Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a barátnőtöknek lóg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöknek lóg a melle, az zavar titeket? És ha a nemiszerve barnás, és nagy? Vagy ha kicsit dagi, és látszódnak az "úszógumijai"?

Figyelt kérdés
(3 kérdés egyszerre, de talán mind ugyanarról szól, és csak ezért nem kérdeztem külön-külön)Olyanra gondolok, hogy pl. szex közben, vagy csak úgy kívánatosságból. Én még nem voltam fiúval(szex közben), és ezek miatt parázok egy kicsit...Sokan mondják, hogy hülyeség ezek miatt félni, de az első alkalomnál, félek, hogy a barátom csalódik bennem....kinézetre.
2009. ápr. 2. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Miért nevetne már rajtad? Ne viccelj már. Erre ne is gondolj. Ha szeret, akkor eszébe sem jut, hogy ezért kinevessen. Volt egy barátom, neki is volt egy kis pocija, és én imádtam simogatni, mert olyan kis aranyos volt. Amikor először odatévedt a kezem, akkor behúzta, meg "nyafogott", hogy ne bántsam már, meg le szeretne fogyni, mert tudja, hogy így nem igazán vonzó. Hát én meg csak nevettem azon, hogy így zavarba jött, és szó szerint megtiltottam, hogy fogyókúrázzon. Egyszerűen nekem bejön, ha van egy kis pocija, és nem azért fogtam meg, mert nevetni akartam rajta, csak tetszett. Szóval valószínű, hogy a te barátod is csak kedveskedésnek szánja. De ha ennyire zavar ez, akkor kérdezz rá szépen okosan.


19/L

2009. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

hát mondtam neki énis, hogy fogyózni akarok, de nekem megtiltotta...

köszi szépen nekedis :D

2009. ápr. 2. 22:23
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem azért fogja meg hogy nevessen, ez butaság.

Azért markol bele, mert imádja.Ebben biztos lehetsz.Ha lenne egy duci barátnőm én is egész nap markolásznám, a hasát is, nem bírnék betelni vele:)

2009. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ez a kérdés, és jó válaszok érkeztek. Olvass csak vissza!

Jöttek rajongók is, akik teljesen oda voltak a kérdezőért is, meg általában a duci lányokért.

Mondjuk ilyen velem is volt: a párom először megsértődött, amikor a hasát simogattam. De én nem bírtam ellenállni... szerencsére megértette, és utána már nem bánta. Duci lányokat nézni is jó, megragadni is (szinte bárhol), és simogatni is :-)


Ami a színeket illeti: a nemi szervek fiúnak és lánynak egyaránt lehetnek sötétebbek, mint a többi bőrük. Egy félvér embernek lehet szinte fekete is.

Ami a melled illeti: vannak jó helyzetek. Ha a hátadon fekszel, akkor nem lóg - ha pedig direkt lógatod (pl. a fiú fölé hajolsz) - meg fog őrülni tőle. Majd meglátod: elég nyilvánvalóan tetszeni fog neki. Rá fogsz jönni hamar.

2009. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeretem a kövér nőket. Legyen mit fogni, de a kövér nem jön be.
2009. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is duci picit + picit megnyúlott a bőre a sok-sok fogyókúrától (sikeresen -30kg) és nem az a tökéletes alakú,de engem nem zavar, sőt szeretem simizni pl. a pociját :) Magát nehezen fogadja el, de megpróbálok segíteni neki, mert én így ismertem meg, így szerettem bele, így szeretem és vonzódok hozzá testileg (is) - szóval sztem hülyeség, h csak a tökéletes domborulatok a vonzóak :D

Szóval ne parázz, ha szeret, akkor minden egyes porcikádat szereti :D

2009. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

lehet, hogy igazad van kedves 22:52-es válaszoló... nemis gondoltam még bele igaziból.

Azért köszi neked is nagyon ;):D

2009. ápr. 3. 18:00
 18/21 A kérdező kommentje:

(23:02-esnek szól)

Hát ha ennyire jó a fiúknak, hogy legyen mit fogni a lányon, akkor ez nagyon megynyugtató nekem... :D

és a mellemmel kapcsolatban pedig majd elválik, hogy milyen pózokba leszek előtte^^

neked is nagyon köszönöm szépen:D

2009. ápr. 3. 18:04
 19/21 A kérdező kommentje:

(15:56-os válaszolónak)

hát remélem, hogy majd az akkori barátom is így gondolja :D

neked is nagyon köszi a bíztatást :);)

2009. ápr. 3. 18:06
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is "ilyesmi" vagyok,mint te,és a párom imád! =) Én ennyire nem paráztam,mikor összejöttünk. Azért jött veled össze mert tetszel neki! Bár nem szeretem a mai napig sem mikor a cicijeimet bámulja,mert nekem nem tetszenek,de olyan édin megvigasztal mindig hogy milyen szépek! Szerintem ne aggódj,biztos falni fog!! =)
2009. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!