Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki prostihoz jár az lényegébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki prostihoz jár az lényegében jót tét lélek nem? Mert végülis finanszíroz egy lányt az elöbbre jutásban?! Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 13:18
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Jó, mondjad csak! Részletesen leírtam mindent, de úgyis csak azt veszel észre, amit akarsz.
2012. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

ma 14:42


Teljesen egyetértek veled.Egy őnek ha nincs f@szija de éppen kúrna egyet ő sokkal könnyebb helyzetben van hiszen ha valamennyire jól néz ki akkor kb 1 nap alat össze szed magának egy éjszakára egy pasit.Nálunk ez réfiaknál ha jól néz ki valaki még akkor is nehezzen megy,nem egyet ismerek magamat is beleértve.Tudom hogy nem vagyok rossz képű és a szövegem sem sz@r éppensggel,de sokszor volt az hogy lepattintottak.Így nekünk más megoldás nincsen ha éppen már hónapok óta nem szexeltünk,egy valamennyire jól kinéző nő kb 3-4 óra alatt talál egy szorakozó helyen magának dugni valót.

2012. dec. 1. 15:09
 23/48 anonim ***** válasza:
18%

Sok, magát tisztességesnek tartó nő sokkal nagyobb prosti egyébként. Akik pénzért vannak valakivel, mert az ő pénzéből vásárolnak, ruházkodnak és nyaralnak. Vagy azok, akik önként felajánlják a testüket a főnöknek egy kis fizetésemelésért vagy előléptetésért.

Ami pedig az "igazi prostikat" illeti, ők csak egyre jobban járnak a mai helyzettel. Az egyre bunkóbb magyar nők miatt ugyanis egyre több fiatal férfit utalnak be hozzájuk. Nehezen tudom elképzelni, hogy egy nő miért kellene, hogy undorodjon egy jó megjelenésű, intelligens férfitól, akinek az az egyetlen hibája, hogy nem bízik magában.

2012. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Sokaknak csak a prosti az egyetlen szexlehetőségük, ezt nem fogják fel rengetegen. Én nem járok prostihoz, mert sajnálom rá a pénzt, meg nem is tartom túl erkölcsösnek, így marad az önkéntelen cölibátus.......


De vannak még nálam is rosszabb helyzetben: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33230..

2012. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

# 24!

És szerinted mitől lesz jobb neked, és a veled egy cipőben járóknak, ha idejöttök és sajnáltatjátok magatokat.

Számomra hihetetlen ez a szerencsétlenkedés/tutyimutyiskodás..., de ti tudjátok!

2012. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

nem a ku*rvát használják ki, hanem a ku*rva használja ki a férfiakat! gondolj csak bele. egy óra alatt megkeres 15-20 ezret, míg egy diplomás ember közel annyit nem keres, komoly munkával.

ha ennek tükrében nézzük a tényállást akkor ezekkel a lányokkal a kliensek csak jót tesznek. mennyi csaj fizetheti a tandíját, a beteg családtagjának a kezelését, a devizahitelét, nem beszélve arról, hogy sok fiatal lány azért megy prostinak mert gyereke van és otthagyta az alphamale-je.

összegezve, igen ezek a férfiak jót tesznek ezekkel a lányokkal!

2012. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Legalább abban, hogy ne mondjanak emberek olyan hülyeségeket, hogy "szexelni a barátnővel kell", ugyanis van egy elég széles réteg, akivel nem állnak le a "civilek" ingyen, csak a hivatásosok pénzért. A prosti csak egy kényszer szülte dolog.
2012. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok. Én egy nagyvállalati menedzser vagyok, és a magyar átlagjövedelem többszörösét keresem. Semmi rossz nincs abban, ha ennek a pénznek a részét szegény egyetemista lányoknak adom, akiknek szükségük van erre a pénzre. Ők sem vesznek engem túl komolyan, meg én se az egész helyzetet, ugyanakkor kölcsönösen tiszteljük egymást. Ha csak olyan vendégeik lennének, mint én, semmi baj nem lenne az "üzlettel".
2012. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

helike13! Te egy nagyon buta egyede vagy a társadalomnak!

Szerintem veled nem a kinézeted miatt nem állnak szóba a nők, hanem az intelligencia hiányod és a hülyeséged miatt.

A 13 mi a neved mellett, ha kérdezhetem? A korod, IQ, vagy a testi "adottságod" mérete?

2012. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%

Szia neked is!


A katonaságnál 148-at mértek, ez a mai teszteknél kb. 130 körüli. Továbbá a negyedik idegen nyelvemet tanulom (ráérő időmben). A 13 a születési napom. Amúgy a testi "adottságom" is akörül van, ha már így kérdezed. Semmi rosszat nem látok abban, hogy felhívjam a figyelmet arra, hogy egy elég széles férfiréteg él önkéntelen cölibátusban, mert a külsejük miatt kiszorultak a "szaporodás jogából", ez egy elég elterjedt jelenség sajnos. Gyakorlatilag majd' ebből él a prostiipar, meg az ultragazdagok céges hotelbulijaiból.


És igen, vagyunk néhányan, akik kiállunk az egyre szélesebb "omegahím" társadalomért, és nem engedjük magunkat pocskondiázni.

2012. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!