Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a leszbikusokról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a leszbikusokról?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 22:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

szerintem azért lelkileg okozhat sérüléseket ha azonos neműek a szülők.Lehet hogy nem ezt mutatták ki, de azért nem lehet valami jó a gyereknek később, amikor már felfogja hogy mi is történik körülötte.

Én is smároltam már két barátnőmmel, de csak kíváncsiságból, szóval én is max biszex vok, de amúgy nem baj élvezd csak ;)

14/l

2010. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Van néhány leszbi ismerősöm.Semmi bajom velük,csak nem értem őket,hogy hogyan bírják ki f*sz nélkül.

A biszexeket még megértem,de én nem tudnám elképzelni az életet farok nélkül.

felőlem felrakhatna akármilyen élethű műf*szt,akkor se.

meg azt nem értem,hogyha műbrét szeretik,akkor mér nem kell nekik pasi?!

Mellesleg,még régen két barátnőmmel(ittasan)a zuhany alatt megujjaztuk,meg kinyaltuk egymást.jó volt,de a kukit nem adnám érte.

Az más ,ha két barátnő kipróbálja egymást,szerintem.

De engem pl. sose tudnának szorosabb érzelmi szálak(szerelem)fűzni egy nőhöz.

2010. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
>>>ja és még annyit,hogy nem ítélem el,ha két azonos nemű ember nevel fel egy gyereket.
2010. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
85%

Azért találja furcsának ezeket a dolgokat az ember mert ebben nőtt fel...

Hogy melegnek lenni meg leszbikusnak nem normális..

Ha mindenki abban nőtt vna fel h ez így van rendjén...Hidd el tudnál szerelmes lenni nőbe.:D

Ugyanaz mint h férjhez kell menj, gyereket kell szülj..Mert ez az elvárás a "szokás"..

2010. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
én annak ellenére, h leszbikus vagyok, nem gondolom, h egy heteró csak azért tudna nőket szeretni, mert esetleg az lenne a normális. persze, olyan világban nőttünk fel, ahol ez nem természetes, megy a "b*zizás" ezerrel, és mindenki bújkál. viszont én úgy gondolom, h ah ebben a világban sem tudnak a leszbikusok és melegek heteróként élni, pedig ugye az lenne az elfogadott, úgy a heterók se tudnának egy eleve egynemű kapcsolatokból álló világban nem heteróként élni..
2010. dec. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ház azért a gyerekszüléshez két klönböző nem kell,szóval ne mond,hogy ez csak azért van mert ebben nőttünk fel.

Ez az élet rendje!És még ha fájó is,akkor is az a normális,ha egy gyereknek egy anyja,és egy apja van,nem két anya,vagy két apa.És még azt is elhiszem,hogy lehet két azonos nemű ember szerelmes egymásba,csak épp nem tudom elképzelni.A férfiak és nők közötti vonzalom,egy ősi dolog,nem csupán megszokás.

sőt én inkább az mondanám,hogy lassan már a homoszexualitás lesz megszokott,mert egyre inkább elfogadják a másságot.

De attól még,hogy valamit elfogadunk,attól még nem az a normális.

És én ezeket a dolgokat úgy mondom,hogy lefeküdtem már lánnyal(élvezetből),és van nem egy leszbi barátnőm.

Szóval lényegében azt akarom mondani,hogy élvezeti szempontból megértem a homokat,de lássuk be azért,hogy ha ez lenne a normális,akkor már régen kipusztultunk volna.

2010. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

annál nincs gusztustalanabb dolog

két apám lenne

biztos öngyilkos lennék

enyi hülye ember van itt magyarországon

na jó kell nekem ilyen hülyeségeket olvasnom

sok köcsög.................................

2011. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!