...egyszer vitatkoztunk ilyenen a baratnommel, hogy lehet-e vagy sem. hogy eldontsuk kinek van igaza szerepjatekba fogtunk. o probalta nem engedni, de nem ment neki (nem kell felreerteni nem volt valodi! durvasagok nelkul), egyszeruen tul gyenge volt es szerintem a csajok nagytobbsege epp' ilyen gyenge.

ha ezek mellett jol meg is verik akkor vegkepp' semmi eselye szegenynek.

hacsak megfordul a fejetekben, hogy talan eroszakolni akarnak, fussatok! fussatok ahogy csak birtok

2008. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!Arra voltam kivancsi hogy akkor milyen!Koszi mindenkinek!
2008. júl. 4. 14:07
 28/32 anonim ***** válasza:
ne akard megtudni!!
2008. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Kocc!
2008. júl. 5. 18:06
 30/32 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom milyen, de el tudom képzelni, és szerintem ez a létező legnagyobb bűn amit ember ellen el lehet követni. Semmi könyörületet nem érdemel aki ilyet csinál, kínhalált neki.
2008. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!