Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki prostihoz jár az lényegébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki prostihoz jár az lényegében jót tét lélek nem? Mert végülis finanszíroz egy lányt az elöbbre jutásban?! Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 13:18
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
0%
Nincs esetleg itt egy lány, aki szeretné, hogy egy kicsit finanszirozzam ma este? :)
2012. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Te jó ég utolsó!

Ennyi erővel az a pasi, aki prostihoz jár ugyan olyan szégyen, mint akihez jár...

2012. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Sokáig magam is ezt gondoltam.
2012. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
3%

29 szerintem te vagy a gyökér, helikenek teljesen igaza van. Pár évtizeddel ezelött egy mai átlagos emberre azt mondta az ellenkező nem, hogy igen ő jól néz ki, de ma a médiának köszönhetően akik azt sugározták be, hogy a töéletes feszess segg, tökéletes bőr, nagy mell/magas izmos szőrtelen test a menő, így mindenkinek a legalapabb igényei ezekbe tartoznak. Aki nem tartozik ebbe az "ronda", annyi a különbség a két nem között, hogy egy ún. ronda nő akármikor talál magának alkalmi szexpartnert elvégre vald be ha nem bűnronda a csaj és megkérdezi tőled, hogy nem jössz e dugni. Mennyi a valószínűséége, hogy elhajtod. 20/19 nem hajtaná el. Férfiaknál k ugyan ez csak fordítva,


A nők természetesen elítélik a prostitúciót, de ők is szerepet játszanak a népszerüségének növekedésébe mint ahogy annyi minden. Lehet jönni, hogy "jaj csak azok járnak prostihoz akik nem képesek kapcsolatot létesíteni a nőkkel". Igen. Annyi történetett hallotam ronda emberekről akik nem csak barátnak kellettek a nőnek hanem szexpartnernek.

2012. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%

Az előző hozzászólást kiegészíteném annyival, hogy nem csupán külsőre, hanem ismerkedési, közeledési technikában is extrém elvárásaik vannak. Be kellene látniuk a tisztelt hölgyeményeknek, hogy a férfiak is csak emberből vannak, nem szuperlények.

Egyébként ugyanazt tudom mondani, mint már korábban is: Mi az istent gondolnak a tisztelt nők, talán olyan jó érzés az egy fiatal férfinak, hogy fizessen valamiért, amit mások ingyen kapnak meg? Igen, borzasztó érzés, hogy fizetni kell érte. De ez még mindig sokkal jobb, mint évekig egyedül lenni, szex nélkül, meztelen női testet csak a neten és a tv-ben látva.De ebbe sosem gondol bele egyetlen lány sem! Meg jön ez a szöveg, hogy kapja össze magát, ne töketlenkedjen már, stb...

Könnyű úgy beszélni, hogy sosem élte át ezt valaki! A lányok majdnem mindegyikéhez közeledni szokott időről időre valaki, semmit nem kell érte tenniük! Ugyan honnan tudhatná egy ilyen ember, hogy milyen érzés az a másiknak?! Úgyis a nagyságák kezében van a döntés, hiába a közelébe se érnek fel a srácnak.

A legjobb az egészben, hogy itt megy a kioktatás, de ha a való életben találkoznának, egyszerűen keresztülnéznének rajta!

És még valami! Aki nem sikeres egy kicsit sem a nőknél, az a szemükben nemhogy nem férfi, hanem még talán embernek sem nevezhető! Akkor viszont nyugodtan elmehet prostizni, se nem oszt, se nem szoroz a többi lánynál.

2012. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Előző nem tudom miről beszélsz, én pl. átlagosan nézek ki, 14 éves korom óta folyamatosan van barátnőm, ők is átlagosan kinéző lányok (voltak), és nagyon nagy szerelmeket éltem át. Nem jártam Claudia Schifferrel, de nem is gondoltam, hogy kellene. Úgy 13-14 évesen nagyjából belövi magát az ember, hogy mennyire menő és milyen típusú lányoknál, és ezután akinek van esze, az nem a suli legbombább nője után csorgatja a nyálát, hanem keres egy pont neki való lányt.


A prostizásnak ehhez semmi köze nincs az égvilágon.

2012. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%
Ha így néznél ki, akkor is lett volna 14 éves korod óta barátnőd? [link]
2012. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

se nem szoroz a többi lánynál.


De igen oszt és szoroz mert hogy végre szexhez jut ez fel villanyozza és jobb lesz a kisugárzása az illetőnek és ha eljár prostihoz akkor ár is nagyobb lesz az önbizalma mert lesz tapasztalata.Íme az egyik haverom aki dagi volt és szódás szifon szeművege volt neki kamasz korában,addig még a csajokra sem emrt gondolni.Aztán elkezdett fogyózni és váltott kontakt lencsére,igen ám de akkora gát és önbizalomhiány volt benne még ezek után is hogy csak egy prosti segíthetett rajta.Eljárt jó párszor prostihoz nem vitte túlzásba de bele jött a dologba és úgy mond egy prsoti elindította az útján,a csajozás útján.Most már nem kell neki prosti elég régóta,azóta volt egy komolyabb kapcsolata neki,ami 4 évig tartott,utánna pedig számtalan nőt megdugott és nem is akrámilyeneket.Szóval én úgy gondolom hogy egy prosti speciális esetekben tud segíteni a férfinek a gátlások lebombázásában.Én sok példát láttam erre.Nekem nem volt ilyenre szükségem igz.Ha én elmennék prostihoz akkor nem azért mennék mert nem tudok csajozni hanem azért mert éppen egy féfinek ha jól néz ki,akkor sem olyan egyszerű felszedni egy csajt mondjuk ha éppen csak szexelni akar egyet és semmi többet.A nők is vannak jó számmal akik egyéjszakás kalandot keresnek,de nekik egyszerűbb dolguk van mert ha valamennyire jól néz ki,akkor kb 3 nap alatt talál erre partnereket úgy hogy még válogathat is,ez még egy jól kinéző férfi esetén sem olyan egyszerű dolog.

2012. dec. 1. 18:28
 39/48 anonim ***** válasza:

Előző nem tudom miről beszélsz, én pl. átlagosan nézek ki, 14 éves korom óta folyamatosan van barátnőm,


Pontosan erről van szó! 14 éves korod óta folyamatosan van valakid, vagyis nem tudod, milyen egyedül. De mi van, ha nem tudsz ismerkedni? És pláne akkor, ha ez hosszú éveken keresztül húzódik? Ez nagyon könnyen előfordulhat, nem kell hozzá még rondának sem lenni. Ha csendesebb, szolídabb, nem olyan társaságközpontú vagy, akkor simán egyedül maradhatsz,aztán utána meg szenvedsz.

A lányok beképzeltsége pedig személy-és nem külsőfüggő. Sokszor pont a rondább lányok a bunkóbbak, mert ezzel akarnak többnek tűnni.

2012. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Helike a képen a srác nem néz ki rosszul, csak ki van photoshopolva a fogsora és kancsalít. Egy ilyen srác, ha AD MAGÁRA, akkor simán talál magának csajt.
2012. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!