Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a barátom is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátom is többször kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
27 éves lány vagyok, és az a problémám, hogy a barátom nem kíván velem annyiszor szeretkezni,mint amennyiszer én szeretnék vele. nekem hetente 3x, 4x lenne igényem, és már egy ideje nem tudok toleráns lenni, hogy "fáradt, mert sokat dolgozik", "most levert" ...vagy akármi. heti 1, max 2. Egyébként 2 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást, ezt leszámítva jónak, üdítőnek érzem a kapcsolatunkat, csak mostanában gyakran vagyok ingerült, vsz e miatt. eként csinosnak szépnek és vonzónak talál, de valahogy nem hatják meg mostanában a "női praktikák" sem.
2008. máj. 15. 20:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a hülyéket nem tiltják ki innen?


Nehéz helyzet egyébként, mert én még mindig csak azt tapasztaltam, h a pasik akarják jobban. Biztos fiatal vagyok.

Igazából gondolom minden csábitást bevettetél már. Mi lenne, ha pl elkezdenél maszturbálni előtte? :)

nem tudom, lehet látná mi a helyzet vagy nem tuom..

2008. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem jött be. vagyis engem nem elégített ki a hatása. az a baj, kezdem magam nem elég jó nőnek érezni, és hiába mondja, hogy nem így van, ha nem látom az ellenkezőjének a hatását. egyre türelmetlenebb vagyok minden téren leginkább vele
2008. máj. 15. 21:08
 3/22 A kérdező kommentje:
ja és beszéltünk is a dologról, de az sem túl jó, ha csak együttérzésből szexel, vagy közben azt látom, hogy ki tudja hol van, a kedvem is elmegy olyankor
2008. máj. 15. 21:10
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ajj, pontosan ez a helyzet velünk is. Ő is sokat dolgozik, mindig fáradt, de mi már lassan a havi két-három alkalomnál tartunk. Pedig alig vagyunk 20 évesek.

Most próbálom bevetni az új dolgokat, pl. új fehérnemű, harisnya, miegyéb. Néha hatásos, de a legtöbb esetben csak magához húz, hogy fáradt. Ekkor jön az, hogy sírva fakadok, ő elmondja századszorra is, hogy csak fáradt, nem arról van szó, hogy nem szeretne... és nem jutunk előre.

Szóval, engem is érdekelne a "megoldás".

2008. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
az van, hogy én egy ideje a neten csüngök megoldást keresek, gondolom te is, ha itt vagy. :) most találtam egy oldalt:www.szexhelp.com nagyon jó dolgokat lehet itt olvasni + találtam egy olyan társasjátékot, amiben különböző feladatokat kell végrhajtani, hogy egymást izgassátok, de nem szabad elmenni...nem rossz, de azért várom a további ötleteket! gyerünk emberek, segítsetek!
2008. máj. 15. 21:42
 6/22 A kérdező kommentje:
persze nem feltétlenül ez a megoldás, de épp ki lehet próbálni, hátha felfrissít minket egy kicsit, és ha még tanulunk is valamit egymásról...persze nem biztos, hogy ez mindenkinek bejön.
2008. máj. 15. 21:48
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha egy icipicit féltékennyé tennétek őket?
2008. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nekem az már veszélyes. túlságosan fel vagyok tüzelve mostanában.
2008. máj. 15. 22:13
 9/22 A kérdező kommentje:
de jó ötlet egyébként. majd ha kicsit stabilabb leszek, lehet kidolgozok erre egy tervet. de ha neked megy most, hajrá! egyébként nem féltékeny típus?
2008. máj. 15. 22:14
 10/22 anonim ***** válasza:
Na, megint én - az én párom alapvetően nem féltékeny típus, csak ha felhívom a figyelmét egy-két "egyedre", akik közelítenek. De valahogy úgy érzem, nem ebben lesz a megoldás. :(
2008. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!