Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha barátnőtökkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha barátnőtökkel heti egy vagy max kétszer lenne szex?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ilyenkor? Ha heti egyszer lenne szex de már korábban beszéltetek róla, hogy egy kicsivel többre vágysz mint heti egy? És azután sem változna a helyzet szolugyanugy megmaradna a heti egy?
2009. jún. 3. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem is örülj annak, hogy heti 2X lefekszetek... Mi is így vagyunk, hogy csak hétvégén van alkalom a dologra... De van amikor akkor se jön össze.. van úgy h 2-3 hétig semmi..Mégis ki lehet bírni.. sőt... annyi idő után sokkal jobban kívánjuk mind a ketten és valahogy sokkal jobban is esik. Szóval fel a fejjel :)
2009. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi is havi egy csomag gumit használunk, de sajnos csak erre van idő... Persze petting stb az van sokszor, de konkrét szex az kevés.
2009. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Becsüld meg a heti 2x, családosként gyerek mellett fél évente 1x ha ilyesmire futja!
2009. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
őrülj neki nekem 10 hónapos kapcsolatom van és őrülök hogy egy hónapban 4 nap alatt kivagyok elégítve (táv kapcsolat) de van amikor 2 vagy 3 hónapig nem talizunk :(
2009. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!