Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a barátom is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom is többször kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, és az a problémám, hogy a barátom nem kíván velem annyiszor szeretkezni,mint amennyiszer én szeretnék vele. nekem hetente 3x, 4x lenne igényem, és már egy ideje nem tudok toleráns lenni, hogy "fáradt, mert sokat dolgozik", "most levert" ...vagy akármi. heti 1, max 2. Egyébként 2 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást, ezt leszámítva jónak, üdítőnek érzem a kapcsolatunkat, csak mostanában gyakran vagyok ingerült, vsz e miatt. eként csinosnak szépnek és vonzónak talál, de valahogy nem hatják meg mostanában a "női praktikák" sem.
2008. máj. 15. 20:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
szopjad többször és jobban!!!!!!!!!!!!!
2008. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Helló lányok!


A következőket tudom mondani.


A közhiedelemmel ellentétben a pasik sem mindig kaphatók mindenre. Én pasi vagyok, és nálam akkor jelentkezik ilyen kedvetlenség, ha túl sok a stressz. Nem azért, mert olyankor ne tetszene a párom, hanem mert egyszerűen kimerült vagyok. Nem tudom, hogy a párotok mivel foglalkozik, de lehet, hogy nagy bajban van a munkahelyén, vagy sok a túlóra, esetleg valami extra project megy (nálam a lakásvásárlás miatti idegeskedés volt ilyen pl.). Ez ellen nem sokat tehetsz, max annyit, hogy hagyod aludni, próbálod kisegíteni a csávából. Egyébként lehet, hogy pont értetek túlórázik annyit, és nem veszi észre hogy közben el vagytok hanyagolva.


Ha nem ez az ok, akkor lehet, hogy mélyponton van a kapcsolatotok, csak nem beszél róla. Nagyon ajánlom mindenkinek az „Egymásra hangolva” című könyvet, ami az ún. szeretetnyelvekről szól. Leegyszerűsítve ez annyit tesz, hogy vannak, akik felé úgy kell kifejezni a szeretetünket, hogy dicsérjük-bókolunk, másoknak a testi érintés jön be vagy éppen a kis ajándékok („rád gondoltam, mikor megláttam”). Lehet, hogy a férfijaitokat elhanyagoltátok tudtotokon kívül, mert ti a saját „nyelveteken” fejezitek ki a szeretetet, de ők nem „értik”. Kicsit tényleg mint az idegen nyelv, lehet tudatosan is csinálni.

2008. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!