Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy egy fiú nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy fiú nem rajong az orális szexért? Mármint nem szereti, ha szájjal elégítik ki? Gyakori az ilyen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 11:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az arány 2:98. És természetesen azon férfiak javára, akik szeretik, ha "lecumizzák" őket.

Nekem még nem volt olyan kedvesem, aki azt mondta volna, ne haragudj, de én ezt nem akarom. Bevallom nem tetszen, mert úgy érezném, nem fogad el teljes mértékben.

Ha egy nő szexuális értelemben nyitott, és tudja igazán élvezni a szexet, akkor ez neki ne okoz gondot.

Lehet, most megköveznek, de pont ebből adódik, hogy azok a nők akik élvezik az orális szexet, nem szenvdnek orgazmushiányban, mert lazák és fesztelenek.

G.

2008. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem is,ha egy nő nem szereti csinálni,ott valami más van a háttérben,nem csupán a gusztusa...mert abszolút nem megalázó,ha két ember kényezteti egymást!Csaj vok,és imádom a pasimnak csinálni.Akinek túl nagy az önérzete,az vitaműsorba menjen,ne szexelni:P
2008. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kérdezőtől szeretném megkérdezni, hogy ő mit tart abban gusztustalannak, ha a párját szájjal elégíti ki?
2008. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátom szereti is meg nem is..,mert elég csikis,és nem annyira szereti ezért, viszont ezt leszámítva meg szereti:)
2008. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
37%
hát n megalázonak tartom ha egy lány leakar szopni, mert ugy érzem mindig hogy mi van ha nem azért csinálja mert jo neki hanme mi van ha utálja és én nem akarom hogy miattam olyat tegyen ami nem jó neki. ez hülye érzés és nem tudom megmagyarázni. de olyan ciki lenne megkérdezni elötte hogy szereted e? mert akkor ugy hangzana mint ha azt akarnám hogy szopjon le, tehát nemtudom hogy leehtne ezt ugy megkérdezni hogy az jöjjön le belőle amire én gondolok.
2008. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Jó,érezheti egy fiú,hoyg a csaj csak kényszerből sz.pja le,de könyörgöm,ha már eljutott a kapcsolat a szexig,nem lehetne ezeket megbeszélni?:P
2008. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
37%
én irtam az elöző elöttitit és az utolsónak azt mondom hogy nem leeht megbeszélni mert az a baj hogy már minden a szex körül forog mert régen más volt akkor honapokig jártak együtt és aztán tették meg nem pedig ami mst megy hogy egy hét utn vagy pár ora után szex van. persze vanak mmég olyanok akik nem igy csinálják de az a 17 évig terjedő korosztály valamely százaléka.
2008. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,hogy sokan csinálják úgy,de én is elég hamar lefeküdtem a pasimmal annak idején,mégis mindent meg tudtunk beszélni! szerintem ezen a téren is van "kultúra"
2008. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Nem az az igazi probléma, hogy minden a szex körül forog, hanem, hogy sokan túl prűdek ahhoz, hogy kimondják a dolgokat és inkább élnek kétségek között, mert nem mernek kérdezni...

Hát ha pár óra után szex van, akkor ott nem az érzelmek számítanak, úgyhogy méginkább meg lehetne ilyeneket beszélni. Akik meg tényleg szeretik egymást, azok nem gondolnak arra, hogy hátsó szándék van a kérdés feltevése mögött, és őszintén meg tudják beszélni, melyik fél mit szeret...

2008. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
38%
igen persze csak olyan ciki erröl beszélni nemtudom hogy miért. talán hogy ne értsék félre vagy ne nézzenek hülyének teljesen.
2008. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!