Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » "Méretkülönbség" miatt felléph...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Méretkülönbség" miatt felléphet-e valamilyen probléma szex közben, vagy az emberi test tolerál ilyen fajta terhelést?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves srác vagyok, és megismerkedtem egy 14 éves lánnyal kb 2 hónapja. A kapcsolatunkban most érünk el a szexig (ő még szűz).
2009. ápr. 2. 19:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kettes: Kössz a reactiont. Mindig örömmel fogadjuk az "építő" jellegű kritikát. +látom megértetted, és a gondolatmenetedbe is beépítetted az oldal mottóját.


3;8: Nem befolyásolom. Semmit nem tennék, amit ő sem akar. Persze egy kis ráhatás kell, csak mert nem mindenki tudja, hogy mi a jó.

Kihasználásnak pedig nem mondanám, már ha mindennemű emberi kapcsolatra rá nem húzod ezt. pl apáink sem kihasználják az anyáinkat, csak viszontszeretik(normál esetben).


9: ...Ja, te vagy az havver. Ccsáó!!! Persze, igenjól esmérjük egymást, Te aztán jól átlátod a helyzetemet. Köszi szépen, azonnal otthagyom a fenébe. Én adok a BARÁTAIM véleményére.


10: Csak annyit mondhatok, hogy visszaadtad az emberiségbe vetett hitemet. Nagyon szépen köszönöm. (petting stb -ről tudtam, de így legalább szélesebb rétegnek segít)

2009. ápr. 2. 20:26
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 18 éves koromban volt 14 éves barátnőm, a koránál sokkal érettebb...nem volt semmi ilyesmi problémánk...
2009. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%

Tessék, ide vezetett a toleráljunk mindent, és mindenkit...

Múltkor írtam, egy másik kérdésbe, hogy divat lesz a pedofília, de a rend kedvéért nevezzük liliomtiprásnak...

Kezdj korodbelivel, annyira nem lehetsz suttyó, hogy magadtól ne tudd, hogy még nagyon fiatal, és éretlen a szexhez... Lehet, hogy ő úgy érzi, hogy érett miegymás, de melyik korabeli nőstény nincs ezen az állásponton???

Inkább rejszolj, azzal nem ártasz senkinek... Szerinted a szülei milyen véleménnyel lennének, ha megtudják, hogy a 14 éves, még majdnem kislányukat te b*szod??? Már elnézést a kifejezésért, de én az apja helyében összetörném az arcod minden csontját...

Én mikor először lefeküdtem az akkor még 16 éves lánnyal, már azért eltiltották tőlem, és az apja is hajszál híján elkapott...Gondolkozz, mielőtt cselekszel! 23/F

2009. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

ebben a korban sztem sok a korkülönbség...

hagyd a francba... próbálkozz 2-3 évvel idősebbekné

2009. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

(szerencsétlen)13as: kössz a bókot, bár fogadnék, hogy minden srácnak ezt mondod. ad1, nem tudhatom, milyen körökben mozogsz, kikkel barátkozol, de én még nem vettem észre, hogy "divat" lenne a pedofília. (talán máshol keress barátokat, vagy ne a "koromhoz képest érett vagyok" szöveggel; de inkább mindkettő)

ad2, ha ilyen apja lenne a csajnak, ő is ilyen lenne, és akkor nem járnánk.

ad3, nem feküdtünk még le(nézd meg jobban a kérdést)

ad4, inkább ajánlanám neked a libidoshop.hu-t, ott biztos jobban tolerálják a félidióta haszontalan qwerty-fail -jeidet.

ui.: Attol hogy kicsillagozod az "a" betűt, még ugyanolyan sértő a szó. Te hülye f*sz

2009. ápr. 3. 14:43
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

1.A bókért nincs mit, nem mondom minden srácnak, hisz nem mindegyik azzal tölti az idejét, hogy egy 14 évessel foglalkozik (szerencsére). Én nem azt mondtam, hogy már divat, hanem ha ez így megy tovább, az lesz...

2.Ilyen is volt, az más dolog, hogy amit a kislánya beadagolt neki, hogy szende szűz, közben mit csinál, ennyi.

3.Tudom, hogy még nem, de ne hogy azt mond nekem, hogy itt bárki bármit mond, az változtat a véleményeden...

4.A csillag nem a sértés miatt van ott, azt magasról lesz*rom, hogy a lelki világodat mennyire bántja, nem ismerlek, így nem is kell azzal foglalkoznom, hogy a szövegem finoman közöljem... Az automata szűrő végett van ott, mert amúgy ha kiirnám, nem engedné elküldeni te igennagyonhülye... És végül soha nem mondtam, hogy okos vagyok, f*szom is van, hol ezzel a gond???

2009. ápr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!