Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » "Méretkülönbség" miatt felléph...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Méretkülönbség" miatt felléphet-e valamilyen probléma szex közben, vagy az emberi test tolerál ilyen fajta terhelést?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves srác vagyok, és megismerkedtem egy 14 éves lánnyal kb 2 hónapja. A kapcsolatunkban most érünk el a szexig (ő még szűz).
2009. ápr. 2. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen korban nem sok még a korkülönbség? :O
2009. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Büdös paraszt vagy hallod..

Csak 1x érnél el a kezemig.

2009. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

De miért kisebbet kell választani? Mert az könnyebb kihasználni? Ja mert ha beléd szeret akkor azt könnyebb befolyásolni a kisebbet.. meg baszogatni..


Áh istenem -.-'

2009. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem fájni fog neki.Viszont az érdekesebb kérdés, hogy az apja tolerálja-e a korkülönbséget.Hülyeséget csinálsz.Egy 14 éves lány még nem érett meg erre.
2009. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%

Csak akk szexelj vele ha tényleg szereted és nem csak kihasználni akarod!!!!

Am még szerintem várhatnátok vele!!!

2009. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

hol szexelhetne már vele még akk is ha nem használja ki meg szereti..

szeretni sokféle képpen lehet. ne pont így szeresse.

2009. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Úgyse akarsz te egy 14 éves lánnyal komoly kapcsolatot, hülye lennél ha igen. Éretlen és úgyse maradna veled, te meg vele pláne nem. Szórakozni keress más!
2009. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
19:13-as vok persze szerintem se jó ötlet ha ilyen hamar csináljátok a csaj meg elég befolyásolható lehet..meg egy kis "taknyos" ha egy 19 évesnek odaadja magát még senkinek se kéne nemhogy még egy 19 évesnek!!!
2009. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért kiskorúval? Miért nem egy huszonéves csajjal? Jah, mert ahhoz balfék vagy, és igazi nőnek nem kellenél...Nem kéne tönkretenned és kihasználnod. Ha meg szereted, akkor várj rá még 2 évet.
2009. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
95%

Én nem hiszem hogy valami fel fog merülni. Ha a lányt eléggé izgalomba tudod hozni a szex elött érintkezz vele bújj hozzá puszilgasd... tudod ezt hívják Petting-nek.

Ha a lány elég izgalomba van a hüvely kitágul tehát elég "tág" lesz a hüvelye de ehez izgalomba kell jönni.

(Ha még szüz ahogy írtad akkor lehet hogy fájni fog neki az első alkalom sőt lehet egy kis vérzéssel jár, de ez minden embernél más. Van akinek az első nem fáj van akinek még a 2-is kellemetlen. Különösebb komplikáció nem léphet fel szerintem, legyél vele gyengéd az első alkalommal.

Tessék most megírtam a lényeget amit tudnod kell, azért írtam mert láttam hogy elöttem senki sem írt csal "leoltogatott"

14 éves kortól szabad a szex jogilag úgyhogy szerencséd van...

De én a te helyedben nem mondanám el az apjának anyjának mert valjuk be tényleg igazuk van az elöttem szólóknak SOK a korkülönbség! Te már nagykorú vagy ő még viszont kiskorú én elhiszem hogy vannak olyan 14 évesek akik "érettek" agyilag is meg minden de sajnos a törvény az törvény marad!

Azért remélem tudtam segíteni!

2009. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!