Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pusztán kíváncsiságból:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pusztán kíváncsiságból: Lányok, hogy álltok a lányokkal?

Figyelt kérdés

Kicsit nehéz megfogalmazni, de megpróbálom: a kérdés nem leszbikus lányokhoz szól, hanem olyan heterokhoz, akik vagy kipróbálták már lányokkal is, vagy szándékukban állna kipróbálni. Tehát olyanokhoz, akik talán még csak nem is bik, de vagy kipróbálták legalább egyszer, vagy alkalmilag, vagy szeretnék majd kipróbálni.


Kíváncsi volnék, hogy ebben a rétegben (remélem, sikerült érthetően körülírnom :) ) mennyire van jelen az ezirányú érdeklődés. Nem "kell" semmihez, nem is akarok ezzel bizonyítani a világon semmit, egyszerűen csak kíváncsi vagyok az arányra, az érdeklődés mértékére... :)


...és arra, hogy ha már került sor ilyesmire, úgy "ki" volt az érintett (régi barátnő, új barátnő, szobatárs, esetleg direkt erre a célra felhajtott vadidegen, stb.), vagy ha nem, akkor "ki" szeretnéd, ha lenne?

...és arra, hogy hogy sikerült? Nehezen indult, vagy eleve könnyen, és végeredményben kellemes vagy kellemetlen emlékként maradt-e meg?


Előre is köszönöm a válaszát minden kedves válaszolónak. :)


2009. márc. 21. 23:27
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Biztos jó lehetett. :) Neked is nagyon köszönöm a választ, fel is pontoztalak jól. :)
2010. ápr. 27. 23:35
 22/32 anonim válasza:
100%

ha még nem késő én is írok.

én egy házibulinvettem részt.

a legjobb barátnőmmel és egy fiúval elvonultunk egyszobába...akkor még nem ittunk és úgy éreztem megkell csókolnom, hogy milyen lehet egy lánnyal. a Fiút elküldtük innivalóért :D és közben felfektetett a kanapéra és ott smároltunk. :DD nagyon durva volt de nemtudom megbántam-e vagy nem. de a kapcsolatunk enmváltozott semmit, sőt jobban össze hozott minket :D

2011. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Aranyos sztori ez is, köszönet érte. :) Örülök, hogy így közelebb is kerültetek egymáshoz. :) Lenne kedvetek többhöz is, vagy ennyi elég (volt)?
2011. aug. 15. 17:30
 24/32 mus musculus ***** válasza:
100%

Aranyos? Érdekes egy szó rá.:D

Szerintem nincs ember a Földön, akinek sosem jutott volna esze ágába elméleti szinten a dolog, a kérdés az, hogy milyen érzésekkel övezve, én pl. még így is bizarrnak tartom az egészet, nemhogy élesben műveljem. Persze nem ítélek el senkit, aki másképp van ezzel, mindenkinek szíve-joga azt csinálni, ami jólesik neki, ettől senki nem lesz se több, se kevesebb. Ismerek egypár hasonló élménnyel gazdagodott csajt is (csak hogy hozzájáruljak a "statisztikádhoz"), a többségük teljesen normális, viszont van köztük egy, aki nem képes tiszteletben tartani ha más nem vevő az ilyesmire, na az efféléket messziről igyekszem kerülni, de ez már nem előítélet kategória.

Bocs a használhatatlan válaszért.:D

2012. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Nem volt használhatatlan, köszönöm ezt is, minden infónak örülök. :) Aki pedig nem képes tiszteletben tartani másokat, azokat teljes joggal kerülöd te is, és mindenki más is, szóval ezzel sincs semmi gond.

Egyes lányokat érdekel az ilyesmi, másokat nem - és ezzel sincs semmi gond, elvégre különbözőek vagyunk, ez a szép az egészben. Csak normálisan kell viszonyulni egymáshoz, ennyi. :)

2012. márc. 13. 17:13
 26/32 anonim ***** válasza:

az ész megáll nekem mindig ezeken a kérdéseken. ez így 2 lány között még izgató is, meg persze lehetnek heterók, csak mert pl csapnak egy 3-as partyt (és oké, egyetértek ezzel), de bezzeg ha 2 fiú közt történik csak 1x pl edzés után vmi a tusolóban, öltözőben, na az már rögtön buxxxi, miközben mindkettő nagy nőfaló. és nem, nem is bisexek. most nem?


szal hogy van ez? a csajok közt mehet heterón is, de fiúk közt tilos, és elég egy ilyen kaland ahhoz, hogy máris ne legyen heteró? (legalábbis a képmutató magyar közfelfogás szerint)

2014. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Kicsit eltévedtél, az az érzésem. :) Egy árva szavam nincs az ellen sem, ha fiúk között történik ilyesmi. Sokakkal ellentétben én még csak azt sem mondom, hogy "nem érdekel, csak csinálják a négy fal között"; felőlem csinálhatják nyílt színen is, mindenki előtt, ha akarják, érezzék jól magukat. Ha heteró pár ölelkezhet és csókolózhat utcán, akkor két lány vagy akár két fiú miért ne tehetné ugyanezt, ha nekik ez esik jól?


Nincs semmi bajom a másik oldallal sem. Jelen kérdés egyszerűen csak nem a másikról szól, hanem az egyikről, ennyi.


Azt elismerem, hogy a kiírás megfogalmazása talán nem a legszerencsésebb, de ahogy jeleztem is, eleve nehéz volt szavakba öntenem, mert nem voltam biztos benne, hogyan lehet jól megfogalmazni. Főleg, hogy ez az egész hetero-/bi-/homo- meghatározás nagyon képlékeny és amúgy sincsenek köztük éles határok, hanem inkább egy folyamatos átmenetet alkot az egész skála, amelyen egyesek itt helyezkednek el, mások meg ott. Nem is egy-egy eset, alkalom vagy élmény fog meghatározni senkit, értelemszerűen.


Szóval nem akarok én kategorizálni meg minősítgetni senkit, egyszerűen csak feltettem egy kérdést, aminek jelen esetben a lányok az alanyai, és kíváncsi vagyok a válaszokra.


Visszamenőleg és előre is köszönök minden tartalmas választ és hozzászólást. :)

2014. júl. 18. 11:07
 28/32 anonim ***** válasza:

értem, értem, de erre (IS) voltam kíváncsi.

leszbi vagy. és ez így ebben a felállásban már teljes leszbiség, semmi kétség.

2014. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

:D

Tényleg nagyon el vagy tévedve. Köszönöm kedves meglátásod, de nem szenvedek nemi identitásválságban, és nem is erről szólt a kérdés. Saját magammal tisztában vagyok, mások élményeire voltam és vagyok kíváncsi, erről szól a kérdés. Mivel a jelek szerint neked idevágó megosztanivalód nincs, ezért kérlek tisztelettel, minden bántás nélkül, de légyszíves ne válaszolj ide többet, mert csak feleslegesen csépeljük a billentyúzetet mindketten. Köszönöm kedves megértésed. :)

2014. júl. 19. 23:46
 30/32 anonim ***** válasza:
figyelj, nem értesz, az a helyzet, nem kötözködésből írom, egyszerű tapasztalat csak, hogy a stílusod alapján nem lehetsz heteró. ennyi. oké. persze te gondolhatod magad annak, ez más kérdés.
2014. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!