Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pusztán kíváncsiságból:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pusztán kíváncsiságból: Lányok, hogy álltok a lányokkal?

Figyelt kérdés

Kicsit nehéz megfogalmazni, de megpróbálom: a kérdés nem leszbikus lányokhoz szól, hanem olyan heterokhoz, akik vagy kipróbálták már lányokkal is, vagy szándékukban állna kipróbálni. Tehát olyanokhoz, akik talán még csak nem is bik, de vagy kipróbálták legalább egyszer, vagy alkalmilag, vagy szeretnék majd kipróbálni.


Kíváncsi volnék, hogy ebben a rétegben (remélem, sikerült érthetően körülírnom :) ) mennyire van jelen az ezirányú érdeklődés. Nem "kell" semmihez, nem is akarok ezzel bizonyítani a világon semmit, egyszerűen csak kíváncsi vagyok az arányra, az érdeklődés mértékére... :)


...és arra, hogy ha már került sor ilyesmire, úgy "ki" volt az érintett (régi barátnő, új barátnő, szobatárs, esetleg direkt erre a célra felhajtott vadidegen, stb.), vagy ha nem, akkor "ki" szeretnéd, ha lenne?

...és arra, hogy hogy sikerült? Nehezen indult, vagy eleve könnyen, és végeredményben kellemes vagy kellemetlen emlékként maradt-e meg?


Előre is köszönöm a válaszát minden kedves válaszolónak. :)


2009. márc. 21. 23:27
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
és nincs mit. én megértő vagyok!
2014. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Igen csokoloztam már a baratnommel de a nyakszivasnal tovabb nm mentunk
2017. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!