Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki prostihoz jár az lényegébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki prostihoz jár az lényegében jót tét lélek nem? Mert végülis finanszíroz egy lányt az elöbbre jutásban?! Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 13:18
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, a se nem oszt, se nem szoroz, azt a következőképpen értettem.: Ha nem vagy kelendő a nőknél, akkor senki vagy akkor is, ha prostihoz mész és akkor is, ha csak otthon vered magadnak. Így is, úgy is a hierarchia alján van az ember.Akkor viszont miért ne menjen az ember, ha jobban érzi magát tőle.
2012. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
#39 én a másik véglet voltam, egy olyan lánnyal jártam 4 évig, aki nem tetszett és akit a haverjaim előtt is szégyelltem, csak azért, hogy legyen valakim. Ez se jó, hidd el. Utólag nem csinálnám.
2012. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

ma 18:31


Az hogy nem kellesz a nőknek a hiba benned van és a hozzá állásban.Ha valaki nem is néz ki olyan jól,de van önbizalma és jó dumája van akkor belehet csajozni csak türelem kérdése.A kérés az hogy akar e valaki komoly kapcsolatot vagy sem.A prosti az én esetemben arra jó pl,hogy nincs kedvem fűzni egy csajt hetekig ha csak dugni szeretnék egyet,az ember nyílván arra törekedik hogy komoly kapcsolata legyen de vannak esetek amikor csak minden érzelem és minden nélkül egy jót akar dugni valakivel akit talán soha nem lát.A legjobb erre a prosti és arra amit fentebb említettem a haverom példájába.

2012. dec. 1. 18:35
 44/48 anonim ***** válasza:

Egyszer én is voltam egy ilyennel, úgymond "kineveztem" barátnőnek. De csak egy pár hónapig tartott a dolog. Amikor levetkőztettem, semmiféle izgalmat nem éreztem a látványára.

Nem is feküdtem le vele.

2012. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűtlen. Olvasd el a #10-es hsz-ban, amit belinkeltem. Szerintem az az egyik legjobb írás a témában.
2012. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nem beszélek a nők nyelvén. Sajnos nincs más választásom.
2012. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Véletlenül nem te vagy az a dagi barát, aki így meg úgy nem tud csajozni? Mert te nagyon bizonygatod, hogy jól nézel ki meg a dumád sem rossz, na szerintem, ha ez valóban így lenne akkor nem lenne gondod a NORMÁLIS lányoknál csajozás terén...

De mondjuk igazatok van, könnyebb a nőket meg a médiát szidni a saját szerencsétlenségetek miatt! :DD

2012. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

mi az istennek kell ezt itt túldimenzionálni egyszerű a képlet, tények következnek kedves egybites feministák és magukat alfahímnek gondolók, úgyhogy vigyázzatok ;)


tény: létezik olyan hogy szexuális vonzalom

tény2: minden embernek, fiúnak meg vannak a saját igényei, amik alapján vonzódik egy lányhoz

tény3: ha 10 lányhoz odamegy egy random kiválasztott srác és 10 fiúhoz egy random lány és szexuális kapcsolatot keres akkor az előző esetben tényleg több lesz a visszautasítás, aki nem hiszi próbálja ki...

tény4: ergo nem mindenki talál (sőt elég sokan) nem találnak olyan lányt aki viszonozná a vonzalmukat és számukra is vonzó lenne

tény5: ezért egy kölcsönösen pozitív kapcsolat jön létre prostitúció néven ahol is a lánynak megélhetése lesz, a fiú pedig kiélheti a természet adta szexuális vágyait teljes módon olyan valakivel, aki vonzó számára és viszonozza ezt(legalább annyival h széttárja a lábait)

összességében a prostitúcióval semmi gond nincs, igenis annyi választása marad sokaknak hogy 1 vagy lejjebb adják az igényeiket 2. kasztráltatják magukat XD 3 vagy prosti valaki 1re nem képes fizikailag, 2 hát igen... marad a 3as

2014. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!