Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a leszbikusokról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a leszbikusokról?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 22:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%
szerintem nagyon erotikus, engem felizgatnak! persze a biszex a legjobb, hogy ne maradjak ki belőle, remélem egyszer nyomhatom 2 biszexel :D
2009. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%
az előző vok 16/F
2009. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Elfogadom őket úgy ahogy vannak.

De nem szimpatizálok velük,mert mivel leszbik tehát a saját nemüket szeretik és nem a fiúkat.Én pedig fiú vagyok...

19/F

2009. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Az előzőre reagálva:én 19éves lány vagyok,és a fiúkat szeretem,de az utóbbi időben 2X lefeküdtem a barátnőmmel!!!

Ez tuti nem normális dolog!!

2009. júl. 27. 23:37
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

Leszbikus és biszex nem ugyanaz. Engem sose érdekeltek a leszbi lányok, mert őket nem érdeklik a férfiak, most minek égessem magam azzal, hogy utánuk koslatok? De a biszex az más, ott ugyanúgy van esélyem, mint a heteró lányoknál.


Ha pedig a fiúk érdekelnek, akkor legrosszabb esetben is csak biszex lehetsz, leszbi már sose leszel.

2009. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
31%

23:34-vok


Ha a fiukat és a lányokat is szereted akkor nem leszbi hanem biszex vagy.

Hogy ez normális vagy nem,azt döntsd el te.Mert egyedül rád tartozik.

De ha engem kérdezel akkor a leszbinél 1 fokkal jobb a biszex,mert akkor a fiukat is szereted.És az jó mert én is fiú vagyok.


Annyi biztos hogy ha szép lány vagy és szereted a fiúkat akkor szívesen,jól megraknálak hátulról mint a parasztbácsi a szekeret:D


Ez van,ilyen az élet......


19/F

2009. júl. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%
Az ő dolguk azt csinálnak amit akarnak ha nekik jól esik tegyék azt.17/L
2009. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
engem felizgatnak
2009. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a leszbikusokkal a melegelkkel és a biszexekkel sincs problémám ha szeretik hát csinálják.Viszont az nagyon bosszant amikor 1 férfi felizgul arra hogy hűha 2 csaj nyalja-falja egymást és közbe a meleg férfiakat meg leb...zizza meg fújol holott mind2 ugyan arról szól 2 azonos nemü érintkezik.....
2009. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
25%

Háááát...figyelj,

Nézzünk két párt.Az egyik 2 meleg férfiból a másik pedig 2 leszbikus nőből áll.Mint tudjuk,most már ők is házasodhatnak.A házas élet lényege:a kapcsolatból előbb vagy utóbb (általában,persze csak heterok között)gyermek születik,tehát szaporodás.A másság lényege pedig csak az,hogy az illető élvezze amit csinál,tehát semmi haszna a világ számára.(itt a szaporodásra gondolok)

Sőt!Hallotátok már?Van ahol fogadhatnak örökbe gyermeket is!És annak mi az értelme?2 más emberből (mázli ha nem) de 3 más lesz.Persze amit annak a gyereknek élete során el kell viselnie(pl:tanárnő -Petike ki fog jönni szülöire?Apukád,vagy Apukád? vagy a többi gyerek mit mondhat neki)az lehetséges,hogy rossz útra tereli.

2009. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!