Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy egy fiú nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy egy fiú nem rajong az orális szexért? Mármint nem szereti, ha szájjal elégítik ki? Gyakori az ilyen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 11:56
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Mert pl: megalázónak tartja.. stb
2008. jún. 13. 11:56
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Minden fiúnak kellemes érzés, de akinek elvi gondjai vannak vele, azt zavarná.

Csak elméletben kérdezed, vagy találkoztál is ilyen fiúval?

2008. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, semmi nem zárja ki ilyen fiú létezését. Mondjuk sztem a Yetit többen látták, mint ilyet. XD
2008. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
Én már találkoztam kettő ilyen pasival, meg bnőm barátnőjének a pasija is ilyen. Velem közölte az akkori barátom amikor először leakartunk feküdni egymással, ja és miután közeledtem felé, hogy bocsi de nekem ez nem okés. 16 voltam, kicsit megdöbbentem hogy mivan??? Mért nem v most mivan??? És azt mondta hogy szerinte ezzel megalázza a nőt. De mondtam neki hogy akkor lenne megalázás ha rámerőszakolnád v nem is tudom, de ő tartotta magát a véleményéhez, és bnőm bnőjének a pasija is ezt mondja. Úgyh vannak ilyen pasik, és nem is olyan kevés.
2008. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát a pasimnak az egyik legjobb haverja az pont ilyen! ő kifejtette,hogy azért tartja gusztustalannak,mert ha utána a csaja megcsókolja,akkor a saját khm..jét csókolja meg:P szóval nem magától az orális szextől undorodik,csak ettől a gondolattól! szerintem lehet másnál is ez!
2008. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
55%
én is ismerek ilyen fiút és az a lány, aki mondjuk nem szereti az orálszexet, az ilyen fiúval csak jól jár. kevesen gondolkoznak így fiú létükre, de én értékelem, hogy neki az a fontos, hogy ne "alázza"meg a nőt.:)
2008. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem,mi a fene megalázó az orális szexben...:P A szexnek az a lényege,hogy mindenki jól érezze magát,szóval nem megalázás,ha a csaj szereti a pasiját,és kényezteti úgy is. Hagyjuk a feminizmust az élet más területeire...
2008. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nekem a barátom ilyen. Gusztustalannak tartja, ha mondjuk utánna smárolnánk. Meg megalázónak is tartja. Szrény véleményem szerint én sem igazán rajongok érte. Csak nagyon nagyon ritkán szoktam érezni, hogy önző vagyok mivel ő imád orálisan kényeztetni és ezt nem érzem fernek. De, ha nem szereti akkor nem tudok mit csinálni.. Én sem. Mondjuk lehet azért, mert túl kezdő vagyok... De sztem ha már most úgy gondolom, h guszti máskor sem fog változni a véleményem.
2008. jún. 13. 12:35
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, de nekem ez furcsa. Az orális szexben szerintem semmi megalázó sincs!!!Két ember szereti egymást, mindent megadna azért, hogy a másik élvezzel az együttlétet. Akkor miért ne???

Azzal, hogy én a páromat orálisan kényeztetem, nekem is jót tesz, hiszen hihetetlenül feilzgulok tőle, és imádom csinálni. Ha nem tehetném, nem érezném teljesnek a szexuális életünket.

Ezzel szerencsére ő is így van, kölcsönösen kényesztetjük így egymást.

Most olvastam pár véleményt, miszerint vannak ilyen férfiak. Ebben biztos is vagyok, hiszen nem vagyunk egyformák, de szerintem ez az arány kicsi!!!

A nőknél is előfordul, hogy nem szeretik, ha nekik csinálják mert gátlásosak, félnek, hogy a párjuknak nem tetszik a látvány, vagy talán az illat nem olyan jó. Lehetséges, hogy a férfiak esetében is van ilyesmi. Persze ez csak az én véleményem.

Petranova

2008. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
82%
mindenki más. az egyik ember ezt szereti, a másik azt. az egyik megalázónak tartja, a másik nem. ízlés kérdése. mind a két táborban van, de egyiket sem kell lehurrogni. ha mindkét fél szereti a dolgot, éljenek vele. de azzal sincs semmi baj, ha valaki nem szereti. ezt el kell fogadni
2008. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!