Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Égető problémám van. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égető problémám van. Nem tudom, hogy mi van velem. Segítsetek kérlek. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy hetero vagyok. Mindíg is a lányokat szerettem, most is van egy lány az életemben, akit nagyon nagyon szeretek. Lehet lesz is belőle valami, még nemtudom. A gondom az h neten írt egy srác. Nem is ismerem, de lefeküdtem vele. Teljesen mindegy hogy hogyan, meg ilyenek. nem ez a lényeg. Ugye ettől még nem vagyok meleg? Kérlek segítsetek rajtam. (És kérném hogy a bunkók kíméljenek. Nem azért tettem fel a kérdésem mert vágyom rá h szenyózzanak velem)
2009. júl. 21. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
egyszerű a dolog,nem meleg vagy,hanem biszex..ha nem lennél az,nem tudnád még egy férfival elképzelni sem,nemhogy megtenni...Ez nem baj,csak kicsit bonyolultabbak lesznek így a kapcsolataid
2009. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Tökéletesen igaza van az előzőnek!


biszex vagy


ennyi

2009. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
NEmtudom. Hozzá tartozik a történethaz hogy kiváncsi voltam. De egyébként soha többé nem akarok ilyet csinálni. A női nemhez vonzódom. Csak kiváncsi voltam. sztetek ebben az esetben is biszex vagyok?:S
2009. júl. 21. 14:43
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen sztem ebben az esetben is biszex vagy mert attól még megtetted, mondjuk ha nem akarsz több ilyet csinálni és már nem hajt a vágy akkor egy idő után talán már nem leszel annak tekinthető.
2009. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sagítséget. Nem érzem magam annak. nem is tudom hogy jött ez. De nem is volt jó. Mondjuk szerencsére úgy mentem bele, h én voltam a "fiu". Legalább ennyi.. Egyáltalán nem érzem magam melegnek, vagy biszexnek, és soha többé nem akarom ezt. De köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 21. 14:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha ezt a kalandodat mihamarabb elfelejted, és sohatöbbé nemfoordul meg ilyen a fejedben, akkor maradhatsz sima hetero is. nem biszex.
2009. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ellent mondanék az eddigi válaszadóknak, nem vagy biszex.

Ez nem attól függ, hogy megtetted-e, hanem, hogy érzel-e vonzalmat az adott nem tagjai iránt? (Pénzért, kíváncsiságból, vagy kényszer hatására is megtörténhet egy aktus, ez még nem befolyásolja a nem identitást, vonzalmat.)


Szóval ha fiúként kizárólag a nőkhöz vonzódsz, akkor hetero vagy és kész. (40/F)

2009. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. én is így érzem. csak kíváncsiság volt. csak megakartam tudni h én gondolom csak így vagy rosszul gondolom-e?!
2009. júl. 21. 15:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
elárulok egy nagy titkot: az vagy, aminek vallod magad. ennyi. ha szerinted hetero vagy akkor hetero vagy.
2009. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Kíváncsiságból beleugranál egy kiéhezett cápákkal teli medencébe is? Csak hogy megtudd, milyen érzés? :D
2009. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!