Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy egy fiú nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy fiú nem rajong az orális szexért? Mármint nem szereti, ha szájjal elégítik ki? Gyakori az ilyen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 11:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre változatlanul azt tudom mondani, hogy ahol igazi érzelmek vannak, ott egymást közt semmi sem ciki, ahol meg nincs érzelem, ott meg ki nem szarja le, hogy mit gondol a másik? Az valószínűleg csak megmarad egyéjszakás kalandnak...
2008. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
De most nem azért, de szerintem itt nem csak arról van szó, hogy ha szeretik egymást tiszta szívből akkor bármit meg csinálnak amit élvez mind2 fél. Könyörgöm... Azt próbáltam meg kihangsúlyozni, hogy a barátom nem szereti és én sem vagyok túlságosan oda érte. Mi ebbe a szar? Van még pár ilyen emberke aki azt mondja, hogy nem igazán tartozik a kedvencei közé a "cumizás". És elég komoly kapcsolatban élnek... Nem kötelező az orális szex a nő számára, ha nem akarja. Szerintem. És az volt a kérdés, hogy vannak-e még olyan srácok akik nem szeretik. De gondolom van még egy pár.
2008. jún. 13. 18:06
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért fontos neked ez a kérdés?Miért számít az, hogy vannak-e még ilyen emberek?

Szerintem láthattad a legtöbb embernek nagyon is fontos az orális szex, és ez így is van jól!!!

2008. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Miért lenne így jól? ha nem akarja úgysem fogom ráerőltetni. Csak kiváncsi voltam, h vannak-e!!! még ilyen emberek...
2008. jún. 13. 19:15
 25/38 anonim ***** válasza:

"De most nem azért, de szerintem itt nem csak arról van szó, hogy ha szeretik egymást tiszta szívből akkor bármit meg csinálnak amit élvez mind2 fél." - szó sem volt iylenről sehol. Arrol volt szó, hogyha tényleg szeretik egymást, akkor meg tudják beszélni a dolgokat.

"Könyörgöm... Azt próbáltam meg kihangsúlyozni, hogy a barátom nem szereti és én sem vagyok túlságosan oda érte. Mi ebbe a szar?" - megintcsak ki mondta, hogy ez szar?

"Van még pár ilyen emberke aki azt mondja, hogy nem igazán tartozik a kedvencei közé a "cumizás". És elég komoly kapcsolatban élnek... Nem kötelező az orális szex a nő számára, ha nem akarja. Szerintem. És az volt a kérdés, hogy vannak-e még olyan srácok akik nem szeretik. De gondolom van még egy pár." - először megadod a választ a későbbi kérdésedre. Ha tudod, hogy van még pár olyan emberke, akkor miért kérdezed, hogy van-e?

Itt az emberek direkt magyaráznak bele mindent mások válaszába, vagy csak nem tudnak szöveget értelmezni?

2008. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Az alapján döntöttem el, h vannak még ilyen emberek, h páran írták.
2008. jún. 13. 19:23
 27/38 anonim ***** válasza:
Akkor az előbb miért írtad úgy, mintha valaki is azt állította volna, hogy nincsenek ilyen emberek?
2008. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
hogy úgy?
2008. jún. 13. 19:38
 29/38 anonim ***** válasza:
Mindegy, szövegértés...
2008. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

:D értem,mire gondolsz,szerintem más is érti,csak felhozódott menet közben a bizalom kérdése,azért ment el a "vita" abba az irányba. Természetesen nem rossz,ha nem csináljátok,ha nektek így van jól,akkor egyáltalán nem gáz...csak azért ne csináljátok,mert ez az elvárás.

Kate

2008. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!