Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van még így valaki ezzel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még így valaki ezzel? Normális ez? Megbánom később?

Figyelt kérdés

28 évesen csak a 20 alatti vagy néhány évvel 20 nál idősebb lányokkal vagyok magabiztos és jobban rájuk is mozdulok mint a korombeliekre.


Ma is a keresztúri buszra felpattanva rámmosolygott egy kiscsaj, és aztán szemmel is tartott én meg vettem a lapot és leültem vele szembe és elkezdtem beszélgetni vele a busz útvonaláról, a rossz időről meg a suliról meg ilyenekről először zavarba jött de aztán úgy vettem észre élvezi, mert folyamatosan mosolygott.


Kiderült, hogy a csaj még 18 sincs, na akkor szálltam le :D:D a köv megállónál nagyhirtelen. De már bánom egy kicsit.

Az idősebb nőkkel totál nem vagyok ennyire magabiztos, tiszta kisfiúsként kezdek el viselkedni azokból meg előtör az anyaállat már amelyikből..


Tökre lennék egy 8 évvel fiatalabb..


A dolgot tetézi, hogy van egy barátnőm aki nálam 2 évvel idősebb, és eléggé kiégett már vele a dolog, de még eggyütt vagyunk elég régóta, legalábbis úgy teszünk szerintem..


Normális ez?


2011. jún. 14. 17:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

ma 18:10


Hajaj, tudja fene ;)

2011. jún. 14. 18:17
 22/26 A kérdező kommentje:
Legjobb lenne, ha nem öregedne az ember...
2011. jún. 14. 18:19
 23/26 anonim ***** válasza:
Még mindig az 1. vagyok eddig velem " beszélgettél". :) A 89%-os én vagyok.
2011. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ok.
2011. jún. 14. 18:25
 25/26 anonim ***** válasza:
Ez rohadtul nem kamu. Az egyik barátnőm (17 éves) barátja is 28 éves. Fél éve együtt vannak éls nagyon szeretik egymást. Először fura volt nekem is, de sztem normális dolog :)
2011. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ki mondta,h ez a kamu te hülye? Tanulj meg olvasni, aztán oszd az észt!
2011. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!