Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok az hogyan lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az hogyan lehet, hogy a barátnőm nem kívánja a szexet 2-3 hónapig, meg mindenféle kifogása van neki. És van amikor meg nem bírja abbahagyni? Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem normális. Aki szereti a másikat, az mindig kívánja a szexet a másikkal.
2009. márc. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy benne van a hiba, vagy benned, vagy mindkettőtökben.


Mert ha pl. nem vagy vele túl figyelmes az ágyban, akkor nem csoda, hogy nem vágyik rá. De az is lehet, hogy az előző barátja hagyott benne rossz emlékeket, és attól nem tud szabadulni. Ezt csak te tudod kideríteni, mi innen nem tudjuk megmondani.

2009. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
amikor nem kivan akkor megcsal s amikor kivan akkor a masik nem ert rea
2009. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előző hülyeség!Nekem is általában úgy van, hogy van, amikor egy-két nap napi 3-at is kivánnék, és vannak nyugisabb szakaszok,2-3 hét, de ehhez sajnos a barátom is hozzájárul.A nőknél a havi ciklus miatt van ez!Egy hónapban egyszer van peteérésünk.A férfiaknál, meg minden nap termelődik hímivarsejt!

Szerintem ne aggódj!Amikor ő nem kivánja csináld egyedül!Én is ezt szoktam (MEgint csak sajnos)

2009. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hónapig???

Szerintem utána kellene nézni, hogy a nőd merre járkál, kinek az ágyába, mikor nem vagy vele...Ha csak 1, esetleg 2 hétröl lenne szó, azt még meg lehetne magyarázni, de sztem nemes egyszerüséggel sz*r vagy az ágyban, és máshol keresi ezt a fajta örömet! 23/F

2009. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha fog.gátlót szed, lehet attól a libidó csökkenés.

Lehet lelki gondjai vannak, esetleg a kapcsolatotokban vmi nem oké, ami miatt nem tud ráhangolódni a szexre.

Lehet nem élvezi a szexet. Szokott orgazmusa lenni?

2009. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomrítani, de nekem is így volt nem mondtam a páromnak mert amugy tökéletes volt a akpcsi a szexet kivéve. de az ágyban valljuk be nem volt akrobata bajnok, no én is nem kivántam.. fáj a fejem,megjött,fáradt vagyok stb kifogásokkal jöttem. és megis csaltam amire nem vagyok büszke.. azóta már külön vagyunkés szerencsére jó viszonyba válltunk el...
2009. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom régi kérdés, de leírom mit lehetne tenni ilyen helyzetben. Mondani kell a csajnak, hogy most nem akarsz szexelni csak hagyja a simogatást. Csak simi!!! ne nyúlj a bugyijába várd meg míg ő is élvezni kezdi és a kezed oda teszi, ha nem teszi nem akarja tényleg hogy odanyúlj. Babusgatni kell. és ne az ágyban simogasd csak, hanem egy kis popsi simi a konyhában ha főzőcskézik egy kis nyakpuszi , több ölelés.Légy türelmes!!!
2009. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!