Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a barátnőtöknek lóg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöknek lóg a melle, az zavar titeket? És ha a nemiszerve barnás, és nagy? Vagy ha kicsit dagi, és látszódnak az "úszógumijai"?

Figyelt kérdés
(3 kérdés egyszerre, de talán mind ugyanarról szól, és csak ezért nem kérdeztem külön-külön)Olyanra gondolok, hogy pl. szex közben, vagy csak úgy kívánatosságból. Én még nem voltam fiúval(szex közben), és ezek miatt parázok egy kicsit...Sokan mondják, hogy hülyeség ezek miatt félni, de az első alkalomnál, félek, hogy a barátom csalódik bennem....kinézetre.
2009. ápr. 2. 19:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

valóban hülyeség ezen parázni:)

ha van/lesz barátod az azért lesz mert tetszel neki,ugy vagy jó ahogy vagy,igy szeretett beléd és nyilván igy fogad el ahogyan vagy:)

egy kis önbizalom kéne neked és máris minden "gondod" megoldódna.

2009. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
hidd el hogy nem a színét fogja nézegetni nem kell parázni és vannak olyan férfiak akik szeretik a teltebb "úszógumis" nőket ja és ti ezt az úszógumi témát általában eltúlozzátok szerintem
2009. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

hát rendben megpróbálok akkor ezen így gondolkodni :D

köszi szépen a segítséget ;):)

2009. ápr. 2. 19:48
 4/21 A kérdező kommentje:

lehet, hogy télleg sok lány eltúlozza, csak amikor együtt vagyunk, akkoris, ha fel akarja húzni a pólómat, valahogy parázok :S

azért köszi szépen a bíztatást ;):)

2009. ápr. 2. 19:49
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Míg sok férfi az utcán inkább vékony lánnyal mutatkozik, az ágyban megőrül egy olyan nőért, aki duci és van rajta mit fogni.
2009. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hűha...ezt nem is tudtam:D o.O köszike nagyon:)=D
2009. ápr. 2. 19:52
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne idegeskedj már ilyen butaságokon! Nincs olyan, hogy nem tetszik a barátodnak a nemiszerved. Meg gondolom látott ezért már kabát nélkül, tudja, hogy nincs manöken alkatod (amit nem sértésből mondok, én sem vagyok pehelysúlyban). Ő szeret téged így, ahogy vagy. Ő elfogad téged, neked is ezt kellene tenned magaddal. Nem kell zavarban lenned előtte. A szerelem a másik elfogadásáról szól. Senki nem tökéletes, ő sem az. Lehet, hogy ő is parázik attól, hogy te esetleg kövérnek tartod, vagy majd azt mondod, hogy túl kicsi neki a himbilimbije. Persze, hogy vannak bennünk félelmek, de ezeket le kell győznünk. És ehhez a legnagyobb segítséget egy szerető társ nyújthatja. Nem fog csalódni benned azért, mert nem vagy hibátlan. (A szerelem úgyis vakká tesz.) Az nagyobb csalódás neki, ha hónapokig udvarol, és te rendre visszautasítod. Azt fogja hinni, hogy benne van valami hiba. Pedig nincs hiba senkiben sem itt. Nem kell fejest ugrani a vízbe, ha ennyire tele vagy szorongással, akkor szépen fokozatosan haladjatok, de ne torpanjatok meg útközben. Az elején talán nehéz lesz, de hidd el sok jótól fosztod meg magad azzal, hogy parázol ilyeneken. Sok sikert és élvezetet kívánok így ismeretlenül is!


19/L

2009. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

hűűha.... hát ez eléggé megnyugtató volt, mert így át sem gondoltam az egészet, csak paráztam egyfolytába....de megpróbálok majd túlesni ezen az egész félelmen, és hátha sikerül....

köszönöm szépen nagyon:D

2009. ápr. 2. 20:19
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Az jó ha 1 "kicsi dagi" vagy:D én jobban szeretem az olyan csajokat akiknek iylen a testelkatuk.

Szerintem ha van 1 kis "úszógumid"az még nem baj.. sőt szerintem sokkal jobb mint ha nem lenne ott semmiXD

Nem kell parázni, ha szeret akkor ez nem lényeg neki.

2009. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

hát mondjuk szokott olyat is csinálni, hogy a kezével fogdossa a hasam, és hát így "belemarkol" az úszógumiba:S:S és ilyenkor mindig elkapom magam tőle, mert nemtudom, hogy csak azért fogja, e mert hogy tetszik neki, vagy mert hogy csak tudjoon nevetni....:S

de azért köszi a választ nagyon rendik vagytok:D

2009. ápr. 2. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!