Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pusztán kíváncsiságból:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pusztán kíváncsiságból: Lányok, hogy álltok a lányokkal?

Figyelt kérdés

Kicsit nehéz megfogalmazni, de megpróbálom: a kérdés nem leszbikus lányokhoz szól, hanem olyan heterokhoz, akik vagy kipróbálták már lányokkal is, vagy szándékukban állna kipróbálni. Tehát olyanokhoz, akik talán még csak nem is bik, de vagy kipróbálták legalább egyszer, vagy alkalmilag, vagy szeretnék majd kipróbálni.


Kíváncsi volnék, hogy ebben a rétegben (remélem, sikerült érthetően körülírnom :) ) mennyire van jelen az ezirányú érdeklődés. Nem "kell" semmihez, nem is akarok ezzel bizonyítani a világon semmit, egyszerűen csak kíváncsi vagyok az arányra, az érdeklődés mértékére... :)


...és arra, hogy ha már került sor ilyesmire, úgy "ki" volt az érintett (régi barátnő, új barátnő, szobatárs, esetleg direkt erre a célra felhajtott vadidegen, stb.), vagy ha nem, akkor "ki" szeretnéd, ha lenne?

...és arra, hogy hogy sikerült? Nehezen indult, vagy eleve könnyen, és végeredményben kellemes vagy kellemetlen emlékként maradt-e meg?


Előre is köszönöm a válaszát minden kedves válaszolónak. :)


2009. márc. 21. 23:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Én egyszer szexeltem a legjobb barátnőmmel,kellemes volt,nem mondom,hogy soha többet,de nem lennék leszbikus soha:)
2009. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

nos ez számomra elég érdekes kérdés.én még nem voltam csajjad de szivesen kiprobálnám majd egyszer h az milyen...van 1 barátnöm akivel már smároltam párszor kicsit pityokás állapotban meg eggy kis tapi is volt ruhán keresztül...van pasim,nem vok biszex v ilyesmi de érdekelne h milyen lehet...

17L

2009. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%

És sokáig úgymond kívántam lánnyal egy csókot, aztán egy amúgy is heves estén tettem a bnőmnek egy megjegyzést hogy úgy se meri megtenni, hát megtette. Ennyiben ki is merült a dolog, megtudtam milyen és már abszolút távol áll tőlem minden ilyesmi. Ha én vissza gondolok nem zavar az emlék, de másnak már nem mondanám el, cikinek érezném. Am. jó volt, mindössze csak az rontotta el, hogy a bnőm mindent görcsösen jól akar csinálni és elkezdte magyarázni a dolgot, mintha nem lett volna jó...


18/N

2009. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Én szeretném kipróbálni nővel, nagyon vonz,de barátom van,és vele is már megbeszéltem,hogy áll ezzel.Ha alkalmam lenne rá megtenném,azt nem tartaná megcsalásnak,sőt, mondtam neki nézhetne is minket,hiszen a legtöbb férfit vonzza ez.

2009. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Szívesen kipróbálnám majd egyszer, hogy milyen egy lánnyal kíváncsiságból, de csak és kizárólag olyannal, aki nem ismer és a barátaimat se ismeri, ezért inkább egy külföldi nyaraláson tudom elképzelni. Soha senkinek nem mondanám el, ha ez megtörténne. Ez szerintem nagyon magánügy, erről még a legjobb barátoknak se kell tudni... 18/l
2009. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
78%

Nekem egyszer volt egy leszbi kapcsim, akkor úgy éreztem biszex vagyok, de valójában teljesen hetero.

Legjobb barátnőm volt egy ideig. Az első csók egy kicsit ittasan jött össze éjszaka, amikor nálam aludt. Én voltam aki kezdeményezett. Nem bántam meg, de ha anonimitás nélkül kérdeznének erről, szerintem letagadnám (:

2009. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
Nos, van barátom már 7 hónapja, szóval egyértelműen hetero vagyok..DE..előtte elég kicsapongó voltam, nagyon sok lánnyal csókolóztam, és kettőt ki is nyaltam(az egyik egy nagyon jó barátnőm, a másik megrögzött hetero volt :D)Bevallom, furcsa volt, de semmiképp nem rossz! Főleg,hogy látod hogy élvezi,totál beindultam én is. De most már nem cserélném le a barátomat senkire, és kizárólag testileg vonzódtam a nőkhöz, lelkileg soha. Tapasztalatnak nem rossz, de ha esetleg valaki ki akarja próbálni, itt is csak azt mondom,hogy csak ha 100%-osan biztos benne.
2009. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
énis kipróbállnám, mert a lányok tuddják, h nekik mi a jó, és ha egy másik lány nyal ki, akkor úgy csinállná, ahogy neki jó lenne és ezért énis élvezném, de énis hetero vok... =Đ
2009. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek, jó volt olvasni őket. Természetesen érdeklődéssel várom a továbbiakat is. :)
2009. márc. 22. 18:57
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

Én is kipróbáltam a barátnőmmel,mert kíváncsiak voltunk.

Eleinte csak csókolóztunk,már az is nagyon jó volt,de most már szexelünk is.Néha együtt is alszunk.Van barátom is ,de Ő még nem tudja,bár szerintem sejti.Az a baj,hogy nem csak testi a kapcsolatunk.Totál egymásba zúgtunk és fogalmam sincs mit csináljak,mert a barátomat is szeretem és a barátnőmet is.16/L

2009. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!