Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a leszbikusokról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a leszbikusokról?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 22:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%
Egy meleg házasságban örökbe fogadott gyerek az tényleg rosszabb, mint ha a szülő egyedül neveli a gyereket, ne tudjátok meg milyen pszichológiai károkat okozhat.
2009. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%

Milyen pszichológiai károkat? Rengeteg vizsgálatot végeztek már, amiből egyértelműen kiderült, hogy a gyerek szexuális fejlődése NEM, vagy csak nagyon ritkán és kis mértékben sérül ha a szülők azonos neműek. A homoszexualitás nem a neveltetésen múlik, hanem a géneken, ahogy a szemszín is például.

Ja, lány vagyok, pszichiáternek tanulok és komoly kapcsolatom van egy nővel. :)

2009. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
8%

"Rengeteg vizsgálatot végeztek már, amiből egyértelműen kiderült, hogy a gyerek szexuális fejlődése NEM, vagy csak nagyon ritkán és kis mértékben sérül ha a szülők azonos neműek."


Érdekes én még nem láttam semmilyen ilyen vizsgálati eredményt.

Esetleg olyat igen ami SZDSZ-féle műhelyekben készült vagy amit politikai megrendelésre készítettek.


Tudvalevő hogy a szexuális fejlődés a gyermekkorban nemcsak fizikai,genetikai hanem lelki is.

A gyerek azt fogja normálisnak venni amit otthon lát és azt fogja leutánozni később.

Tovább már nem is ragozom...


Ne legyen már normális az abnormális!

Nem akarok egy olyan sz.r liberális világban élni ahol már mindenki elkorcsosult.

2009. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
41%
Ha legközelebb lefekszel a barátnőddel hívhatsz engem 3. nak
2010. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
25%

Hali!


Jó téma! Vonzó mikor két szőke szop. De most nem?

Igen azonos nemű, de ez szebb és jobb.

18/F.

2010. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
30%

Biszex csaj a legjobb.

De a leszbiket szeretem végig nézni :D

2010. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
62%
Inkább nézem a csajokat, hogy nyalják egymást, mint, hogy egy csávót tolnak seggbe... xDDDDD
2010. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
100%

Hatalmasat lehet velük bulizni, nagyon szépek, és nagyon jó fejek! Ezt most csak egy sorban, mert annyira feldühítettek a válaszok, hogy reagálni szeretnék.


Illetve csak egyre, a gyerekvállalásra. Lehet, hogy ti nagyon tájékozottak vagytok a melegek közt, meg műveltek, és azért mondtok ekkora baromságokat, de én személy szerint nagyon sokukkal beszéltem, és (most hatalmas meglepetést mondok) senkinek a szülei nem voltak melegek. Tehát ha 2 homoszexuális ember örökbe fogad egy gyereket (nyilván nem Mo-n, mert itt annyi joguk sincs, mint egy kutyának), akkor az sokkal valószínűbb, hogy hetero lesz, mint hogy meleg. Ez az egyik.

A másik meg, hogy nem hiszem, hogy egy gyerek fejlődését az megállítaná, vagy valami szellemi mélységbe taszítaná, hogy azt látja, hogy a szülei harmóniában és szeretetben nevelik fel. Ebben a világban, amikor 10 házasságból jó esetben 9 válással végződik, szerintem sokkal fontosabb az, hogy egy gyerek szeretetben nőjön fel, mint az, h esetleg a szülei egyneműek.

Kit érdekel, ha mindent meg tudnak neki adni?!?!

Vagy ha szerintetek ez az abnormális, és az a normális, hogy egy gyereket, alkoholista, erőszakos és olyan HETERO szülők nevelnek, akik állandóan ordibálnak egymással és verekszenek, a gyerek előtt, vagy esetleg néha a gyereket is bántják, szerintem elsüllyedhettek.

Hát én nem ilyen világban akarok élni, és inkább fogadjanak örökbe melegek, mert az a gyerek még akkor jár a legjobban, biztos jobban, mint egy árvaházban.


Az előttem szóló pszichológia-tanonc hölgynek meg gratulálok a kapcsolatához, csak így tovább!! :)

2010. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%

Apámat nem ismertem, anyám nevelt. Alkoholista, rendszeresen megvert. Nem akarok családot, félek tőle. Ez jobb?

Egyébként a leszbikusok párkapcsolata legalább nem feltétlen testiségen alapul, ahogy az gyakorta előfordul a heteróknál.

2010. júl. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
98%

Szégyen, hogy egyes emberek miket írnak itt. Ezerszer jobban jár az a gyerek akit egy meleg pár fogad örökbe. Kezdjük ott, hogy milyen szülő az akinek csak meg fordul a fejébe, hogy eldobja a gyerekét ha egyszer már megszülte? És gondoljunk arra milyen ember lehet az aki képes felvállalni, hogy nem saját vére, kitudja milyen háttérrel rendelkezik, mégis azt mondja, hogy önerőből felnevelem. És ez fog élni a gyerekbe, hogy engem az IGAZI, HETERO szüleim megcsináltak de már gondoskodni b@sztak rólam és eldobtak, és ez a 2 nő/férfi sajátjaként nevel megadja nekem a megfelelő családi hátteret.

Saját tapasztalatként írom, életem legszörnyűbb dolga volt látni mit művel az emberrel az alkohol pláne ha az a saját apád. Ennek következménye, hogy épp most mennek szét a szüleim. Hatalmas lelki teher egy gyereknek ha ezt nem is nagyon mutatja.

Inkább választanám azt, hogy 2 anyám legyen és mondjuk úgy születtem volna, hogy mesterséges megtermékenyítéssel. És lenne 2 anyám.

Az meg, hogy cikizik a gyereket, hogy jaj melegek a szüleid, nem ok arra, hogy ne fogadhassanak örökbe, mert szegény gyerek. Minden fiatal átesik a cikizésen. Ha nem emiatt fogják más miatt, mert szeplős, szemüveges, vörös hajú, szőke hajú stb stb. Nincs aki ezen ne esne át.

2010. júl. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!