Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pusztán kíváncsiságból:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pusztán kíváncsiságból: Lányok, hogy álltok a lányokkal?

Figyelt kérdés

Kicsit nehéz megfogalmazni, de megpróbálom: a kérdés nem leszbikus lányokhoz szól, hanem olyan heterokhoz, akik vagy kipróbálták már lányokkal is, vagy szándékukban állna kipróbálni. Tehát olyanokhoz, akik talán még csak nem is bik, de vagy kipróbálták legalább egyszer, vagy alkalmilag, vagy szeretnék majd kipróbálni.


Kíváncsi volnék, hogy ebben a rétegben (remélem, sikerült érthetően körülírnom :) ) mennyire van jelen az ezirányú érdeklődés. Nem "kell" semmihez, nem is akarok ezzel bizonyítani a világon semmit, egyszerűen csak kíváncsi vagyok az arányra, az érdeklődés mértékére... :)


...és arra, hogy ha már került sor ilyesmire, úgy "ki" volt az érintett (régi barátnő, új barátnő, szobatárs, esetleg direkt erre a célra felhajtott vadidegen, stb.), vagy ha nem, akkor "ki" szeretnéd, ha lenne?

...és arra, hogy hogy sikerült? Nehezen indult, vagy eleve könnyen, és végeredményben kellemes vagy kellemetlen emlékként maradt-e meg?


Előre is köszönöm a válaszát minden kedves válaszolónak. :)


2009. márc. 21. 23:27
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

12:42-es: Érdekes egy helyzet. Viszont - azt mondod, a barátod jó eséllyel tudja. Miután azt nem mondtad, hogy ki lenne akadva rád emiatt, ezért feltehetőleg nem zavarja a dolog. Márpedig ha így van, akkor még akár egy-két évig is folytathatjátok így nyugodtan, mert ennyi idő alatt biztos ki fog derülni, hogy végül mit is szeretnétek majd igazán (értve ezalatt téged is, a barátodat is, meg a barátnődet is).


Arról nem is szólva, hogy ha menet közben barátnődnek is kerül barátja (kiindulva abból, hogy nem írtad, hogy már lenne neki), akkor nyilván ő is hasonló dilemmába kerül majd. De mint írtam az előbb is, szerintem teljesen nyugodt lehetsz, a dolgok maguktól tisztázódni fognak idővel. :)


Egyelőre nyugodtan élvezd ki a helyzetet. Plusz esetleg az sem árt, ha a barátoddal is beszélsz róla, egyrészt hogy ha netán mégse tudná, akkor inkább tőled tudja meg a te tálalásodban, mint mástól, máséban. Nagy valószínűséggel tényleg nem fogja zavarni, és így mindenhogyan meglesz a "türelmi idő", hogy tisztázódjanak a dolgok.


Addig meg érezzétek jól magatokat. :)


Ui.: Még akár azt is el tudom képzelni, kellően toleráns barátok esetében, hogy neki is, meg neked is lesz barátod, de ti időnként külön is összejártok kettesben. Amíg ennek a barátotokkal folytatott kapcsolatotok nem látja kárát, addig még akár ez a felállás is működhet.

2009. márc. 23. 13:14
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

12:42 vagyok.

A barátomnak mindenképpen elmondom,annál is inkább mert bizonyos részleteket már tud,mivel látta.Sokat vagyunk együtt hármasban és többször csókolóztunk előtte,amit Ő nagyon izgatónak talált.Azt nem tudja,hogy szeretem a barátnőmet,és a szexet sem tudja,bár azt tudja,hogy néha nálam alszik.A barátnőmnek nincs fiúja,volt,de már rég szakítottak. Az az igazság,hogy más lányokhoz egyáltalán nem vonzódok,de vele nagyon jó.

2009. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

12:42-es: No, akkor úgy tűnik, végső soron minden rendben. :) Barátod ezek szerint nyitott, és nem hogy nem ellenzi, de tetszik is neki. Nagy baj innentől már nem lehet. :)


Szóval nyugi, idővel ki fog alakulni minden. Én szorítok nektek, érezzétek jól egymást. :)

2009. márc. 23. 14:43
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem pl nagyon izgat gondolatban, hogy egy lánnyal próbáljam meg, és szinte csak ugy tudok elmenni ha erre gondolok magamnak csinálom...

ez már nagyon lesbosi hajlam? :S

2009. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Helló,

Az attól függ. Ha a fiúk már egyáltalán nem is érdekelnek, akkor igen. Ha ők is, akkor vagy csak kíváncsiság, vagy bi-hajlam. De ilyenkor általában a tapasztalat a legjobb tanácsadó, vagyis sokat segíthet, ha ki tudod próbálni valakivel.

