Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy egy fiú nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy fiú nem rajong az orális szexért? Mármint nem szereti, ha szájjal elégítik ki? Gyakori az ilyen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 11:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
jajj,én nem az előttem levő válaszadó vok! hanem még az előző oldalon írtam néháyn választ,csak nem írtam alá...
2008. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a hasznossági %-ból kiderül, hogy nem egyek vagyunk... :)
2008. jún. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
26%

Szerintem mindenkinek joga van eldonteni,hogy szamara megalazo-e vagy sem. Nekem is annak tunik, es ebben nincs semmi feminizmus. Az oralis szex mindig annak jo, akit igy elegitenek ki, nem kolcsonos dolog, nyilvan ezert erzik sokan megalazonak a no reszere.

Ha kolcsonos a dolog (az a bizonyos 69-es), es egyiknek sincsen problemaja vele, lelkuk rajta.

En szemely szerint ki nem allhatom, szerencsere a parom megerti.

Amugy nekem a gyomrom fordul ki, hogy amikor szexrol van szo, akar trefalkozas szinten is, es a zome errol szol, mindig ilyen jellegu utalasokkal, eleg lealazo modon a nokrol, letargyiasitva oket, mintha csak arra lennenek, hogy igy elegitsek ki a ferfiakat. Nyilvan ez is visszataszito sokak szamara.

Szerintem ertekeld, hogy ilyen a baratod.

2008. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
61%

Speciel én nagyon nem értékelném, ha a kedvesem azt mondaná, hogy ne elégítsem ki orálisan. Megmagyaráznám neki, hogy ez nem megalázó, és megmutatnám neki, mennyire fantasztikus ézrés mikor valakat szájjal kényesztetnek.

Biztos vannak ilyen fiúk, akik ellenkeznek, meg nem akarják, de ha egyszer egy igazán ügyes nő "szája" közé kerülnek, imádni fogják!!!

Petranova

2008. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
És ha a csajnak semmi gusztusa hozzá? És a pasi se akarja? Akkor is "kötelessége" a csajnak csinálni a srácnak meg élveznie, mert ez törvény?
2008. jún. 22. 17:23
 36/38 A kérdező kommentje:
Sokan úgy beszélnek itt a cumizásról, mintha kötelező lenne a szexuális életben.
2008. jún. 22. 17:24
 37/38 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelt, h vannak -e srácok, akik ezt gusztustalannak tartják, pedig én is párkapcsolatban élek. Jó, nálunk még nem került szóba se szóban, sem tettben, de mégis kíváncsi voltam.

És most már látom a "másik oldalt" is.

Az a bajunk, h tele vagyunk sztereotípiákkal. Amiktől meg kéne szabadulni.

Ja és h a kérdésre válaszoljak: nem hiszem, h olyan gyakori lehet, de ez olyan, h "létezik, h egy lány nem szereti, ha a füle tövét izgatják?" létezik. Ritka, de van.

2009. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Hát nem tom hogy ki hogy van ezzel de olyan hapsi nem létezik aki ne élvezné a dolgot. Ám vannak olyanok is akik azt tételezik fel, hogy ez megalázó a nőnek ... ám szerintem az az igazság hogy tényleg megalázó ha valaki eröszakkal tukkmálja a dolgot a lányra ám ha valaki önzetlenűl csinálja a barátjának vagy partnerének akkor abba semmi rosz nincs. Sőt maga a szex ( előjáték esetében) is sokkal jobb lesz és élvezetesebb ... én igy vagyok vele ... :)
2009. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!