Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Fura h ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Fura h ennyi idősen még nem smároltam?

Figyelt kérdés
januárban 16 leszek és még nem csókolóztam.éretlen vagyok? másrészt chaten tudok "dögösen" viselkedni de élőben szerintem nem vagyok túl szexis kisugárzású. mit tegyek h ez változzon? 13-14 évesen már smárolnak meg tapperolják a pasijukat. én vágyom erre de élőben nem menne... help me! miért van ez??és mikorra "érek meg rá ha nem most??
2011. okt. 21. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18f vagyok és még énsem.... vannak idősebbek is akik még nem amiatt nem kell aggódni
2011. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én tizenöt vagyok, és még nem smároltam. szerintem az sokkal cikibb, ha 13-14 éves kis minipr*stik nyalják-falják a pasijukat. egyébként vannak nálad jóval idősebbek is, akik nem csókolóztak. nem biztos, hogy éretlen vagy. légy nyitott, ismerkedj, és egyszer eljön az, akivel minden jó lesz, nem csak látszatkapcsolat
2011. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem nem volt soha senkim nem csókolóztam meg a többi úgy látszik sokan vannak még így :S 19/F
2011. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
15/F még én se smároltam(de lett volna rá lehetőség)Egyáltalán nem gáz ha nem smároltál még inkább dicsérnivaló, hogy nem olyan vagy aki minden nap másal smárol! :)
2011. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugi még simán jó vagy. Majd ha már 20 fölött leszel, akkor kezdj el aggódni. Bár az igaz hogy igazából, olyan sok minden nem fog változni ha nem zajlanak a dolgok.


Akkor lehetsz 11 éves vagy 62 is. Szóval gondolom lógj többet ide oda. Majd csak összejön.

2011. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ne aggódj semmiről nem késtél le. 18 vagyok és még én se smároltam és nem volt soha pasim. Nem azért mert nem szeretnék, hanem most még nincs időm egy kapcsolatra. Hidd el, idővel lesz pasid, megtalálod az igazit és egyáltalán nem ciki, hogy még nem csókolóztál.
2011. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen smárolnék veled!!!! 55/F
2011. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pár napja lettem 16 és kb azelőtt egy hónappal csokoloztam először, úgyhogy van még időd :))
2011. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fura. Addig legalábbis nem, amíg te nem érzed annak. Én sem csókolóztam még, de egyáltalán nem zavar. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem vágynék rá...:)

21/f

2011. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne sürgesd eljön, a legfontosabb h magadat add akár azt a dögöset. legyél bátrabb és gondold végig min kéne változtatnod, de amikor az első lesz azt az érzést egy életre jegyezd meg:)
2011. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!