2009. márc. 26. 09:07
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

12-42 vagyok!

Elmondtam a barátomnak mindent! Azt mondta,hogy ha nem megy a kapcsolatunk rovására nem zavarja, meg amúgy is izgatónak tartja a bi lányokat.(sosem neveztem még így a nevén,de valóban ez van totál bi vagyok) Azt is mondta,hogy hármasban is próbálhatnánk,de nem erőlteti ezt.

Nem tudom meddig működhet így egy kapcsolat,de egyenlőre nagyon pozitív minden.

2009. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Ez valóban örvendetes hír, főleg, hogy a barátod láthatólag a lehető legjobban áll a dologhoz, kívánni se nagyon lehetne jobbat. :) Hogy a hármast felhozta, az szinte természetes, de hogy nem erőlteti, az külön pozitívum - így tehát abszolút a te kezedben van minden döntés, és mindig a legjobb belátásod szerint léphetsz.


Most már azt hiszem, teljesen megnyugodhatsz. :) Mint mondtam, innen már csak idő kérdése, hogy kialakuljon a mindannyiótoknak legjobb felállás. :)


Nagyon örülök nektek, és kívánom a legjobbakat mindannyiótoknak az elkövetkezendőkben is! :) Ha időnként írnál még a dolgaitok alakulásáról, azt meg külön megköszönném, lévén tényleg érdekelnének majd a fejlemények. :)

2009. márc. 27. 16:11
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a válaszom egy másik kérdésre is megírtam már, ide is illik egy része.

Én 38 éves nő vagyok, voltak már ilyen élményeim. Nem vagyok leszbikus, de nem irtózom a saját nememmel való szextől sem. Én úgy gondolom sosem elég érett az ember semmihez, örök életében tapasztalatokra van szüksége, alakul élete végéig, és mindezt azért teszi, hogy örömét lelje ezekben a tapasztalatokban, ha pedig mégsem sikerül, akkor tanulságként szolgáljanak. Számomra a szex ugyanolyan kielégítő tud lenni egy nővel is, mint egy férfivel. És bizony néha kellemes csalódás is ér, fordult már elő velem, hogy egy nő jobban csókolt minden eddigi férfinél, akit az életembe engedtem. Viszont olyan iszonyatosan jó hosszú és sorozatos orgazmusok csak a kedvesemmel élhető át, aki természetesen férfi. De aki szexuálisan nyitott, azzal nincs semmi baj, mert mindenkit a kiváncsiság hajt bele mindenbe, és nem kötelező többször kipróbálni, de úgy érzem, egyszer mindenképpen érdemes, vagy örömforrásként, vagy elrettentő példaként.

Én idegenekkel is próbáltam már a szexet - a saját nememmel- mert először mindenképpen jobbnak láttam úgy, hiszen egy idegen embertől a későbbiekben nem kell bizalmilag tartanod - természetesen előbb azért jól megválogatva és némileg kiismerve, hogy mennyire is vagyok képes elképzelni magam vele - és mondhatom isteni volt. Aztán a legjobb barátnőmmel akivel több évtizede ismerjük egymást, vele nehezebben kezdődtek a dolgok, talán az ember jobban blamálta magát emiatt, hogy ezt szeretné, és vele sem volt rossz, de csalódottnak éreztem magam és nem igazán tett jót a kapcsolatunknak. Hát látod van ilyen és olyan példa is. Aztán volt alkalmi, és tartósabb szex is lánnyal, én ilyen vagyok, vállalom és ugyanolyan természetesnek gondolom, mint egy hetero kapcsolatot.

2009. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Köszönetem az érdekes és valóban tanulságos történetedért. :)
2009. máj. 28. 23:58
 20/32 kateamstrong ***** válasza:
100%

Az első ilyen élményem a legjobb barátnőmmel volt:cseresznyét ettünk egymás testéről, illetve egymás szájából...a vége egy óriási kavarás lett! Nagyon élveztem és ő is!

Soha nem fogom elfelejteni!:Pörök emlék!:D

2010. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!