Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki prostihoz jár az lényegébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki prostihoz jár az lényegében jót tét lélek nem? Mert végülis finanszíroz egy lányt az elöbbre jutásban?! Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 13:18
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

ma 13:45


Hagyjuk már ezt az alfa f@szságot ez egy kitalált baromság.Én tudod hány alfát ismerek aki prostihoz jár??Aki amúgy is találna magának nőt?Csak ez így könnyebb,oda megy lerendezi,nem kell könyörögni és hasonló baromságok.

2012. dec. 1. 13:48
 12/48 anonim ***** válasza:
40%

80 % egy kis ízelítő a két dolog kontrasztjáról.


"Hogy nézel te ki, néztél már tükörbe? Na húzzál innen, majd pont égetem magamat egy ilyennel, mint te vagy!"


"Szia! Most délután tudlak fogadni, elmondom, hogy találsz ide. ne izgulj, garantáltan jól fogod érezni magadat! Várlak! Szia!"


Gondolom, érzékelhető a különbség a kettő között.

2012. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

ma 13:49


Így van..egyet értek,annak ellenére hogy soha nem voltam még prostinál.De én sem vagyok egy elveszett hülye gyerek és ronda sem vagyok,sőt sok nőnek bejövök de ennek ellenére elég sokszor már elküldtek a pi.csába.Egy ku.rvát felhívok az egyből kedveskedik velem,teljesne mindegy hogy a pénz miatt e vagy sem,de ezt kapod amit akarsz.Mondom ezt beszámolók alapján amiket olyanok osztottak meg velem akik prostiznak és pont ezért teszik.

Mert hiába néznek ki jól sok esetben is így is csak a sértő elutasítást kapják és hiába rendesek a nőkkel.De jelen esetben erről a részről maga nevében is nyilatkozhatnék.

2012. dec. 1. 13:53
 14/48 anonim ***** válasza:

Hát akkor járjatok prostihoz...

Igen, hízeleg/dicséri az épp aktuális "ügyfelét", de a mögöttes tartalom micsoda? Kb. azt gondolja magában," na még egy szerencsétlen, akinek el kell játszanom az orgazmust..."

Tényleg hiúbbak a férfiak, mint a nők!

Írta itt valaki, hogy elküldött már jó pár nő a pi..be, hát van ilyen, attól még nem kell prostizni, mert tőle "kedves" szót kapsz...

2012. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

ma 14:03


Igen de az embernek van egy szexuális igénye is tudtad e?:D

Ha negem 1 éven keresztül elküldenek mert hülyébbnél hülyébb pic.sákat fogok ki akkor egy idő után az ember megunja a könyörgést és elmegy egy b@szni vagy nevezze mindenki annak aminek akarja..

2012. dec. 1. 14:11
 16/48 anonim ***** válasza:
23%

Élj csak az önhitt hülyeségedben! Nagyon sok prostituált van manapság és vannak, akik kifejezetten élvezik a dolgot.

Itt nem arról van szó, hogy megvert és megalázott lányok kényszerből teljesítik a küldetésüket. Van köztük több olyan nő, aki jó állásban volt, csak a válság és elépítések miatt elveszítette a megélhetését. Ezért úgy döntöttek, hogy összekötik a kellemest a hasznossal.; pénzt is ekresnek és szexelhetnek is kedvükre.

Ugyanis akármilyen hihetetlen is, ők is élvezik a szexet, nagyon sokuk. Ugyan, miféle kifogása lenne az ellene gy nőnek, ha tiszta, ápolt és kulturált férfiak jönnek hozzájuk? A vendégeik és köztük gyakran kifejezetten baráti a viszony és ők is élvezni akarják a szexet. Mivel lenen nekik jobb, ha egy nap egymás után sorozatban át kellene élniük, hogy félig felizgatják őket, majd ott maradnak kielégítetlenül? Sok nő ilyenkor tiszta idegbeteg, muszáj kielégítenie magát.Ők is jobban járnak, ha élveznek, mintha nem.

Természetesen vannak olyan, igénytelenebb nők is, akik csak fekszenek,. mint egy darab fa, de azokhoz olyanok is járnak, illetve nekik soha nem lesz olyan nagy és megbízható ügyfélkörük, mint a másik csoportnak. És míg az előbbiek képesek nők maradni utána is, ezekből kiégett, fásult roncs lesz.

És még egy apróság. Sok prosti és ügyfele között jobb a viszony, mint több mai pár között, akik csak marják egymást és csak megszokásból vannak együtt.

2012. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként ha a nők nem kapnának ingyen szexet bármikor, amikor csak akarnak, ők is ugyanúgy fizetnének a szexért. De ezt soha nem vallanák be, még ha pisztolyt fognának a halántékukhoz, akkor sem!
2012. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
14:18 Hogyne, te biztos jobban tudod ezt nagyokos. bírom az ilyen gyökereket, akik mondanak egy ostobaságot és úgy próbálja beállítani, mintha ő mindenkinél jobban tudná és csak neki lehet igaza. szánalmas vagy
2012. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
43%

Miért, hány nő teszi meg, hogy ha nincs hosszú ideig kapcsolata, akkor keres egy szexpartnert magának vagy egy alkalmit. A világ legkönnyebb dolga neki ezt összehozni. Ha viszont nem lenne meg ez a lehetőség, akkor ugyan mit csinálnának?

Mondtam, hogy még a pisztolycső is kevés lenne. :)


A szánalmas szótól már csömöröm van egyébként. Boldog-boldogtalan ezt használja itt a Gyakori-n, ha nem tetszik neki valami.

2012. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

A prostinak az a dolga, ha te fizetsz a szolgáltatásért, akkor ő királyként kezel, abban az egy órában. Akkor ő veled mézes-mázas, kedves lesz, te leszel neki a number one meg élete dugása, legyél bármilyen undorító a számára, hisz az ügyfél az első, és bizony akkor is bele fog menni mocskos dolgokba, ha minden porcikája ellenkezik, mert ha nem, akkor ügyfeleket veszíthet.

Viszont ha lemegy a közértbe és ott találkozol vele le sem fog szarni.


Azzal meg nem tudom miért teszel jót, ha reggel jönnek, hogy a bevétel 30-50%-ért, mert helypénzt kell fizetni, esetleg a stricije még elszedi a maradék felét.

2012. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!