Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a barátom is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom is többször kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, és az a problémám, hogy a barátom nem kíván velem annyiszor szeretkezni,mint amennyiszer én szeretnék vele. nekem hetente 3x, 4x lenne igényem, és már egy ideje nem tudok toleráns lenni, hogy "fáradt, mert sokat dolgozik", "most levert" ...vagy akármi. heti 1, max 2. Egyébként 2 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást, ezt leszámítva jónak, üdítőnek érzem a kapcsolatunkat, csak mostanában gyakran vagyok ingerült, vsz e miatt. eként csinosnak szépnek és vonzónak talál, de valahogy nem hatják meg mostanában a "női praktikák" sem.
2008. máj. 15. 20:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
megmondom én, hogy nem olyan egyszerű az. gyors megoldást valami újszerű berobbanás okoz(nekem ilyen ötletem ez a szextársasjáték, neked a féltékennyé tétel, mindkettő működhet) hathatós megoldás hosszú távon érhető el, az én részemről türelemmel, az ő részéről pedig őszinte odafigyeléssel. hogy törődjön azzal, hgy legyen az számára fontos, hogy ne amortizálja le magát, mire hozzám érkezik, hanem hogy úgy szervezze a dolgait, hogy rám is tudjon időt szentelni. namármost, hogyan érhetem én ezt el? 1 az én részemet megteszem, türelmes leszek (+ kellene még vmi rafinéria) és akkor hátha ez beindítja, hogy ő is figyeljen. valószínű a ránk való odafigyelésre nekünk kell őket megtanítani, nagyon szájbarágó módszerekkel. pl megmutatni neki, hogyan simogasson....hogy erre figyeljen oda, met nekem így jó.te mit szólsz?
2008. máj. 15. 22:34
 12/22 anonim ***** válasza:

Jó ötlet! :)

Én már eljutottam lassan arra a szintre, hogy teljesen türelmes vagyok, nem eröltetek már semmit... Egyre ritkulnak (ahogy fogynak) az új ötletek; sőt, néha már én érzem magam kellemetlenül, hogy már megint az "én problémámmal" nyúzom őt. Holott azért vagyunk egy pár, hogy ezt közösen oldjuk meg.

2008. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
attól lesztek méginkább 1 pár ha ezt is közösen oldjátok meg. vigyázz azonban arra, hogy ne legyen a változás egyoldalú. ő is idomuljon
2008. máj. 15. 22:59
 14/22 anonim ***** válasza:
Nálunk is mostanában ez a szitu! mi is most éljük a húszas éveinket és rengeteget szoktunk sexelni de: kb 1 hónapja sokat dolgozom reggel korán megyek és este 10 ig dolgozom hát nem is kívánok a sexet heti 1-2 jut belöle. De remélem nem megy ez ígysokáig mert nagy étvágyam van belőle. A válaszom a kérdésre lehet csak egy időszak és újra bele lendülnek témába.
2008. máj. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én meg azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel a problémával.

Kereken megmondtam neki, keresek magamnak egy belevaló fiút, ha őt hidegen hagyja a nőiességem.Pedig mi házasok vagyunk.Lehet, hogy nem mentem volna hozzá, ha ezt tudom.Amikor ritkán találkoztunk mást sem akart. Megőrült értem...

Nem akarom megszokni , hogy "testvérként" kezel.Egészséges nő vagyok.Én mindennap szeretkeznék, akár többször is ...azt hiszem...

Szoktam hisztizni is.Duzzogni is.Veszekedni is.

Nem a legjobb módszer!

Én is örülnék jó ötleteknek.

Sok sikert lányok!!

2008. máj. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó taktika, hogy ha Te nem akarod. Mondjuk 2 hétig. Utána kicsit megválozik az igénye a menniséget illetően :)
2008. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam, hogy két hétig nem akarom - de semmi eredmény! :(

De jártam már úgy is, hogy csak sikerült rávenni a dologra, és a kellős közepén egyszerűen (igazából magam sem tudom, miért) sírva fakadtam, hogy "olyan mintha csak azért lennénk együtt, mert én szeretném". Erre még szorosabban átölelt és az volt a válasza: "ne sírj, Kicsim, szerettem volna örömet okozni neked"...

2008. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg, hogy análisan izgatjátok a barátotokat. Vibrátor, dildo stb. Sokszor a férfiak análisan izgulnak fel, mint én is inkább. Sok férfi szeret női ruhába bújni szex kedvéért, de erről nem mernek nyíltan, még párkapcsolatban sem beszélni. Vegyetek neki nylonharisnyát, nőies ruhákat. Ne féljetek, az én pasimnak sem kellettem, de mostmár a közös titkunk óta soha el nem hagyna! A fiúk is több mindenre vágynak!
2008. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha fáradt, fürdesd le, jó meleg vízben! Szerezz valami illatos fürdősót vagy olajat is hozzá - csak vigyázz, mert az olajtól rettenetesen csúszik minden!

Kicsit ki is piheni magát közben - és, valószínűleg a kedve is megjön! Főleg, ha érzéssel fürdeted. Közben persze nem szabad túlöltözni :-) különben csupa víz leszel... vagy olyan ruhát vegyél, amelyben izgalmas, ha vizes lesz... az meg tuti, hogy vizes lesz, mert ugye rendesen le kell őt fürdetni. Ne siesd el, hagyd tényleg pihenni közben - de hagyj ki semmit!

2008. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Zavard el a szeretőjét, akkor több alkalom jut rád.
2008. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!