Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Égető problémám van. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égető problémám van. Nem tudom, hogy mi van velem. Segítsetek kérlek. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy hetero vagyok. Mindíg is a lányokat szerettem, most is van egy lány az életemben, akit nagyon nagyon szeretek. Lehet lesz is belőle valami, még nemtudom. A gondom az h neten írt egy srác. Nem is ismerem, de lefeküdtem vele. Teljesen mindegy hogy hogyan, meg ilyenek. nem ez a lényeg. Ugye ettől még nem vagyok meleg? Kérlek segítsetek rajtam. (És kérném hogy a bunkók kíméljenek. Nem azért tettem fel a kérdésem mert vágyom rá h szenyózzanak velem)
2009. júl. 21. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én lány vagyok, olyan 17éves korom körül volt kalandom egy másik lánnyal (talán kétszer). Kipróbáltam, tetszett és ennyi. Mai napig nem bánom, de hogy én egy nővel párkapcsolatot kezdjek, vagy egyáltalán, nőkkel ismerkedjek, esetleg egyéjszakás kalandokba bonyolódjak (mint ahogy azt pasikkal bezony néha nem vetem meg), hát el nem tudnám képzelni. Tehát heteronak vallom magam és pont. Ilyen egyszerű.

A te eseted annyiban különbözik, hogy a társadalom valamiért a fiúk ilyenirányú érdeklődését nagyon elítéli (fel nem tudom fogni, mi a különbség a kettő között). De te ne parázz, ha jó volt, jó volt, ha nem nem. Majd később úgyis eldöntöd, TE hogy és kivel érzed JÓL magad.

Szépeket :)

2009. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz hogy valakivel lefeküdjön az ember férfiak esetében nyílván fel is kell izguzlnia, ami azt jelenti hogy vonzódott a másik férfihoz! Ezt én nem nevezném csak kíváncsiságnak!
2009. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Biszex vagy..

Viszont ettől nemkell parázni . pl : sok ember ezt beis válalja és még mondogatja is másoknak .

ezzel nem azt akarom mondani hogy körtöld szétmindenkinek . csak hogy ne érezd cikinek , mert nem az !

2009. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Úristen...
2009. aug. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy akkor lesz valaki homoszexuális, ha képes szerelemmel szeretni egy azonos nemű embert, attól lesz biszexuális, hogy szerelmes lehet egy nőbe vagy férfiba egyaránt. Az, hogy a szexualitását ki hogyan fejezi ki, még nem sorolódik át másik csoportba. Ez először lelki síkon megy, majd azt fejezzük ki szexuális módon.


A Te esetedet úgy hívják tévedés, emberi dolog, bár nem mondhatni hogy bárkivel előfordulhat


P2

2009. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!